Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

Au venit clienți dupa forum dar mi sa spus ca n-o sa mi se faca recenzi pentru ca au fost jigniți aici pe forum

Inseamna ca au venit acei clienti care doar se folosesc de recenziile altora, dar nu contribuie si benefic pentru forum. Cat despre jignit, ma indoiesc ;). Succes!!

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Au venit clienți dupa forum dar mi sa spus ca n-o sa mi se faca recenzi pentru ca au fost jigniți aici pe forum

Clar vrajeala......sunt foarte multi care se folosesc de recenziile noastre si se duc la sigur. Sau cum am patit eu sa se duca cineva si sa se dea drept o persoana de pe forum. Nu toti contribuie la acest forum exact cum ar trebui. Eu de exemplu, celor care au o vechime de 1 an si au 0 recenzii conturile sa fie banate/sterse, dar atuncea ar scadea numarul de user pe acest forum.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Clar vrajeala......sunt foarte multi care se folosesc de recenziile noastre si se duc la sigur. Sau cum am patit eu sa se duca cineva si sa se dea drept o persoana de pe forum. Nu toti contribuie la acest forum exact cum ar trebui. Eu de exemplu, celor care au o vechime de 1 an si au 0 recenzii conturile sa fie banate/sterse, dar atuncea ar scadea numarul de user pe acest forum.

ar fi o regulă proastă, mulți ar face recenzii inutile, deja multe sunt acum, prefer să nu fac, de exemplu, până când am o revizuire utilă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...