Sari la conținut

Vino sa petreci clipe de relaxare in compania mea!!❤


tyctac

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Hmmm...am dat enter din greseala...asa ca o sa contiunui aici:

Am sunat-o acum cateva zile, imi da locatia, vizavi de Cerna pe Dorobanti, char daca ia mi-a spus initial ca e in spate la liceu.

In comvorbirea telefonica o intreb daca face finalizare orala, iar raspunsul este ca in functie de igiena, si fara taxa suplimentara. Tot telefonic comfirma ca accepta si oral...

Ajuns in locatie, imi deschide aceasta dominsoara, care dupa spusele ei are 22 de ani, dar care nu are nici o legatura cu pozele din anunt.

Are pe coapsa stanga un tatuaj destul de mare, se vede clar ca in poze nu este...in orice caz nu este cea din poze. Este mica de statura, cu ochelari si aparat dentar, si cred ca si pearce in buza...

Actiunea a fost una deplorabila, ceva oral neprotejat...1, maxim 2 min. Dupa care pune prezervatiuvul, ma intreaba ce pozitie...ii zic sa stea ea deaspura, la care imi raspunde ca nu poate...nu stiu ce o doare.

Am inceput astfel cu doggystyle si am terminat misionarulul...cu finalizare in balon. Asta deoarece in momentul cand am intrebat-o daca o scot sa termin oral, mi-a spus ca nu face finalizare orala, si ca nu mi-a spus niciodata ca face asa ceva.

In concluzie, ca sa nu va tin mult, ca trebuie sa terminati de mancat sarmalele:

Locatie:9

Aspect:5

Oral:2

GFE: lipseste cu desavarsire.

Concluzie: nici sa ma plateasca nu ma mai intorc.

Sfatul meu: da-ti banii pe artificii si pocnitori, nu pe pocnitoarea asta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

 

"

Bună, sunt o fata dulce,simpatică,mereu zâmbitoare, binevoitoare si deschisă pentru noi provocări! Te aștept in locația mea intimă si discretă pentru a petrece momente frumoase împreună! Nu ezita să mă contactezi Pupici

"

post-123273-0-91880900-1546099630_thumb.jpg

 

post-123273-0-50255600-1546099631_thumb.jpg

 

post-123273-0-13206400-1546099632_thumb.jpg

 

post-123273-0-56026500-1546099632_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ajuns in locatie, imi deschide aceasta dominsoara, care dupa spusele ei are 22 de ani, dar care nu are nici o legatura cu pozele din anunt.

Eu nu am mai pus pozele...pentru ca nu sunt ale ei...

Probabil colegul care a pus pozele nu a observat prima ta observație.

Individa își poate schimba oricând pozele. Cu altele. La fel de false.

Pentru că acesta este prostul obicei la Brăila.

Și nu numai.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

chiar nu a fost nimeni?

Ăsta nu ți se pare un răspuns, ce a postat TYCTAC, cinci rânduri mai sus???

 

Hmmm...am dat enter din greseala...asa ca o sa contiunui aici:

Am sunat-o acum cateva zile, imi da locatia, vizavi de Cerna pe Dorobanti, char daca ia mi-a spus initial ca e in spate la liceu.

In comvorbirea telefonica o intreb daca face finalizare orala, iar raspunsul este ca in functie de igiena, si fara taxa suplimentara. Tot telefonic comfirma ca accepta si oral...

Ajuns in locatie, imi deschide aceasta dominsoara, care dupa spusele ei are 22 de ani, dar care nu are nici o legatura cu pozele din anunt.

Are pe coapsa stanga un tatuaj destul de mare, se vede clar ca in poze nu este...in orice caz nu este cea din poze. Este mica de statura, cu ochelari si aparat dentar, si cred ca si pearce in buza...

Actiunea a fost una deplorabila, ceva oral neprotejat...1, maxim 2 min. Dupa care pune prezervatiuvul, ma intreaba ce pozitie...ii zic sa stea ea deaspura, la care imi raspunde ca nu poate...nu stiu ce o doare.

Am inceput astfel cu doggystyle si am terminat misionarulul...cu finalizare in balon. Asta deoarece in momentul cand am intrebat-o daca o scot sa termin oral, mi-a spus ca nu face finalizare orala, si ca nu mi-a spus niciodata ca face asa ceva.

In concluzie, ca sa nu va tin mult, ca trebuie sa terminati de mancat sarmalele:

Locatie:9

Aspect:5

Oral:2

GFE: lipseste cu desavarsire.

Concluzie: nici sa ma plateasca nu ma mai intorc.

Sfatul meu: da-ti banii pe artificii si pocnitori, nu pe pocnitoarea asta

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...