Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0771 537 655 - bruneta siliconata

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
215 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 anna 30

anna 30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    23 januari 2019

Postat 23 januari 2019 - 04:12

Auzi ,bani putini...tu chiar nu ai rusine?,meriti 50 ca esti ca alea de pe centura ,eu ti as zice scrumiera,ca puti ca o scrumiera,RUSINE

Atat timp cat nu ne cunoastem nu e frumos sa ma jignesti cum nici eu nu am facut . Te rog frumos nu te baga unde nu cunosti .Am vazut ca ati place sa iti dai cu parerea peste tot. Te rog încetează o zi frunoasa
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 welcome66

welcome66

Maistru Curvar

• Membru Banat
  • PipPip
  • 107 Postari:
  • Inscris la:
    02 november 2018

Postat 23 januari 2019 - 04:56

Sa iti fie rusine,normal ca imi dau cu parerea cand iei banii la oameni pt niste servicii de ....centura

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >reemy79<

reemy79

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 717 Postari:
  • Inscris la:
    31 maart 2016

Postat 23 januari 2019 - 09:59

Până în seara asta nu știam cine e tipa respectiva dar parcă eram tentat să o vizitez dacă știam sigur ca e cea din poze doar că am văzut recenzii de tot felul și am spus că nu mă risc și mai bine mă duc la cele pe care le cunoșteam.
Ei bine astă seară am cunoscut-o cu ocazia vizitei la vechea mea amică Ayda care e colega ei.
Pățania a fost ca am împușcat în seara asta doi iepuri dintr-o lovitura.. Am fost plecat de acasă doar pentru o descărcare dar se pare că lucrurile au ieșit cu mult mai bine pentru mine.
Tipa la faţă ca aspect nu pot sa spun că e cea mai frumoasa femeie pe care am văzut-o dar e destul de simpatică, în schimb are niște forme bestiale..cam 1,70 sânii soliconati dar foarte frumoși și fermi practic asta ma atras din prima dar are niște craci și un fund care te fac să termini numai când îi privești.
Acțiunea a decurs cu un ON foarte bine executat cu deep și cu toate ca ieșisem de la duș și organul meu era destul de plictisit a avut gagica grijă să-l pună în poziția de drepti.
Am rugat-o sa ne oprim și să trecem la un 69 întrucât simțeam că o să-mi dau drumul și chiar vroiam să mai experimentez puțin potențialul ei.
Piersicuta frumos epilata și foarte curata iar pielea catifelata și cu miros frumos.
După vreo 5 minute am spus ca sa treacă deasupra ea ca nu mai pot..Ma întrebat cum vreau cu faţa sau cu spatele.. Binenteles că am vrut cu faţa ca să-i pot admira sânii aceia beton. Caciulita și sa așezat frumos madam în ea.. Sânii aceia ..Pfffm ajuns să schimbăm la poziția mea preferată (dogy) unde după câteva contre am și terminat.
Ca și atitudine tipa e foarte ok.. Se implică și nu comentează la nici o poziție ba mai mult nu te grăbește..Dacă nu-i spui să schimbe pozitia ea își face treaba în continuare cu aceiași intensitate ca la început și eu unul spun că are ceva experienta întrucât simte când se apropie descărcarea și chiar atunci mărește ritmul.
Ca și punctaj..
ON 9,5..asta pentru ca am oprit-o eu că altfel terminam așa.
NP 10
AP nu am întrebat dar nici nu cred că era cazul sa încerc.. șie ea de ce.😉
Atitudine 10
GFE 9,5
Locație 9
De revenit cu siguranță că o să revin.
Păcat că pleacă mâine -poimâine..parcă așa am înțeles.
Vă mulțumesc fetelor!
Sunteți superbe amandoua 😘🤗

Să reveniți cat mai repede
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 anna 30

