Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat azi,programare prin telefon, respectată de amândoi .Început cu un oral destul de bun,încercări de Deep,se joaca cu limba f bine pe capul penisului,apoi trecut ea deasupra și finalizat .In timpul  pauzei mă servit cu un pahar de Fanta. Trecut apoi la un oral,la fel de bun,apoi 3 poziții diferite și finalizat intre sâni.Amenda 150 lei pt o ora cu 2 finalizări.Acum notele. Locație în Brazdă,destul de bine amenajata,nota 8.Aspect tipă 7,puțin grăsuță ,dar nu excesiv de mult,cam 1,70_1,75 înălțime, brunetă,sâni destul de frumoși și sexi,f comunicativă. Oral nota 8,daca făcea și CIM,merita mai mult.Normal. 8,nu a comentat la poziții,se implică acceptabil.Sincer,eu unul destul de mulțumit.

  • Like 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
La 14.09.2021 la 20:46, Mihaisorin a spus:

Am sunat azi,programare prin telefon, respectată de amândoi .Început cu un oral destul de bun,încercări de Deep,se joaca cu limba f bine pe capul penisului,apoi trecut ea deasupra și finalizat .In timpul  pauzei mă servit cu un pahar de Fanta. Trecut apoi la un oral,la fel de bun,apoi 3 poziții diferite și finalizat intre sâni.Amenda 150 lei pt o ora cu 2 finalizări.Acum notele. Locație în Brazdă,destul de bine amenajata,nota 8.Aspect tipă 7,puțin grăsuță ,dar nu excesiv de mult,cam 1,70_1,75 înălțime, brunetă,sâni destul de frumoși și sexi,f comunicativă. Oral nota 8,daca făcea și CIM,merita mai mult.Normal. 8,nu a comentat la poziții,se implică acceptabil.Sincer,eu unul destul de mulțumit.

Mulțumesc frumos 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
La 23.09.2021 la 20:43, Ajakua a spus:

ce dati ba cu minus futuva mortii in gura la amandoi stiti si voi sa dati cu minus bagami=as pula in mortii si raniti vostri ! 

  1. iguana3 pinehead 

Da nu te duci la cele cu 150 finalizarea orala nu te tine nimeni eu fac ce vreau  și ce consider că e bine 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...