Sari la conținut

Mistress & cuckold


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena

Iti ofer 5000 lei pentru o noapte fierbinte la hotel.

Si pentru mine igiena,discretia si respectul sunt primordiale.

Te pup

In urma cu 3 luni ofereai unei tipe 800 lei pe luna +un apartament în care să stea. Adică maxim 3000 lei pe lună (daca apartamentul era super lux) si doreai sex fără limită si disponibilitate oricand. Ieșea mai rau decat cu minimum pe economie 😂😂😂.

Nu sunt interesată de oferta ta superficială.

  • Like 1
Link spre comentariu

In urma cu 3 luni ofereai unei tipe 800 lei pe luna +un apartament în care să stea. Adică maxim 3000 lei pe lună (daca apartamentul era super lux) si doreai sex fără limită si disponibilitate oricand. Ieșea mai rau decat cu minimum pe economie .

Nu sunt interesată de oferta ta superficială.

Nu este superficiala, nu cred ca se poate compara respectiva cu tine, eu tind sa cred ca meriti mai mult si decat Daniela Crudu care are un pret asemanator cu cat iti ofer eu. :kiss2

Mai vorbim...nu ma grabesc ca n-am de ce, nu-s disperat....dar cu siguranta n-ai cum sa scapi :no2

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Pentru a evita refuzul din partea mea, va rog sa aveti poza CU VOI la whatsapp. În cazul în care poza nu exista ,mesajele nu vor fi luate în considerare. O zi bună!

post-250830-0-94316100-1560324235_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

tu ai poza cu fata ta la watsapp ?

intreb pentru un prieten :blushing2

Eu nu am însă eu am recenzii. Voi aveti? Poate sa spuna cineva: e simpatic ,acceptabil ,etc? Are 30 de ani sau 60 ,e îngrijit sau are parul in cap ca matura si flori crescute printre unghii? In ultima perioadă, o bună parte din bărbați au facut drumul degeaba, refuzandu-i cu mare drag.
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

E super fata nu are nevoie de poze sau altfel de reclamă ....garantat 100%...

 

Multumesc de informare , nu contest ca este sau nu frumoasa era vorba de reciprocitatea gestului , imi ceri sa am poza trebuie sa raspunzi la fel mi se pare o chestie de bun simt . 

Link spre comentariu

Eu nu am însă eu am recenzii. Voi aveti? Poate sa spuna cineva: e simpatic ,acceptabil ,etc? Are 30 de ani sau 60 ,e îngrijit sau are parul in cap ca matura si flori crescute printre unghii? In ultima perioadă, o bună parte din bărbați au facut drumul degeaba, refuzandu-i cu mare drag.

 

Nu e mai simplu sa scrii nu primesc peste 50 de ani sau pe cei care nu au igiena impecabila sau mai stiu eu ce vrei?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

E penala, s a folosit de recenzile de la Pitesti sa se lanseze in alte orase, si aici vine sa ia banii pe un masaj, pula de aici numai e buna, a fost odata, ca sa intelegeti si voi ce zic colegilor, aici nu da pizda, noi suntem mai fraieri, ar trb sa ii stergem orice urma pentru ca ne ia prea de fraieri.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

E penala, s a folosit de recenzile de la Pitesti sa se lanseze in alte orase, si aici vine sa ia banii pe un masaj, pula de aici numai e buna, a fost odata, ca sa intelegeti si voi ce zic colegilor, aici nu da pizda, noi suntem mai fraieri, ar trb sa ii stergem orice urma pentru ca ne ia prea de fraieri.

Sunt mai mult civilă decât penala. Sper ca te-am lămurit.
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

daca o schimb, ce primesc? :)

Un punct reputație dar cel puțin nu mai pari cocalar (ma refer doar la semnătura , ca nu cunosc personal).
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Un punct reputație dar cel puțin nu mai pari cocalar (ma refer doar la semnătura , ca nu cunosc personal).

acu, eu ce sa zic?!

semnatura e (auto) ironica! :)  Daca tu crezi ca un cocalar autentic face distinctie intre diferitele ramuri de drept...in cel mai fericit caz, stie de dreptul penal

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

E penala, s a folosit de recenzile de la Pitesti sa se lanseze in alte orase, si aici vine sa ia banii pe un masaj, pula de aici numai e buna, a fost odata, ca sa intelegeti si voi ce zic colegilor, aici nu da pizda, noi suntem mai fraieri, ar trb sa ii stergem orice urma pentru ca ne ia prea de fraieri.

Corect!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...