Sari la conținut

Mistress & cuckold


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Oau, super tare. Înseamnă că mai primim, astfel de reclamă? . Asta face diferența Mistress. Poate ne arăți si mai mult? . Este un fethis care cere detalii poze, de aceea am întrebat. Pt ca ele fac diferența, între tine si altele. Nu oricine poate face asta, dar o Mistress cu frumusețea ta, este rara. Mulțumesc sărut mana Princess Elena, cred ca se potrivește de minune acest nume

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Poate își da drumul mult partenerul tău sa avem ce linge.Sarut mana cu respect. Nu vreau sa supăr, ceream detalii, pt ca asa se face în marketing. Detaliile si pozele fac diferența Mistress, cu asta am încheiat nu vreau sa fiu cicalitor

Arata-i si lui niște poze "explicative " sa se lămurească si sa ne lase in pace cu tampeniile lui.

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Nimic Princess Elena, nu ne mai încânți cu ceva mai deocheat. Ceva hard sau cu funduletul tău, în toată splendoarea lui dezgolit

Nu vrei mai bine sa te duci la ea, sa plătești sa vezi ce părți ale corpului dorești?

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Eu as veni Princess, dar unde ești? Normal ca vreau sa te vad, dar cred ca te ajuta si daca faci reclama aici, pt ca oamenii sunt sceptici, întâi vor sa vadă, sa prindă încredere si după aceea vor sa încerce. Scuze daca deranjez

De ce sa fie oamenii sceptici? Crezi ca toti sunt ca tine? Iti trebuie poze fff explicite sa te masturbezi? Nu stii cum arată o femeie ?

Ai inebunit-o cu niste poze, ti-a trimis cateva poze sa vezi ca e reală, restul o sa vezi in particular, nu crezi ca e mai bine asa?

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Elena pitesti cand începi prestarea serviciilor? Astept prima recenzie ! 😠sa vad daca se riscă cineva sa faca o recenzie.

Probabil de miercuri, joi voi incepe. Momentan sunt in proces se relaxareðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Elena pitesti cand începi prestarea serviciilor? Astept prima recenzie ! 😠sa vad daca se riscă cineva sa faca o recenzie.

Probabil de miercuri, joi voi incepe. Momentan sunt in proces de relaxareðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...