Sari la conținut

Denissa ursulet 0730987131


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Da , dupa parerea mea , gusturile sunt diferite si nu se discuta . Macar ai certitudinea ca sexul este de calitate 

 

:350x  nu am inteles dar orcum  :138x  :hihat Orcum este de bine !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Folosim wish list dar nu stim sa scriem oricum

 

:giggle:  :giggle:  :giggle: oricum ai inteles ideea,daca nu,iti si desenez!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Mah Raducule...nus convinsa ca ie cea moi buna solutiie...ciel putin nu pientru tini...dara ie tătuşi o solutiie...asa ca...
 

...Apreciez ca esti un baiat stilat , chiar scri gramatical...

 
"La persoana I singular şi a III-a plural atunci cand terminaţia e -u:
 
eu scriu // noi scriem
tu scrii // voi scrieţi
el scrie // ei scriu
 
La fel: a descrie, a înscrie, a transcrie. Cu câte doi "i" la forma de persoana a II-a singular (un i din radical, scri-, un i din terminaţie): tu scrii, descrii, înscrii, transcrii etc."
 
Viezi tu Raducule...mafioti aveau o vorba: "numa un prost vine cu cuțitu la o bataie de pistoale" !!!
 
Ar fi bini, daca tăt vriei sai bati cu armele lor, sa fi tu inarmat ântîi !!!
 
Ti asigur ca nu vriei sati corectez io scriierile tali...pientru ca sar vedea usor, di tată lumili, ca ai carente grave gramaticale !!!
 
;)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Mah Raducule...nus convinsa ca ie cea moi buna solutiie...ciel putin nu pientru tini...dara ie tătuşi o solutiie...asa ca...
 

 
 
"La persoana I singular şi a III-a plural atunci cand terminaţia e -u:
 
eu scriu // noi scriem
tu scrii // voi scrieţi
el scrie // ei scriu
 
La fel: a descrie, a înscrie, a transcrie. Cu câte doi "i" la forma de persoana a II-a singular (un i din radical, scri-, un i din terminaţie): tu scrii, descrii, înscrii, transcrii etc."
 
Viezi tu Raducule...mafioti aveau o vorba: "numa un prost vine cu cuțitu la o bataie de pistoale" !!!
 
Ar fi bini, daca tăt vriei sai bati cu armele lor, sa fi tu inarmat ântîi !!!
 
Ti asigur ca nu vriei sati corectez io scriierile tali...pientru ca sar vedea usor, di tată lumili, ca ai carente grave gramaticale !!!
 
;)

 

 

Observ ca stii si limba romana  , a mai ramas sa recunosti ca esti un tembel cu salariu minim pe economie care din lipsa de ocupatie se maimutareste pe acest forum + ca iti place sa te travestesti. Unde voi vedea postari idioate marca ta , acolo voi posta si eu. Cat priveste cutitele si pistoalele vom vedea care cum stam

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cea mai buna solutie e sa ii bati pe fraieri cu armele lor! 

 

te-ai prins mā nāstrusnicule ca ti-ai dat singur sah mat!! :clapp  :clapp  :clapp  :hooray  :hooray  :hooray

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ma boule iti spun ceva pe limba ta - aim bihaind iu - loaza

 

:iagree bivole!!esti pe locul 2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Observ ca stii si limba romana ...stai linistit coliega, ca ti corectez gramatical in moi multe linbi, a mai ramas sa recunosti ca esti un tembel cu salariu minim pe economie care din lipsa de ocupatie se maimutareste pe acest forum ...daca iera adivarat iti recunosteam, dar nu ie din pacati pientru tini...+ ca iti place sa te travestesti....sigur, da macar numi plasi sa iau straponuri in cur dila vro domina... Unde voi vedea postari idioate marca ta , acolo voi posta si eu....da ti rog io mult, gasieste pi ciniva cari sati coriecteze gramatica inainti sa postezi, ca ti fasi di cacat! Cat priveste cutitele si pistoalele vom vedea care cum stam...hai nu zau, crezi ca stai asa bini???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Observ ca stii si limba romana ...stai linistit coliega, ca ti corectez gramatical in moi multe linbi, a mai ramas sa recunosti ca esti un tembel cu salariu minim pe economie care din lipsa de ocupatie se maimutareste pe acest forum ...daca iera adivarat iti recunosteam, dar nu ie din pacati pientru tini...+ ca iti place sa te travestesti....sigur, da macar numi plasi sa iau straponuri in cur dila vro domina... Unde voi vedea postari idioate marca ta , acolo voi posta si eu....da ti rog io mult, gasieste pi ciniva cari sati coriecteze gramatica inainti sa postezi, ca ti fasi di cacat! Cat priveste cutitele si pistoalele vom vedea care cum stam...hai nu zau, crezi ca stai asa bini???

