Sari la conținut

tanya 3 zile in oras 0757813393


ttm

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Tanya,vezi tu..probabil esti la inceput de cariera?!sau poate nu..in locul tau as aborda altfel nespalatii,inca de la intrare,i-as trimite pe toti obligatoriu la baie,sigur nu te-ai mai confrunta cu problema asta..cat despre cealalta problema cu neseriosii care suna si nu mai ajung..hm..mai sunt si din astia,dar nici dintre voi,multe nu respectati programarile..chiar si tu de ex..te-am iertat dar n-am uitat..😜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Mda. Drăguță fatuca ,are o pereche de ochi frumoși, însă un pic plinuta (ceea ce spune și în anunț, deci nu se depuncteaza)

Dacă ar slăbi un pic ar fi si mai ok. Sânii intr-adevar f.mari însă chinuti de gravitație. Face un ON destul de bun(ceva atenție la oo ar trebui) fată se străduiește însă Gogu al meu a fost într-o zi proastă și nu m-a ajutat deloc așa că la normal.... ioc șansa Rembo. La plecare a făcut un gest cu care mi-a câștigat respectul. ðŸ‘.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator tanyaamelia27
Reputație: 0

Multumesc frumos de recenzie sincer nu as slăbi deloc ma simt foarte bine la cele 70 de kg ale mele nu as vrea sa imi scada sânii și fundul eu sunt mulțumită cat despre oral ești a 3 persoană care nu este multumit ce sa facem nu putem mulțumi pe toată lumea te pup și te aștept cand gogul este mai in forma 😉😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Multumesc frumos de recenzie sincer nu as slăbi deloc ma simt foarte bine la cele 70 de kg ale mele nu as vrea sa imi scada sânii și fundul eu sunt mulțumită cat despre oral ești a 3 persoană care nu este multumit ce sa facem nu putem mulțumi pe toată lumea te pup și te aștept cand gogul este mai in forma

draga mea , nu stiu unde ai citit tu ca nu am fost mulțumit de oral . din contra am spus ca e DESTUL DE BUN doar ca ar mai trebui ceva atenție la OO. o zi bună sa ai

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tanyaamelia27
Reputație: 0

Bine am inteles cum multor persoane nu le place linsul sau pipaitul outelor,normal ca astept ca fiecare persoane să imi spuna ce ai place sunt persoane care au sensibilitate la capul gogului si nu le place sa o iei in guriță decat toată 😉 data viitoare rog toate persoanele sa stabilim telefonic ce va place ce v-ați dori.va pup si o zi frumoasă!💖🥰

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati. Am reusit sa ajung si eu pe la Tanya saptamana aceasta. Am sunat la nr din titulu, a raspuns din prima si in 20 de minute eram la ea deja. Locatia este destul de usor de gasit, in rogerius langa casa mov, restul descoperiti voi. La aspect poate ca pozele o avantajeaza putin, intr-adevar e mai plinuta in realitate dar cum zicea un coleg a si atras atentia la acest aspect in anunt. Am fost servit cu un pahar de apa, am vorbit cate ceva si am plecat la dus. Revenit in camera ne-am apucat de treaba. S-a dezbracat complet la cerea mea, a lasat corsetul pe ea la inceput. A inceput cu un oral de nota 10 cu stelute, demult nu am avut parte de asa oral. Scuipat, lins, priviri perverse, deep , de cateva ori chiar a disparut cel mic de totu. La Normal am inceput cu LOT, unde i-am luat sanii la control, intr-adevar sunt mari, putin moi dar nederanjant. Am schimbat in misionar si dupa cateva minute  am terminat in prez. A urmat igienizarea, am mai vorbit cate ceva si dus am fost. La final cateva note: 

 

 

Locatie : 8 cabina de dus nu se inchidea perfect, in rest dotata cu de toate, camera este numai buna pentru asa ceva 

Aspect  8 poze reale, insa putin mai vechi dupa parerea mea, sani mari, pacat ca nu am mai apucat dodgy eram curios de priveliste

Igiena  9 curata , parfumata, nu am incercat 69, nu a facut dus in prezenta mea, poate dupa

Oral  10 cum am scris cu de toate, scuipat, lins, priviri perverse, deep 

Normal  8 am incercat doar 2 pozitii, 

Atitudine 9 am vorbit una alta, parca pe parcurs sa mai deschis, la inceput a fost mai retinuta.

Pret 150 nr.  250 ora pretul standard oradean sa zic asa, 

De recomandat DA, pentru cei carora le plac cele cu sani si fund mare

De revenit : poate. per total a fost o intalnire reusita. 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator tanyaamelia27
Reputație: 0

Spartacus🤗😘 Mulțumesc frumos de recenzie!!ce sa zic ... la igiena nu ma poti depuncta doar pentru ca nu am facut dus in prezenta ta de obicei fac cu 5 min inainte sa ajunga clientul,ca sa pot afisa si o tinuta atragatoare la intampinare spalata parfumata aranjata sa zic asa... daca imi spuneai puteam sa fac si in prezenta ta sau cu tine dus de ce nu 🤭🤭 pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tanyaamelia27
Reputație: 0

Wow Rocco😘

!Am rămas placut surprinsă avand in vedere dotările tale 😂 cu greu se poate pierde juniorul tau in guriță apreciez recenzia!te pup și te mai aștept 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

o vrem in top

Dacă o ține tot aşa,

In top ea va ajunge,

Fața-i senină ca o stea,

Şi ochi care străpunge,

 

Oralul e superlativ,

Şi e civilizăta,

Deci cred că sunt intuitiv,

Şi-o văd in top pe fată.

 

Inca vre-o 5 recenzii-aşa,

Pisicul le doreşte,

Apoi ca vrea sau ca nu vrea,

De tot el o TOPeşte.

 

Deocamdata 4 recenzii:

 

 

Rocco s vip member post 98 23/09

Spartacus Sc post 88 20/09

Pokpok Sc post 80 18/09

Ttm Serious Contributor post 1 , 29/12/2018

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...