Sari la conținut

Alis, noua ! La tine sau la mine ! Deplasari - Constanta si imprejurimi !!!!


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Acel nr nu imi mai apartine! 

Acel nr nu imi mai apartine! 

 

Am rugat administratoul acestui forum sa il modifice sau sa imi inchida acest topic si mi-a spus ca nu se poate... 

 

O sa incetez sa mai imi promovez  anunturile pe acest forum de kkt!

 

:rax2  :rax2  :rax2  atitudinea ta este  de kkt!. La multi ani!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:rax2  :rax2  :rax2  atitudinea ta este  de kkt!. La multi ani!!

 

Inca o dovada ca iti dai aere de superioritate si alaturi de celalalt handralau va credeti pe mosia lu' tactu.  De ce a trebuit sa ii spui drei ca atitudinea ei e de kkt? Esti vreun justitiar? Esti detinatorul adevarului suprem? Daca vrei sa o pedepsesti nu mergi la ea! Si dra are dreptate din cauza ta si altor looseri forumul asta a devenit de kkt. Mortul ala zicea ca are 43000 de sustinatori? Pe aia 100.000 contra nu ii vedeti. Dupa postarea asta , te simti mai bine i-ai zis-o , vei fi aplaudat si adulat! QED

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Raduculeeee...

 

Hai so loam sistematic...cu tati ca nuva duce nicaierea cu siguranta...

 

...O sa incetez sa mai imi promovez  anunturile pe acest forum de kkt!...

1. Domnisoara Aliss o spus ca aciest forum ie di kkt...

2. Tat dom'soara, nu moi diparti di citiva zili in urma, dorea sa se promoveze acilea...

3. Coliegu 2peu o riactionat la afirmatia iei...di kkt...in aceiasi maniera...

4. Tu ti iei di iel ca...bla...bla...

 

Oari tu nu criezi ca dai dovada di falsa superioritate ? Cini iejti tu sa coriectezi, sa intervi, sa apostrofezi, sa pedepsesti, sa ameninti ? Oi fi tu vrun justitiiar si io nu şteam di tini ! Oi fi vrun moderator pi forum si tati trebe sa vorbim numa cum doriesti tu...cind doriesti tu...cit doriesti tu ?! Oi avea tu vrun coi in plus di inparti tu driptatea si amenintarili pi aci !!!

 

Mah flacau...statistica ie sinpla...profilu mieu ari pisti 43.000 di vizualizari. Profilu tau ari 800 di vizualizari...din 2013 !!! La mini sunt pisti 1000 di utilizatori cari mior dat 5 stele. La tini ie una singura...Tanti Mihaela ceoara aia cari ie deosebita pientru tini ! Zi si mii...cum oi numarat tu aia 100.000 contra ? Ci metoda oi folosit ??? Tu nu reprezinti 100.000...aia ie doar dila tini din burta bagata...ca nu tio alies niminea pi tini purtator di cuvint !

 

Ie un forum liber !!! Fara mari restrictii !!! Ca nuti plasi tii...asta ie...da ti asigur ca nu iejti tu motu cactului sa traji la raspundere...pi niminea ! Nu ie mosia lu tata...da sigur sigur nu ie nici mosia lu tactu !!!

 

Asa ca lasa vrajeala asta di prost batut in cap...si zi ci ai di zis !!! Ievident altsiva in afara di injuraturi si amenintari...sau tu...ieducatu cari da lecti la alti...doar atita ai di zis ???

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Inca o dovada ca iti dai aere de superioritate si alaturi de celalalt handralau va credeti pe mosia lu' tactu.  De ce a trebuit sa ii spui drei ca atitudinea ei e de kkt? Esti vreun justitiar? Esti detinatorul adevarului suprem? Daca vrei sa o pedepsesti nu mergi la ea! Si dra are dreptate din cauza ta si altor looseri forumul asta a devenit de kkt. Mortul ala zicea ca are 43000 de sustinatori? Pe aia 100.000 contra nu ii vedeti. Dupa postarea asta , te simti mai bine i-ai zis-o , vei fi aplaudat si adulat! QED

 

la fel ca si tine are o problema si nu stie sa o expuna.Daca ea zice ca forumul este de kkt,eu sunt user pe acest forum adica indirect toti sunt de kkt(vezi ca si tu esti user :bye ).Este alegerea mea sa aprob su dezaprob dupa caz pe cineva.Nu am fost deacord cu ce ai scris tu,nu am facut nimica( nici minus nici comentariu) si tu totusi ai jignit,si tot tu esti ofensat.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mah Raduculeeee...