 

 

Te-a rapus laba , distrus mic , cunosc multe persoane care s-au pisat pe tine la propriu si stiu ca duci..

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Observ ca stii si limba romana ...stai linistit coliega, ca ti corectez gramatical in moi multe linbi, a mai ramas sa recunosti ca esti un tembel cu salariu minim pe economie care din lipsa de ocupatie se maimutareste pe acest forum ...daca iera adivarat iti recunosteam, dar nu ie din pacati pientru tini...+ ca iti place sa te travestesti....sigur, da macar numi plasi sa iau straponuri in cur dila vro domina... Unde voi vedea postari idioate marca ta , acolo voi posta si eu....da ti rog io mult, gasieste pi ciniva cari sati coriecteze gramatica inainti sa postezi, ca ti fasi di cacat! Cat priveste cutitele si pistoalele vom vedea care cum stam...hai nu zau, crezi ca stai asa bini???

 

 

Te-a rapus laba , distrus mic , cunosc multe persoane care s-au pisat pe tine la propriu si stiu ca duci..

 

:iagree bivole!!esti pe locul 2

Hai sa vedem care posteaza mai mult si la sfarsit avem un premiu : daca castigi tu , eu iti dau muie , daca castig eu , tu imi dai limbi. Hai , ca stiu ca te pricepi

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Raducule...sti cari ii problema ta...iti imajinezi nisti lucruri in cari doar tu crezi. Mah flacau...ie lume paci cari stii cum ie triaba pi buni...dara cari tin la caterinca, ştouri si glume. Tu pui botu la vrajeala tosita...si ti se unfla venele la cap cind nui ca tini...si normal ca cind ti se arata ca nai argument nuti ramine dicit minciuni, injuraturi si amenintari di 2 bani !!!

 

Doar tu crezi ca sti gramatica...insa nu pria ie asa. Doar tu criezi ca iejti mascul feroce...insa nisi asta nu pria ie asa. Doar tu criezi ca iejti intelijent...da daca intriebi in jur opiniia publica vei videa ca nici asta nui asa !!!

 

Dute mah flacau si futete cit iti plasi...cum iti plasi...da moi si ride din cind in cind...ca doar fututu pi bani ie caterinca...si ie mijto sa faci si mijto ! Da casa fasi asta...trebe sa si poti !!! Viezi tu...tu asta nu pria poti !!!

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mah Raducule...sti cari ii problema ta...iti imajinezi nisti lucruri in cari doar tu crezi. Mah flacau...ie lume paci cari stii cum ie triaba pi buni...dara cari tin la caterinca, ştouri si glume. Tu pui botu la vrajeala tosita...si ti se unfla venele la cap cind nui ca tini...si normal ca cind ti se arata ca nai argument nuti ramine dicit minciuni, injuraturi si amenintari di 2 bani !!!

 

Doar tu crezi ca sti gramatica...insa nu pria ie asa. Doar tu criezi ca iejti mascul feroce...insa nisi asta nu pria ie asa. Doar tu criezi ca iejti intelijent...da daca intriebi in jur opiniia publica vei videa ca nici asta nui asa !!!

 

Dute mah flacau si futete cit iti plasi...cum iti plasi...da moi si ride din cind in cind...ca doar fututu pi bani ie caterinca...si ie mijto sa faci si mijto ! Da casa fasi asta...trebe sa si poti !!! Viezi tu...tu asta nu pria poti !!!

 

:)

 

Zau ? Dar cine pula mea esti tu mai partare sa faci misto de oricine? Fa ma misto de 2 Pulica si de cunoscutii tai . Ma cunosti de iti permiti asta? Zi ma , esti tartorul forumului? Stai naibi si posteaza cat vrei dar nu mistocarii si jigni. Care e deviza ta ? Daca nu fut si am dat-o pe laba si o iau la popou , macar s-a fac misto de restul , nu? Vezi-ti de treaba ta si lasa lumea in pace. Nu am nimic cu nimeni , dar tu si cu celalalt martafoi v-ati luat de mine. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Raduculeee...esti cu capu si maninci cacat !!! :)

 

Mah prostavaneee...prima mea interactiune cu tini pi Nimfo o fost pi topingu lu Kassy...cind tu tioi dus la ia si la coliega iei si oi postat ricenzia doar pi topingu iei, iara io tiam sugerat sa postiezi un copy-paste la recenzia ta si pi topingu colejei. Ca daca actiunea o fost cu amindoua...corect iera sa aibe amindoua ricenzi.