anna 30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    23 januari 2019

Postat 23 januari 2019 - 10:25

Până în seara asta nu știam cine e tipa respectiva dar parcă eram tentat să o vizitez dacă știam sigur ca e cea din poze doar că am văzut recenzii de tot felul și am spus că nu mă risc și mai bine mă duc la cele pe care le cunoșteam.
Ei bine astă seară am cunoscut-o cu ocazia vizitei la vechea mea amică Ayda care e colega ei.
Pățania a fost ca am împușcat în seara asta doi iepuri dintr-o lovitura.. Am fost plecat de acasă doar pentru o descărcare dar se pare că lucrurile au ieșit cu mult mai bine pentru mine.
Tipa la faţă ca aspect nu pot sa spun că e cea mai frumoasa femeie pe care am văzut-o dar e destul de simpatică, în schimb are niște forme bestiale..cam 1,70 sânii soliconati dar foarte frumoși și fermi practic asta ma atras din prima dar are niște craci și un fund care te fac să termini numai când îi privești.
Acțiunea a decurs cu un ON foarte bine executat cu deep și cu toate ca ieșisem de la duș și organul meu era destul de plictisit a avut gagica grijă să-l pună în poziția de drepti.
Am rugat-o sa ne oprim și să trecem la un 69 întrucât simțeam că o să-mi dau drumul și chiar vroiam să mai experimentez puțin potențialul ei.
Piersicuta frumos epilata și foarte curata iar pielea catifelata și cu miros frumos.
După vreo 5 minute am spus ca sa treacă deasupra ea ca nu mai pot..Ma întrebat cum vreau cu faţa sau cu spatele.. Binenteles că am vrut cu faţa ca să-i pot admira sânii aceia beton. Caciulita și sa așezat frumos madam în ea.. Sânii aceia ..Pfffm ajuns să schimbăm la poziția mea preferată (dogy) unde după câteva contre am și terminat.
Ca și atitudine tipa e foarte ok.. Se implică și nu comentează la nici o poziție ba mai mult nu te grăbește..Dacă nu-i spui să schimbe pozitia ea își face treaba în continuare cu aceiași intensitate ca la început și eu unul spun că are ceva experienta întrucât simte când se apropie descărcarea și chiar atunci mărește ritmul.
Ca și punctaj..
ON 9,5..asta pentru ca am oprit-o eu că altfel terminam așa.
NP 10
AP nu am întrebat dar nici nu cred că era cazul sa încerc.. șie ea de ce.😉
Atitudine 10
GFE 9,5
Locație 9
De revenit cu siguranță că o să revin.
Păcat că pleacă mâine -poimâine..parcă așa am înțeles.
Vă mulțumesc fetelor!
Sunteți superbe amandoua 😘🤗

Să reveniți cat mai repede

Ma bucur ca te-am cunoscut a fost o placere ne cunoastem , te pup dulce si te mai astept esti cu adevarat un domn 😙😙
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >reemy79<

reemy79

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 717 Postari:
  • Inscris la:
    31 maart 2016

Postat 23 januari 2019 - 11:47

Ma bucur ca te-am cunoscut a fost o placere ne cunoastem , te pup dulce si te mai astept esti cu adevarat un domn 😙😙

Domn!?.. Pentru cine merită draguto..
Sunt Gemeni și nu se știe unde î-mi sunt aliniați polii. 😅
Atâta timp cât tu ai fost ok cu mine și m-ai respectat consider că e normal ca si eu să te respect.
Te pup scumpa 😘
Revin-o cât mai repede ca deja parcă mă apucă dorul..🤗
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >horatiu1977<

horatiu1977

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 330 Postari:
  • Inscris la:
    09 januari 2015

Postat 20 februari 2019 - 02:03

A revenit?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 >nebulan10<

nebulan10

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 750 Postari:
  • Inscris la:
    27 augustus 2017

Postat 20 februari 2019 - 07:21

Da
  • 1
Dacă ești bun, ești luat de prost.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >zoligabi69<

zoligabi69

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 531 Postari:
  • Inscris la:
    20 maart 2013

Postat 22 februari 2019 - 07:31

Va salut! Am fost si eu la bruneta siliconata, ier dupamasa, nu va scriu multe, pt ca sunt multumit ca si Reemy79, nu am nimic de reprosat din contra m-am simtit ff bine, fata e cidata are un dar dea daruii tot corpul si atitudine fbuna..., nu comenteza la nici o pozitie, deci pt mine a fost o experienta minunata mai ales la poz 69, era de nemaipomenit, aici ste ea la ce ma refer!

Ma bucur ca l-am cunoscut si avem o fata de treaba, si sper ca curind ma voi intorce la ea, cu totul ca azi plec din oras :no2

Note: 10 pe linie, chiar daca ar fii ceva minus ar complecta plusurile din alta parte deci 10****

Mersi Ana 30 pt servicile tale si sper ca te vad curand!

Succese maxime!

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 cocoasd

cocoasd
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 22 februari 2019 - 08:22

Unde are locatie?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 >zoligabi69<

zoligabi69

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 531 Postari:
  • Inscris la:
    20 maart 2013

Postat 22 februari 2019 - 11:58

In unirii
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 >reemy79<

reemy79

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 717 Postari:
  • Inscris la:
    31 maart 2016

