Sari la conținut

Hotel/motel discret?


Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

...salutare...incearca la pensiunea cora, cum iesi din pitesti spre maracineni, pe stanga, la vreo 2,3 km de podu viilor...are parcare in spate si este destul de curat, receptia este in stanga, cum intri imediat...

...am fost eu de multe ori...ca pret este de 40 ron 30 min si de 60 parca o ora...bafta....

Link spre comentariu
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti

Mei baieti, pensiunile, motelurile sau ce naiba or mai fii, gen "Ion","Monte Carlo',:Aladin"...Mona Lisa sau ceva gen...sunt praf in ceea ce priveste parerea mea.

Ceva super fain si ieftin este sanedo, flamingo, sau si mai fain, victoria, arges...pt mofturosi in adevaratul sens al cuvantului;)

Bafta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Am gasit anunt  pe un site dedicat activitatilor sexuale pe bani http://www.fetitepebani.ro/index.php/fetite/locatie/pensiunea-crisliv

 

Pensiunea Crisliv este ideala pentru cei aflati in calatorii de afaceri sau in delegatie in Pitesti sau pentru intalniri discrete de protocol.

Adresa: Pitesti, judetul Arges, Str. Zorilor, nr. 21
Localitate: Pitesti
Zona:
Telefon 1: 0348 420 824
Telefon 2:

Tarif
Pret 1 ora: 35 RON
Pret 1 noapte: 90 RON

Website: http://www.pensiunecrisliv.ro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost eu la crisliv si nu este deloc ok.nu aveau gel de dus,decat putin sapun lichid iar curatenia lasa de dorit.Ce-i drept,si pretul este mic dar prefer sa platesc ceva in plus pentru alta locatie mai decenta.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

La Sanedo, am avut surpriza neplacuta sa vin cu 2 fete in acelasi timp si nu s-a putut...doamna de la receptie nu a fost de acord cu faptul ca sunt doua persoane de sex feminin...urata treaba...

Si...am ales Flamingo, apoi...totul ok din acest p.d.v...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

foarte curat este si la pensiunea florica,in stefanesti,are loc de parcare,nu este nasol ca la Ión sau crisliv. 35lei/3ore,probabil akum e 40ron,dar dupa ora 20.00 numai da la 3ore,sau 70pe noapte.atata era in 2014luna octombrie.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salut .Mai buna dar nu stiu cum ii spune din prundu sens giratoriu si urci pe varianta spre craiovei ,In fata este o spalatoriepe partea dreapta  urci in panta si intri in curtea motelului undeva in spate ii curtea .Este retrasa parcarea.Cei drept este mica parcarea dar eu acolo ma duc .Jeepul meu bate la ochi asa ca acolo sunt ok .

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salut .Mai buna dar nu stiu cum ii spune din prundu sens giratoriu si urci pe varianta spre craiovei ,In fata este o spalatoriepe partea dreapta  urci in panta si intri in curtea motelului undeva in spate ii curtea .Este retrasa parcarea.Cei drept este mica parcarea dar eu acolo ma duc .Jeepul meu bate la ochi asa ca acolo sunt ok .Pretul este 40 ron 3 ore .

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Recyf se cheama Pensiunea domneasca ..are si parcare in spate si o spalatorie in fata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...