 

Kear țeam dat si punct de reputatii atuncea si nu am moi facut nici ciel moi mic mijto di tini. Da daca tu iejti cu capu...oi loat foc...ti sor unflat venele...oi incieput sa o bati pi arătura !!! Io nu team jicnit nisiodata pina atunsea ! Io team loat la sto dupa cie oi iecsplodat tu ! Nici macar nu creca tiam adresat tii vrodata vro vorba pina atunci..cel putin numi aduc aminti.

 

Cini sint io ? Poi io sint Amelia...UL Amelia...UL UL Amelia...iara statistica mia vorbieste dila sine di cini sint io !!! Team moi zis...daca tati postau ca tini...pi Nimfo...di 85 di ori in 6 ani, dara 50 di postari sint ricente, di cind ti certi cu mini...moi ceteai tu si restu un cacat pi bat pi forum !!! Da stii cie ie culmea ? Pientru unu ca tini...cari diclara cal doari in cur di forum...ca nuse inspira din forum...ca nari nivoie di forum...tu ti ajiti cam tari pi forum !!!

 

Siti moi zic civa...di notorietate pi forum: no futut tat neamu tau cit am futut io si am scris pi forum !!! Ântriaba !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Raduculeee...esti cu capu si maninci cacat !!! :)

 

Mah prostavaneee...prima mea interactiune cu tini pi Nimfo o fost pi topingu lu Kassy...cind tu tioi dus la ia si la coliega iei si oi postat ricenzia doar pi topingu iei, iara io tiam sugerat sa postiezi un copy-paste la recenzia ta si pi topingu colejei. Ca daca actiunea o fost cu amindoua...corect iera sa aibe amindoua ricenzi.

 

Kear țeam dat si punct de reputatii atuncea si nu am moi facut nici ciel moi mic mijto di tini. Da daca tu iejti cu capu...oi loat foc...ti sor unflat venele...oi incieput sa o bati pi arătura !!! Io nu team jicnit nisiodata pina atunsea ! Io team loat la sto dupa cie oi iecsplodat tu ! Nici macar nu creca tiam adresat tii vrodata vro vorba pina atunci..cel putin numi aduc aminti.

 

Cini sint io ? Poi io sint Amelia...UL Amelia...UL UL Amelia...iara statistica mia vorbieste dila sine di cini sint io !!! Team moi zis...daca tati postau ca tini...pi Nimfo...di 85 di ori in 6 ani, dara 50 di postari sint ricente, di cind ti certi cu mini...moi ceteai tu si restu un cacat pi bat pi forum !!! Da stii cie ie culmea ? Pientru unu ca tini...cari diclara cal doari in cur di forum...ca nuse inspira din forum...ca nari nivoie di forum...tu ti ajiti cam tari pi forum !!!

 

Siti moi zic civa...di notorietate pi forum: no futut tat neamu tau cit am futut io si am scris pi forum !!! Ântriaba !!!

 

;)

 

Putregaiule , tu ma faci sa vorbesc urat , lasa-ma cu punctele si notorietatea voastra. La tine, daca nu postezi , stai de pomana de atatia ani pe forum ,  daca postezi esti peste , e postare falsa , etc. Sunt  mii pe forumul asta (ptr unii am deosebit respect si chiar ii cunosc personal) , dar nu am vazut pe unul sa se dea in stamba ca tine. In plus ti-am ignorat postarile atat timp cat nu te-ai luat de mine. Te rog sa iti vezi de drumul tau. O dovada in plus la cele scrise de mine , e ca atatia ani nu am avut nicio disputa cu nimeni pana ai iesit tu la interval cu companionul

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Arata si mii uni tiam zis io ca iejti peste...uni tiam zis ca e postare falsA...uni team jicnit io ???!!! Aratami si mii cind anume mam loat io di tini fara motiv ???!!!

 

Aratami cu citate, cu data si ora !!! Inainti di topingu si postarea la Kassy, di cari am pomenit io...dovedestemi si mii cum mam loat io di tini...sub cie forma...da dovedeste...nu cacat pi bat ci tat indrugi tu acilea ca un psihopat !!!

