Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Te ai intors pe centura? Daca nu da ne relatii si lamuriri despre program si preturi,nu fi asa mofturoasa.

Incearca sa fii mai cooperanta si sociabila ca sa ti depasesti conditia de ...exterior.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna.....Elena, Cozmina, sau cum te cheama...Mai activezi ? Telefonul a ramas acelas ? Am vrut sa iti fac o vizita inainte de pandemie, dar nu am mai apucat. Cum dau de tine ?

 

Astept raspuns.

Ms.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Buna da este acelasi .preturi 70 oral sau normal. Oral în funcție de igienă finalizare corporală normal protejat. 100 combinat si 200 ora

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Poze nu mai pui si tu...ti e greu...

Nu a pus niciodata, de fiecare data cand le-a actualizat pe publi24, le-am postat eu aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare dragii mosului!! ✌

Am fost de doua ori la Elena, Cozmina sau cum vrea sa-si spuna.

Prima data in unul din vestitele G-uri si a doua oara m-a chemat in turnul din spatele pietii din Brazda.

Fata este bruneta destul de inaltura cam 1,70 (sa ma corecteze ea daca gresesc) 🤭

In ambele cazuri am fost doar pt oral pe care l-am ales np. Fata este, draguta, comunicativa, nu te grabeste dar la oral nu este ceea ce vreau eu, il ia in gura, se joaca cu limba, se straduieste dar stilul ei este mai moale, fara suctiune puternica.

Sa nu fiu inteles gresit, ceea ce pt mine este un oral slabut altora poate sa le placa.

Ca note...

Fata-7 frumusica stie sa se faca placuta

Oral -6-7

Sex nu am facut poate data viitoare daca am sa mai trec.

"Campul de lupta" garsoniere curate, aranjate.( Nu mai stiu in care din ele era un pat mare pe oval, alb super. Poate ne spune ea ðŸ˜)

De revenit... poate ca da, pt sex. 🤭✌

Spor la treaba si ciocane tari! 😈

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Buna dragilor azi sunt până la 18:00 . Preturi 80 oral sau normal 100combinat 200 ora .oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat .ora cu 2 sau 3 finalizării pauza intre ele de o țigare si un pahar de suc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Bună dragilor azi sunt până la 18:00.este 80 oral sau normal 100 combinat 200 ora. Oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat. Ora cu 2 sau 3 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...