Sari la conținut

0724869866 tanara high-class


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

"

Descriere anunt
 
Perfecta, Best service, High-class

tanara domnisoara cu forme si simtul umorului, educata, garantez cel mai bun masaj de relaxare totala alaturi de mine domnilor generosi cu bun simt. Fara fite, fara graba. Mai multe detali la telefon,

Detalii suplimentare
 
Speak english - WhatsApp

Zona centrala.

 

Piata Unirii. Fac si deplasari

"

Anunt: https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-perfecta-best-service-mYB2PG#r6

 

post-123273-0-93054800-1546166457_thumb.jpeg

 

post-123273-0-41672400-1546166458_thumb.jpeg

 

post-123273-0-67462200-1546166459_thumb.jpeg

 

post-123273-0-13218800-1546166460_thumb.jpeg

 

post-123273-0-50951400-1546166460_thumb.jpeg

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost mai devreme. Am sunat am cerut detalii si am intrebat daca e nevoie de o programare sau sa o sun cand ajung. A zis sa o sun cand ajung. Locatia la natiunile unite, preturi 150 fin 200 ora, oral si normal ambele protejate.

Ajuns in zona o sun si o intreb daca sunt reale pozele. Sunt realeeeee 100% garantat. Ok...blocul turn, etaj superior. Se deschide usa si....poze false. Dar e draguta. Zic hai sa raman. Mergem in camera si ma intreaba cat stau, o finalizare sau o ora. O finalizare, ca n-am bani de o ora, sunt sarac. Intre timp ma intreaba cum vreau finalizarea, orala sau normala. Am ramas putin fara cuvinte si ii zic ca vreau si oral si normal, ca doar din oral nu termin. Fac repede un dus cu o para rablagita din care sarea apa in toate directiile, ma intorc in camera, las 150 de lei pe un raft si zic sa incepem treaba. Isi da jos sutienul si tatele ii ajung pana la buric. Zic hai ca merge...milf de 20 de ani. Mi-o ia putin la laba, pune prezervativul si continua laba cu capu pulii in gura. Asta e oralul. Ok...hai sa incercam normal. Vino peste mine. Cum dadeam putin mai tare cum se ridica. Hai, capra. La fel...cum dadeam putin mai tare cum se apleca ca sa nu pot sa o bag. Cere misionar. Hai...aici tine picioarele in asa fel incat intra doar capul. M-am enervat, am dat balonul jos si am inceput sa ma imbrac, moment in care ma intreaba: "si banii". Ii arat unde i-am pus si plec.

 

Locatie: 8 - cu mici imbunatatiri ar fi de mai mult.

Aspect: 8 - frumusica la fata, corp ok, doar sanii aia lasati o trag in jos.

Igiena: 9 - nu am simtit mirosuri dar nu si-a facut dus cat am fost acolo, am asteptat mult pana a venit apa calda semn ca nici nu isi facuse inainte sa vin eu iar cand am plecat deja se imbracase.

Oral: 1 - o gluma proasta

Normal: 1 - alta gluma proasta

GFE: 1 - deja ma obisnuiesc cu glumele proaste

 

Halatul: 150 finalizarea 200 ora

De revenit...mai bine fac o laba.

  • Like 19
Link spre comentariu

Mulțam de recenzie dar totuși nu strică puțin curaj și să-i spui ca vrei ca să își deschidă picioarele. Am mai pățit-o și eu în trecut cu aceiași tehnica și am rezolvat cu puțină vorbă. Fata era la început (in cazul meu) și fie ii era puțin frică să nu dau tare fie i-au zis colegele de breaslă cum sa se futa.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mulțam de recenzie dar totuși nu strică puțin curaj și să-i spui ca vrei ca să își deschidă picioarele. Am mai pățit-o și eu în trecut cu aceiași tehnica și am rezolvat cu puțină vorbă. Fata era la început (in cazul meu) și fie ii era puțin frică să nu dau tare fie i-au zis colegele de breaslă cum sa se futa.

I-am spus asta dar tot asa statea si era mirata ca plec. I-am spus ca mi-a murit pula pentru ca nu pot sa o fut daca nu desface picioarele.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Mulțam de recenzie dar totuși nu strică puțin curaj și să-i spui ca vrei ca să își deschidă picioarele. Am mai pățit-o și eu în trecut cu aceiași tehnica și am rezolvat cu puțină vorbă. Fata era la început (in cazul meu) și fie ii era puțin frică să nu dau tare fie i-au zis colegele de breaslă cum sa se futa.

 

exista tehnici si pozitii de combatere a acestor tertipuri

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...