 

Hai so loam sistematic...cu tati ca nuva duce nicaierea cu siguranta...

 

 

1. Domnisoara Aliss o spus ca aciest forum ie di kkt...

2. Tat dom'soara, nu moi diparti di citiva zili in urma, dorea sa se promoveze acilea...

3. Coliegu 2peu o riactionat la afirmatia iei...di kkt...in aceiasi maniera...

4. Tu ti iei di iel ca...bla...bla...

 

Oari tu nu criezi ca dai dovada di falsa superioritate ? Cini iejti tu sa coriectezi, sa intervi, sa apostrofezi, sa pedepsesti, sa ameninti ? Oi fi tu vrun justitiiar si io nu şteam di tini ! Oi fi vrun moderator pi forum si tati trebe sa vorbim numa cum doriesti tu...cind doriesti tu...cit doriesti tu ?! Oi avea tu vrun coi in plus di inparti tu driptatea si amenintarili pi aci !!!

 

Mah flacau...statistica ie sinpla...profilu mieu ari pisti 43.000 di vizualizari. Profilu tau ari 800 di vizualizari...din 2013 !!! La mini sunt pisti 1000 di utilizatori cari mior dat 5 stele. La tini ie una singura...Tanti Mihaela ceoara aia cari ie deosebita pientru tini ! Zi si mii...cum oi numarat tu aia 100.000 contra ? Ci metoda oi folosit ??? Tu nu reprezinti 100.000...aia ie doar dila tini din burta bagata...ca nu tio alies niminea pi tini purtator di cuvint !

 

Ie un forum liber !!! Fara mari restrictii !!! Ca nuti plasi tii...asta ie...da ti asigur ca nu iejti tu motu cactului sa traji la raspundere...pi niminea ! Nu ie mosia lu tata...da sigur sigur nu ie nici mosia lu tactu !!!

 

Asa ca lasa vrajeala asta di prost batut in cap...si zi ci ai di zis !!! Ievident altsiva in afara di injuraturi si amenintari...sau tu...ieducatu cari da lecti la alti...doar atita ai di zis ???

 

;)

Daca e mosia lu' tata , o sa imi bag pula in mata pana cand nu mai poate si o sa ti-o spun si personal grijania matii!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

la fel ca si tine are o problema si nu stie sa o expuna.Daca ea zice ca forumul este de kkt,eu sunt user pe acest forum adica indirect toti sunt de kkt(vezi ca si tu esti user :bye ).Este alegerea mea sa aprob su dezaprob dupa caz pe cineva.Nu am fost deacord cu ce ai scris tu,nu am facut nimica( nici minus nici comentariu) si tu totusi ai jignit,si tot tu esti ofensat.

Cine esti tu sa aprobi si sa dezaprobi? In afara de cativa frustrati mai face vreunul asa ceva? Ramai ponderat si nu mai face pe inteligentul ca nu iti sade bine. Pulica pardon Peulica (vezi ca tu ti-ai ales numele de user) ma pis pe minusurile tale , pot citi forumul si fara sa ma loghez , nu mai umbla cu chestii de prescolari

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cine esti tu sa aprobi si sa dezaprobi? In afara de cativa frustrati mai face vreunul asa ceva? Ramai ponderat si nu mai face pe inteligentul ca nu iti sade bine. Pulica pardon Peulica (vezi ca tu ti-ai ales numele de user) ma pis pe minusurile tale , pot citi forumul si fara sa ma loghez , nu mai umbla cu chestii de prescolari

 

:slap2  :slap2  :slap2  DISCERNĀMÂNT. SI liber arbítru .

     multa sanatate!! atat iti doresc eu

  • Like 2
Link spre comentariu

Cine esti tu sa aprobi si sa dezaprobi? In afara de cativa frustrati mai face vreunul asa ceva? Ramai ponderat si nu mai face pe inteligentul ca nu iti sade bine. Pulica pardon Peulica (vezi ca tu ti-ai ales numele de user) ma pis pe minusurile tale , pot citi forumul si fara sa ma loghez , nu mai umbla cu chestii de prescolari

 

Radul... stai linistit. Cunosc marfa! Cautam doar putina publicitate... Aici sunt fel si fel de oameni. Daca as sta sa dau ragaz sau sa raspund ca atare la toate provocarile... 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca e mosia lu' tata , o sa imi bag pula in mata pana cand nu mai poate si o sa ti-o spun si personal grijania matii!