 

Nuti convini ca postez ie...asta ie mah baete...din ferisire nu fasi tu regulili acilea. Altu li fasi...iara ala altu...cari ie stapinu forumului...mo facut UL...pi mini nu pi tini...cari cam inseamna cai plasi ci fac io pi forum. Din nou...io am pisti 1000 di 5 stele la profil...tu ai unu...unu singur. Siatuncea...cini ie agreat pi Nimfo...si cini nu...cini ie apresiat pi Nimfo...si cini nu ??? Cind scri si postezi pi forum volum mari, cit fac io...ie normal ca osa fii si dajtia cu capu cari nuse prind...cari nui duse nuca si cari is pria constipati sa moi si rida pacilea !!! Tu nai avut dispute in atitia ani aci pur si simplu pientru ca tu noi scris nimica, in atitia ani...ca daca scriiai...sigur se gasea unu ca tini sati deie cu muci in postari !!!

 

Team moi ântrebat...in afara di capu tau...uni is aia 100.000 ???

 

La mini statistica ie la videre...transparenta...nu inchipuita cala tini !

 

Zi si mii cari sint ceia cari li porti tu respect acilea !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu am alte aspiratii in viata decat sa imi dea unii 5 stele de 1000 de ori. Probabil tu traiesti ptr asta.  Te-au muit multi aici , dar vad ca nu te potolesti. Si apropos un adevarat domn nu se lauda cu performantele lui sexuale  ( no futut tat neamu tau cit am futut io si am scris pi forum ). Pentru mine esti un coate goale , un rupt in cur si un las ordinar. Sictir

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Din respect pentru dulceața de îi susură din pizdă Denisei, lăsăm și noi topicul fetii în pace ?!

 

Există opțiunea "Ignore user" și nu vei mai știi niciodată ce a postat un anume utilizator. Dacă nu se folosește, înseamnă că fiecare e de acord cu celălalt.

 

Să nu scoatem pulili de la brâu zic, să fim inteligenți .. și să o rugăm pe Denissa să închidă subiectul cu o poză două așa de 2019. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Din respect pentru dulceața de îi susură din pizdă Denisei, lăsăm și noi topicul fetii în pace ?!

 

Există opțiunea "Ignore user" și nu vei mai știi niciodată ce a postat un anume utilizator. Dacă nu se folosește, înseamnă că fiecare e de acord cu celălalt.

 

Să nu scoatem pulili de la brâu zic, să fim inteligenți .. și să o rugăm pe Denissa să închidă subiectul cu o poză două așa de 2019. :)

 

da,sunt PRO(cum a zis una ,ca face poze PRO..alis stie)..renunt sa dau replici la unul,la altu, la dosniaci cu zic altii!(amlica stie)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Acum vreo 4 ani(cred) era lesinatul(a) de mos... sau pereche de mosi pesti ce sunt.... si tot comenteaza...etc

erau in Portul Tomis la o cafenea si cu altii marineri sau ce plm or fi

deci erau 4-5 marineri pe o curva proasta cu intentii de pestoaica

Toti marinerii erau mosi prosti + curva asta tot dusa... si vorbeau ei pe acolo de alte curve din Constanta pe care nu le suportau.

Oricum mai departe...

Era acum vreo 10 ani o curva in Tomis Nord alaturi de un kkt pensionar pe la etajul 8, unde intoceau autobuzele...... penibili.... tot de la masa respectiva.

Concluzia e ca pestii astia sunt penibili, cum sa faci moralitate cand toata viata ta ai fost curva sau sloboz ce mm oi fi.

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Acum vreo 4 ani(cred) era lesinatul(a) de mos... sau pereche de mosi pesti ce sunt.... si tot comenteaza...etc

erau in Portul Tomis la o cafenea si cu altii marineri sau ce plm or fi

deci erau 4-5 marineri pe o curva proasta cu intentii de pestoaica

Toti marinerii erau mosi prosti + curva asta tot dusa... si vorbeau ei pe acolo de alte curve din Constanta pe care nu le suportau.

Oricum mai departe...

Era acum vreo 10 ani o curva in Tomis Nord alaturi de un kkt pensionar pe la etajul 8, unde intoceau autobuzele...... penibili.... tot de la masa respectiva.

Concluzia e ca pestii astia sunt penibili, cum sa faci moralitate cand toata viata ta ai fost curva sau sloboz ce mm oi fi.

 

:habarnam  :habarnam  :habarnam ! Sti si tu ca orcum viata,te cam indirect (agramat),da fizic  :fuck .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...