Sari la conținut

Bruneta siliconata - 0752820224


Postări Recomandate

Vizitator pacornel
Reputație: 0
Acum 4 ore, Kosti a spus:

Bine ai revenit!

Despre servicii nu am găsit nimic așa că întreb:

    Sex între sâni?

    finalizare orală/facială/pe corp???

    anal?

   prețuri?

Mulțumesc, o zi frumoasă!

Da, bine zice colegu................si pe mine ma intereseaza.

Link spre comentariu

Dacă te rog pentru a elimina neclaritatile ai putea pune câteva poze cu tine și sa ne faci și o descriere cu serviciile și cu aspectul tău? De multe ori pozele nu reflecta realitatea sau unele poze sunt făcute cu câțiva ani în urma. Un update la zi.

Ms

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
5 minutes ago, MikyLoveMini said:

Am fost in seara asta la Ana. Tipa e foarte draguta, amabila si isi face treaba bine si corect.

150 fin / 250 ora

NP, ON, COB

Vreau sa mai adaug ca tipa e foarte curata, pielea fina si parfum placut.

Locatia nu e excelenta dar cand am trecut la actiune, nu a mai contat.

Ah si numarul corect e 0752820224

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am vizitat-o si eu.

Se comporta frumos, incearca sa faca pe plac, geme la actiune.

Fizicul inca o ajuta, chiar daca mi-a lasat impresia ca are in jur de 40 de ani, insa silicoanelor le-a cam trecut vremea.

E din categoria medie a tarifului de 150, e cu o clasa peste teparele cu poze false, dar cred ca si ea ar cam trebui sa si le actualizeze.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 6 ore, sfiosul_15 a spus:

Poți spune câte ceva despre ea? Cum arata? Dacă e slabuta sau mai plinuta, fund mare sanii mari etc.

I.as face o vizita dacă as avea câteva detalii.

Ultima dată cănd am vizitat iera slăbuță înâlțime 170 cm sănii siliconați dute liniștit și comportăte frumos vei avea de căștig 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures
Acum 3 ore, Alfinoo33 a spus:

Ultima dată cănd am vizitat iera slăbuță înâlțime 170 cm sănii siliconați dute liniștit și comportăte frumos vei avea de căștig 😉

Confirm, era potrivit de slaba ( nu foarte) sani siliconati de marime medie, tari.

Era la un moment dat si un link cu un film xxx in care aparea, nu mai stiu daca pe topicul asta sau pe altul, era cu cativa ani mai tanara acolo dar poti sa-ti faci o parere corecta.

Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Dacă tot e luna cadourilor, m-am hotărât după mai bine de doi ani să-i fac o vizită vechi mele prietene Ana întrucât dupa ultima vizită la ea am avut o mică râcâială și am fost rămas undeva cu o stare nu prea plăcută. Răspuns din prima la telefon și am fixat repede o întâlnire. Ajuns la binecunoscuta locație din Aleea Carpați unde de la intrare am rămas uimit cât de mult a dat jos fata de pe ea și nu spun că ar fi fost grasă vreodată dar în schimb fata la fel de veselă ca întotdeauna. Am fost întâmpinat cu câțiva pupici prietenești și îmbrățișări. Chiar îmi era dor de ea. Am fost invitat în cameră unde am stat puțin la taclale iar apoi  am plecat pentru o igienizare scurtă la baie unde am primit prosop mare curat și unde am găsit cele necesare. Revenit în cameră și ușor au început să pice textilele iar după un mic preludiul i-am simțit păsărica destul de umedă unde am descoperit un accesoriu frumos atat la păsărica cât și la buric și unde nu am putut să nu bag puțin buticul până am simțit fata că a început să ofteze și chiar un tremur prin care se vedea că și ei îi plăcea. Trecut apoi eu pe spate și  primit un ON umed și destul de susținut cu atenție și la invecinatati după care i-am cerut să trecem la poziția mea preferata doggy. Montat fata protecția cu buzele ca o adevărată profesionistă si trecut la NP. Nebunie curată să-i  privesc funduletul acela frumos cum se mișca și cum dădea contre vreo 10 min. iar apoi am avut parte de încă un oral pentru a-l regenera pe junior și trecut la poziția misionar unde după vreo 5 minute am renunțat la protecție și am capitulat glorios pe abdomenul și pasarica tipei. Fata după cum spuneam cândva în alte recenzii este o adevărată profesionistă în materie de sex și chiar își face treaba în așa fel în care să te facă să pleci mulțumit de la ea. 

Ca și note..

ON .9,5

NP. 10  aici întotdeauna mi-a plăcut implicarea 

Gfe ..9  în lipsa FK doar câțiva pupici nu am cum să dau mai mult dar că și comportament pro client e ok.

Locație 8,5-9  nu e cea mai luxoasă unde am fost, locuri de parcare se găsesc suficiente dar e parcă deja prea cunoscută. 

Cadou..clasicul 150-250  în cazul meu a fost ceva în plus pt că am depășit cred puțin timpul. D/D aproximativ 30-40 min și nu m-am simțit deloc grăbit. 

Ms Ana și Sărbători fericite să ai!😘🤗

Iar vouă colegi   Să aveți parte doar de fete superbe!

De revenit...Cu siguranță o să mai revin când ne va mai vizita. 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...