Postat 22 februari 2019 - 08:19

Salutare tuturor!
După două încercări eșuate pentru o programare,a treia a fost cu noroc 😉.
Ajuns la locație dușulit de acasă,dameza m-a așteptat într-o rochiță scurtă și mulată pe corp ceea ce făcea să-i iasă în evidență formele..deja puţoiul a început să o ia razna 😁.
O îmbrățișare și un pupic întrucât a trecut ceva de când a plecat și atunci totul a fost perfect.. Ajuns în camera de "tortură" printre vb și sărutări i-am spus sa facă ce crede ea ca știe mai bine ca să-mi dau drumul întrucât aveam puțin timp că trebuia să ajung în altă parte în 40 de minute.
A început fata cu un oral neprotejat de toată frumusețea..umed și cu tente de deep după care i-am cerut să schimbăm să mă acup puțin de păsărica ei pentru că-mi era frică că o să termin prea repede la oral.
După vreo 5 minute în care m-am răsfățat cu piersicuta ei epilată frumos și foarte curată am trecut la NP misionar în care mai mare satisfacția să-i privești sânii aceia frumoși și privirile acelea perverse..
Am schimbat încă două poziti până la preferata mea (doggy) la care nu-mi puteam lua ochii de la poponetul ei și unde am și terminat.
Per ansamblu.. Fata știe ce face și o face bine de tot.
Corp 10 chiar dacă nu mai e o copilă are o piele fina, picioare frumoase și un poponet beton.. Fără nici o urmă de celulita.. sâni siliconati de marime medie.
La ON 10..cred că dacă nu o opream i-mi dădeam drumul așa.
Atitudine 10 și aici pentru faptul că e foarte directă, glumeaţă și a acceptat FK.. Lucru care pentru mine contează foarte mult.
Locatie undeva de 9 întrucât am fost în altele puțin mai luxoase dar pentru astfel de activități e destul de ok întrucât e destul de retrasă în cazul că ești cu mașina.
Halatul 150 fin. Pt oră nu am întrebat întrucât nu aveam timp de rămas o oră.
Încă o treabă.. Face și AP dar nu știu dacă ar fi reușit cu mine.. Poate data viitoare o să am mai mult timp și o să încerc.
Eu unul recomand cu încredere.
În cazul în care am omis ceva.. Puteți întreba.
Ciocane tari să aveți! 👍
  • 3

#32 >reemy79<

reemy79

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 717 Postari:
  • Inscris la:
    31 maart 2016

Postat 22 februari 2019 - 08:27

Am uitat sa precizez.. Inițial vroiam să încerc pe altcineva dar.. noroc cu acest forum pe care am văzut că a revenit Anna și mi-am schimbat alegerea întrucât la vizita trecută a fost la fel de reușită acctiunea.
Te pup Anna și mulțumesc pentru ceea ce mi-ai oferit în această seară!
😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 anna-30

anna-30

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 86 Postari:
  • Inscris la:
    17 maart 2019

Postat 17 maart 2019 - 11:39

Buna dragi mei am revenit in oraș pt câteva zile, va ast cu mare drag 😘😘😘

Fisiere atasate

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 >nebulan10<

nebulan10

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 750 Postari:
  • Inscris la:
    27 augustus 2017

Postat 18 maart 2019 - 07:59

Cu pozele astea pe mine m-ai convins, pana cand stai la noi?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 anna 30

anna 30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    23 januari 2019

Postat 21 maart 2019 - 10:00

Buna dimiteatza dragi mei va pupik😘😘😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 thomas69

thomas69

VIP Member

• VIP Member
  • 1025 Postari:
  • Inscris la:
    15 juli 2017

Postat 21 maart 2019 - 10:36

Bună. Ce te-am pupa și noi. Ești în zona?
Saptamana viitoare mai ești prin Mureș?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 >reemy79<

reemy79

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 717 Postari:
  • Inscris la:
    31 maart 2016

Postat 21 maart 2019 - 02:12

Buna dimiteatza dragi mei va pupik😘😘😘

Data viitoare voi trece pe la tine scumpo.. să nu fie cu supărare 😉
Mi-ar fi plăcut aseară la ieșire..măcar să te văd și să te salut..
Sunteți amândouă în topul preferințelor mele și sper să nu lipsiti multă vreme de la noi.
Va pup dragutelor! 😘🤗

Aceasta postare a fost editata de reemy79: 21 maart 2019 - 02:13

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 anna 30

anna 30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    23 januari 2019

Postat 22 maart 2019 - 08:48

Buna dimiteata dragi mei ... ultima zi in mures va astept cu drag pupik😍😘😘😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 anna 30

anna 30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    23 januari 2019

Postat 07 april 2019 - 04:14

Buna seara ... miine voi ajunge la mure pt 5 zile ... de luni pana vineri....va pup si va astept k drag... prog de la 9 la 10 😍😍❤❤💋
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 >nebulan10<

nebulan10

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 750 Postari:
  • Inscris la:
    27 augustus 2017

Postat 07 april 2019 - 04:32

Unde vei avea locatia? Tarif/servicii? Mersi!

Aceasta postare a fost editata de nebulan10: 07 april 2019 - 04:32

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi