Sari la conținut

Bruneta siliconata - 0752820224


Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Va salut! Am fost si eu la bruneta siliconata, ier dupamasa, nu va scriu multe, pt ca sunt multumit ca si Reemy79, nu am nimic de reprosat din contra m-am simtit ff bine, fata e cidata are un dar dea daruii tot corpul si atitudine fbuna..., nu comenteza la nici o pozitie, deci pt mine a fost o experienta minunata mai ales la poz 69, era de nemaipomenit, aici ste ea la ce ma refer!

Ma bucur ca l-am cunoscut si avem o fata de treaba, si sper ca curind ma voi intorce la ea, cu totul ca azi plec din oras :no2

Note: 10 pe linie, chiar daca ar fii ceva minus ar complecta plusurile din alta parte deci 10****

Mersi Ana 30 pt servicile tale si sper ca te vad curand!

Succese maxime!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Salutare tuturor!

După două încercări eșuate pentru o programare,a treia a fost cu noroc 😉.

Ajuns la locație dușulit de acasă,dameza m-a așteptat într-o rochiță scurtă și mulată pe corp ceea ce făcea să-i iasă în evidență formele..deja puÅ£oiul a început să o ia razna ðŸ˜.

O îmbrățișare și un pupic întrucât a trecut ceva de când a plecat și atunci totul a fost perfect.. Ajuns în camera de "tortură" printre vb și sărutări i-am spus sa facă ce crede ea ca știe mai bine ca să-mi dau drumul întrucât aveam puțin timp că trebuia să ajung în altă parte în 40 de minute.

A început fata cu un oral neprotejat de toată frumusețea..umed și cu tente de deep după care i-am cerut să schimbăm să mă acup puțin de păsărica ei pentru că-mi era frică că o să termin prea repede la oral.

După vreo 5 minute în care m-am răsfățat cu piersicuta ei epilată frumos și foarte curată am trecut la NP misionar în care mai mare satisfacția să-i privești sânii aceia frumoși și privirile acelea perverse..

Am schimbat încă două poziti până la preferata mea (doggy) la care nu-mi puteam lua ochii de la poponetul ei și unde am și terminat.

Per ansamblu.. Fata știe ce face și o face bine de tot.

Corp 10 chiar dacă nu mai e o copilă are o piele fina, picioare frumoase și un poponet beton.. Fără nici o urmă de celulita.. sâni siliconati de marime medie.

La ON 10..cred că dacă nu o opream i-mi dădeam drumul așa.

Atitudine 10 și aici pentru faptul că e foarte directă, glumeaÅ£ă și a acceptat FK.. Lucru care pentru mine contează foarte mult.

Locatie undeva de 9 întrucât am fost în altele puțin mai luxoase dar pentru astfel de activități e destul de ok întrucât e destul de retrasă în cazul că ești cu mașina.

Halatul 150 fin. Pt oră nu am întrebat întrucât nu aveam timp de rămas o oră.

ÃŽncă o treabă.. Face și AP dar nu știu dacă ar fi reușit cu mine.. Poate data viitoare o să am mai mult timp și o să încerc.

Eu unul recomand cu încredere.

ÃŽn cazul în care am omis ceva.. Puteți întreba.

Ciocane tari să aveți! ðŸ‘

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Am uitat sa precizez.. Inițial vroiam să încerc pe altcineva dar.. noroc cu acest forum pe care am văzut că a revenit Anna și mi-am schimbat alegerea întrucât la vizita trecută a fost la fel de reușită acctiunea.

Te pup Anna și mulțumesc pentru ceea ce mi-ai oferit în această seară!

😘

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Buna dimiteatza dragi mei va pupik😘😘😘

Data viitoare voi trece pe la tine scumpo.. să nu fie cu supărare 😉

Mi-ar fi plăcut aseară la ieșire..măcar să te văd și să te salut..

Sunteți amândouă în topul preferințelor mele și sper să nu lipsiti multă vreme de la noi.

Va pup dragutelor! 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Va salut! Ier am ajuns la minunata domnisoara din nou, primire calduroasa intr-o fusta scurta. Dupa dus trecem la actiune, oral adanc si umed cu tentatve de dep, dar super, contínuum cu 69 iar oral. Trecem la normal schimbam cateva pozitii, nu comenteaza de loc, ba te face sa te simiti in al noulea cer, se inplica la maxim!

Note: ON 10

NP 10

Zece pt ca nota mai mare nu e!

Recomand cu incredere, off am uitat de sani minunati, ceva ce trebuie vazut nu se pot descrie, are un corp super!

 

Anna te astept cu drag ori cand vii eu voi fii client fidel!!

Succese maxime!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Acum observ ca aici nu mi-am dat cu parerea...  Am fost pe la Ana acum ceva vreme, la una din vizitele precedente.

Realitatea e mult mai buna decat pozele. Ana e genul de femeie dupa care intorci capul pe strada.  

Despre actiune, nu pot sa zic decat ca a fost pe placul meu. Si ca o voi revizita oricand cu placere! Pentru mine e cu siguranta in Top 3. Daca nu chiar in Top 2!

Din pacate, de data asta, desi e in oras, nu voi apuca sa o vizitez. Apropo... maine pleaca!

Link spre comentariu

  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Vad ca e in oras, imi puteti spune in ce zona are locatia?

 

Aleea Carpati, zona postei (daca mai exista posta acolo). Locuri de parcare suficiente.

Apartament foarte ok. Pacat doar ca e la etajul patru :)

 

 

 

Si ca o voi revizita oricand cu placere! Pentru mine e cu siguranta in Top 3. Daca nu chiar in Top 2!

Am fost din nou pe la ea. Aceeasi fata minunata. Sigur pana pleaca, o mai vizitez cel putin o data.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...