Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Bună ziua dragilor țin sa anunț clienți figuranți am avut o vizita astăzi de un pusti plin de figuri .nr 0728631245 care știți ca sunteți asa nu mai veniți frate ca nu suport când sunteți figuranți ce Tea deranjat ca am dezifectat  camera după un alt client asta sunt eu nu ai ce sa îmi faci am o boala cu curățenia  e vro problema 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
19 hours ago, giorgia said:

Bună ziua dragilor țin sa anunț clienți figuranți am avut o vizita astăzi de un pusti plin de figuri .nr 0728631245 care știți ca sunteți asa nu mai veniți frate ca nu suport când sunteți figuranți ce Tea deranjat ca am dezifectat  camera după un alt client asta sunt eu nu ai ce sa îmi faci am o boala cu curățenia  e vro problema 

E posibil să se fi vaccinat recent și o fi avut impresia că e Zeus. 😂🤣 Uimitor cât de inconștienți pot fi unii... 🤦‍♂️

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Bună dimineața dragilor astăzi sunt pana la ora 19 .preturi 80 oral sau normal 100 combinat.150 ora .oral în funcție de igiena finalizare corporala, normal obligatoriu protejat.ora cu 2 finalizări. Va aștept cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...