Poi asa zi mah ielevatule...ca tu di fapt nu fasi fata la argument...daia tat injuri. Tu ti simti cu musca pi caciula ca iejti un prost...si normal ca doar injuraturi ramin !!! In afara di asta...si di loat straponuri la gaoaza nu moi stii si altciva !!!

 

Creca iti creste tensiunea instantanieu...hah ??? :)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Radul... stai linistit. Cunosc marfa! Cautam doar putina publicitate... Aici sunt fel si fel de oameni. Daca as sta sa dau ragaz sau sa raspund ca atare la toate provocarile...

 

Daaa fatah...ie fel di fel acilea. Tati la fiel...ca doar cunosti marfa. Auzi...da dice oi vrut tu sa cauti putina publisitate pi Nimfomane ???

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poi asa zi mah ielevatule...ca tu di fapt nu fasi fata la argument...daia tat injuri. Tu ti simti cu musca pi caciula ca iejti un prost...si normal ca doar injuraturi ramin !!! In afara di asta...si di loat straponuri la gaoaza nu moi stii si altciva !!!

 

Creca iti creste tensiunea instantanieu...hah ??? :)))))))))

 

Trogoditule sa imi sugi reputatia si sa imi dai limbi la minusuri , mie si prietenilor . Acum cred ca m-ai inteles , jigodie. P.S. Incepand de azi cum ai postat ceva in stilul caracteristic , cum te muiesc. Valabil si ptr Peulica

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Notiaza statisticili tali...si statisticili mieli di azi. Pisti o luna li comparam din nou. Pi pariu ca tu iejti in acielasi loc...dara popularitatia mie creste iecsponential ???

 

;)

 

Si stii dice mah prostavane ? Pientru ca io ma amuz mah...si tata lumia stii asta. Io fac glume si stouri mah...tu ? Numa dezaxati fara simt al umorului, prosti batuti in cap...si violienti verbal ca tini nu se prind. Zmeule !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

:giggle:   scz..ma amuza rau de tot Raducu!,Vino cu ce ai mai bun tu de oferit si aia ,,este ai loc pe"piata" 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O sa revin cu poze pro, pachet premium si topic inchis! Enjoy

 

Gata fatah...tioi si predat ??? Atita o fost campania ta ? :)

 

Io creca ar fi mijto ca tu sati fasi nisti pozi jmekere...profi...scumpe. Io creca ar fi si moi mijto ca in prima zi cind li pui pu Publi sa ti le fure vruna di 1,50 si 75 di kile si sa li foloseasca si ia tat pi Publi. Io creca ciel moi mijto ar fi ca tu sa o suni pi aia, plina di drasi, si sa o intrebi di uni tupeu pi ia sati foloseasca pozili tali...iara aia sati raspunda: " da ceai fatah ? sint noua si io si naveam poze profi...asa ca leam loat pi ali tali...ca oricum nu ti cunosc...asa ca merje" !!!

 

;)

 

Pana una alta imi gasiti anuntul pe Publi si alte siteuri! 

 
Daaa mah fatah...ai driptate ! Dai dreaq pi ajtia cu forumu lor di kkt cu tat ! Azi, doar a doua zi dupe revelion, pi Publi Martimoniale Constanta ierau doar vro 650 di anunturi ! Clar ca orasu asta ari nivoie mari di feti ca tini...ca doar nu ie kear asa di multe pi peata !!! Nu pria au flacai ci sa futa pi aci ! Jmekeriia mireu o fost Publi si alti siteuri...Nimfomani ie clar di kkt...asa ca nu ti complica si tu aiurea si dal la kkt di forum !!!
 
:)
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu prea sunt false :)  ! Urmeaza un topic cu poze pro ! Pupici

 

Cenzuratu zice de o poza, tu ai zis de mai multe,lasa asa.!!

Nu sunt mai. Vino si te convingi! 

 

Hai vino fatā cu acele poze PRO,vezi sa nu fie photoshop-ate tot PRO.Esti frumoasa in felul tau,aratā-ne asta,uimeste-ne!!Hai TIME IS MONY,frumusetea si vremea puli trece ,toti avem de pierdut!! Hai VANT DIN PUPA!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...