Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

Iar in legătura cu cei care comentează si ii tot spune lui motănel sa faca recenzie eu il susțin pe el cand o sa știți sa vb atunci sa faca recenzi in schimb de fata mea stați linistiti cel putin eu daca eram urâta nu as fi facut munca asta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Iar in legătura cu cei care comentează si ii tot spune lui motănel sa faca recenzie eu il susțin pe el cand o sa știți sa vb atunci sa faca recenzi in schimb de fata mea stați linistiti cel putin eu daca eram urâta nu as fi facut munca asta

Atâtea dezacorduri intr-o singura fraza... mai rar, nu prea ti-a plăcut la școală, este?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sioux1
Reputație: 0

Atâtea dezacorduri intr-o singura fraza... mai rar, nu prea ti-a plăcut la școală, este?

Alooo !! "Domn profesor !!" E site de gramatica sau de bagat pula in pizda ?!? Mai lasati in pula mea gramatica si bagati recenzii , fiecare cum poate si cum se pricepe. Pt gramatica intrati pe alte situri si dezbateti acolo acordurile si dezacordurile ...😒😕ðŸ˜
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sunt foarte multe care au fost pe centura vara si iarna sunt pe apartament si ați facut recenzii dar in fine . Cine vrea vine cine nu nu

In zona qfort stateai?Multi nu stiu ca si pe centura mai sunt fete curate si frumoase.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Eu am fost la Elena la Qfort de foarte multe ori.

Este mai curata si mai simtita decat multe fete care lucreaza numai pe apartament. Oralul i-l facea numai protejat, ca zicea ca-i este frica sa faca fara.

Aici nu am apucat deocamdata, dar e pe lista.

😊😊😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Da dar nu conteaza unde am lucrat conteaza cum sunt ceea ce fac si curățenia uni cred ca daca lucrezi pe strada cred ca esti cine stie cum .multi nu ma stiu la fata pt ca au văzut decat pozele teasi ruga sa spui tu aici ca ma cunosti personal

  • Like 2
Link spre comentariu

Ma cunoaște de mai bine de 2 ani cand am venit la Craiova am fost blonda . Frunze la câini tăiați voi astea de criticati nu aveți ce face . Carmina a fost colega cu mine in strada ea de unde credeți ca stie unde stăteam

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ma cunoaște de mai bine de 2 ani cand am venit la Craiova am fost blonda . Frunze la câini tăiați voi astea de criticati nu aveți ce face . Carmina a fost colega cu mine in strada ea de unde credeți ca stie unde stăteam

In zona qfort tot timpul au fost fete frumoase.o sa mai revii la strada?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

As dori că numele meu sa nu mai fie folosit in acest topic pentru că este inutil si da am lucrat la început acum f m timp așa că pas

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

As dori că numele meu sa nu mai fie folosit in acest topic pentru că este inutil si da am lucrat la început acum f m timp așa că pas

Pai nu te-ai bagat tu prima oara in seama pe topicele ei si ai inceput sa zici ca o cheama ba roxana, ba elena? Acum te deranjeaza ca esti pomenita?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Pai nu te-ai bagat tu prima oara in seama pe topicele ei si ai inceput sa zici ca o cheama ba roxana, ba elena? Acum te deranjeaza ca esti pomenita?

Nu neapărat că mă deranjează până la urmă sincer nu mă interesează,dar e absurd cea ce se comentează
  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...