Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Bună,ma refeream la atenția sporită.

Eu am fost atacată cu cuțitul pentru

a fi jefuită de către un client cunoscut la început . Stiu sigur 3 persoane care obisnuiau sa faca probleme dar dacă ești atenta sa nu lucrezi la ore tarzi si esti o companie plăcută atunci atragi oameni plăcuti si asa totul devine simplu si confortabil .😊ðŸ¤

Da asa este fata lucreaza la strada acum, e de ceva timp in domeniu si prefera strada in detrimentul locatiei.
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Am vazut-o eu la popasul ala pe dreapta pana in Qfort.

Elena mai mult ca sigur produce mai multi bani pentru peste,la strada,unde nici macar chirie nu plateste.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Imi pare rau ca gândiți asa despre mine dar nu stie nimeni viata mea eu nu comentez pe nimeni sunt excorte care va mint si le credeti .1 la mana suntem in romania daca sunt unele excorte care au peste e problema lor mie numi trebuie .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu cred ca fac parte din excortele cu figuri eu spun ce fac de la început am fost sinceră și am fost luată de proasta asa se intampla

Nu e o rusine ca ai fost la strada nu cred ca esti singura doar ca tu pe perioada ierni ai locatie vara iesi iar la strada.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Ofer oral si normal .oral se face in functie de igienă finalizare corporală. Normal protejat. Oral sau normal 70 ron .combinat 100 .ora 200 cu 2 finalizari intre finalizari fumam o țigare si bem un pahar de suc totul se face cu calm și fara graba

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...