Sari la conținut

Buna sunt ERIKA


Postări Recomandate

  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti

Bună Erika. Poze din față ai? Să putem vedea și noi sânii? Și serviciile tale cât costă ?

Niste poze din fata poti sa postezi? Vrem sa vedem si noi sanii.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare frați de "suferință"!

Zilele trecute mă mâncă in dos și în lipsa domnișoarelor pe care le vizitez am mers la Erika.

O să fiu scurt și deși inițial eram hotărât să nu fac recenzii negative corect față de băieți dar și față de fete este să împărtășesc experiența avută cu titulara topicului.

Contactat telefonic cu 30-40 de minute înainte stabilit întâlnire respectata de ambele părți beligerante fara probleme.

Locația adiacent Rond Alba Iulia, apartament cred 2 camere etaj superior, curatenie, ordine nimic de reproșat. La intrare portar cooperant după ce am trecut de el, la ieșire, mi-am dat seama că ar fi vrut și el de o cafea.

Erika apreciez 23-25 de ani, 1,60m aprox. 50-53kg, nici frumoasa nici urâtă, drăguță dacă aveți noroc sa vă zâmbească, ochi albaștri frumoși, sâni micuți și puțin lăsați.

Achitat la început din proprie inițiativă 250 Ron/h.

Oral bunicel dar foarte scurt 2-3 min. neprotejat, normal protejat 10-15 min.datorat in mare parte și atitudinii Erikăi. Nu a fost atitudine fast fuck dar era in mod clar o atitudine de lasă-mă să te las.

Igiena fetei este ok nimic de reproșat dar lipsa FK ului și modul de prestare al serviciilor oferite îți lasă senzația că ești cumva la meniul zilei de 15 leiðŸ˜.

Știe ce are de făcut (posedă cunoștințele și deprinderile necesare) dar daca nu se corectează (depinde doar de ea) rămâne la nivelul unei note de 5 maxim 6.

Eu unul nu mai revin.

Erika sper să înțelegi corect recenzia iar ce vei face in continuare depinde doar de voința ta.

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...