Sari la conținut

Mistress & cuckold


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator tazalp
Reputație: 0

În afara de jocuri online, pot spune ca avem pasiuni asemănătoare. Foarte frumos

Tu vrei sa o cucerește sau vrei sa o ..... Nu obții nimic fara sa plătești.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

0739218308 este numarul la care mă puteți contacta. Raspund doar la mesaje sau whatsapp . Am rugămintea sa nu fiu deranjata inutil si nici sa se insiste pe seama altor servicii.

Disponibilă de maine dupa ora 17:00.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Am rugămintea la voi sa nu intrati in polemici pe topicul meu. Nu vreau sa creez discuții și nici să intrați voi in discutii pe seama mea.

Prefer cercul restrans, prefer fără prea multe recenzii, căci tocmai asta e problema:nu vreau sa devin cunoscută în oraș,nu ma intereseaza acest lucru.

Voi selecta drastic si anume: stii sa scrii si sa vorbesti? Te vezi un bărbat respectabil si cu bun simt? Stii sa iti ti gura? Atunci,te astept cu drag.

Limita de varsta:

25 ani minim/50 maxim.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Studii superioare , masterat , doctorat , sef de promotie ...

Eu am o vorba: nu conteaza cine esti sau cu ce te ocupi,ceea ce contează e comportamentul tau fata de mine. Poti fi oricine atata timp cat ai calitățile menționate mai sus.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Observ ca la mesaje nu răspunzi și whatsapp nu merge

Răspund la mesaje doar cu condiția să îmi scrii daca pot raspunde si pana la ce oră.

Whatsapp-ul il am cu numărul de Sibiu încă.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Princess am impresia ca neai cam înșelat așteptările. Asa de săraca e venirea ta. Nici un detaliu nimic, ești nepăsătoare tare. Nu știu ce fel de clienți cauți tu. Poate ii aveai din-ainte. Ma rog, nu prea atragi submisivi

Nu sunt nepăsătoare,doar ca eu nu imi fac reclama într-un mod intens. Crezi ca e normal sa iti dai cu parerea asa aiurea? Daca mi-ai scris si nu ti-am raspuns, imi cer scuze. Am zeci de mesaje ,nu pot raspunde la toate si onora pe toate. O seara buna!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Sa înțeleg ca ești prea ocupată. Vroiam sa știu daca o sa ramai aici mai mult timp, sau ești dezamăgită de ce ai găsit, eu vreau sa te avem mult timp aici. Succes

După cum am mai spus,m-am mutat aici, nu sunt in trecere. De lucrat,nu stiu cat timp voi mai lucra,însă până în vara am sa fiu disponibilă mai mult ca sigur.

Dezamăgită nu am de ce sa fiu,am invatat sa imi selectez oamenii ce imi calcă pragul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Princess am impresia ca neai cam înșelat așteptările. Asa de săraca e venirea ta. Nici un detaliu nimic, ești nepăsătoare tare. Nu știu ce fel de clienți cauți tu. Poate ii aveai din-ainte. Ma rog, nu prea atragi submisivi

Ce dracu detalii vrei? Du-te la "pricess" plătește si o sa afli toate detaliile de care ai nevoie, si in felul asta nu ne mai stresezi pe noi cu această milogeala.

E greu sa înțelegi? Nu te mai milogi așa devi patetic totul e pe bani.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Astfel de oameni doresc sa imi calce pragul. Respectul si aprecierea, valorează mai mult decât orice. Respecta-ma si te voi respecta inzecit🤗🤗🤗. O zi minunata va doresc!

post-250830-0-77726600-1547994013_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...