Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 4 minute, giorgia a spus:

Da dar iau 2 milioane 

De ce iei 2 milioane? Nu iti da omu bani pentru 1 ora?? Sau la tine ce inseamna ora? Daca eu vin pentru 1 ora si pot sa dau 4 numere, sau la fel de bine cum zic unele 2 finalizari.....bun,dar pot sa dau 3 finalizari si sa ma termin in mai putine minute decat poate da altu 2 numere. Ca sunt uni care la al 2 lea numar tin 30 de minute. Deci..... Cum iti convine? 

Link spre comentariu
48 minutes ago, OferFlori said:

De ce iei 2 milioane? Nu iti da omu bani pentru 1 ora?? Sau la tine ce inseamna ora? Daca eu vin pentru 1 ora si pot sa dau 4 numere, sau la fel de bine cum zic unele 2 finalizari.....bun,dar pot sa dau 3 finalizari si sa ma termin in mai putine minute decat poate da altu 2 numere. Ca sunt uni care la al 2 lea numar tin 30 de minute. Deci..... Cum iti convine? 

Venit, platit 1 ora, futut 5 minute, plecat. Logic, nu? Tu vrei sa ii dai kilometrajul peste cap. Asa ceva.... Nu se face ✌️

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 43 minute, robi29 a spus:

Venit, platit 1 ora, futut 5 minute, plecat. Logic, nu? Tu vrei sa ii dai kilometrajul peste cap. Asa ceva.... Nu se face ✌️

Da nu vrei 10 fin pe nimica toată ducetiva la cele de au 300 ora cu 2 fin

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 1 oră, OferFlori a spus:

De ce iei 2 milioane? Nu iti da omu bani pentru 1 ora?? Sau la tine ce inseamna ora? Daca eu vin pentru 1 ora si pot sa dau 4 numere, sau la fel de bine cum zic unele 2 finalizari.....bun,dar pot sa dau 3 finalizari si sa ma termin in mai putine minute decat poate da altu 2 numere. Ca sunt uni care la al 2 lea numar tin 30 de minute. Deci..... Cum iti convine? 

La altele care au 2 milioane ora voi faceți 3 sau 2  ducetiva la alea de va scoate afara și dati și ogroaza de bani cred ca sunt singura cu preturi mici  

Link spre comentariu
1 minute ago, giorgia said:

Da nu vrei 10 fin pe nimica toată ducetiva la cele de au 300 ora cu 2 fin

 

20 hours ago, giorgia said:

Preț:80 oră sau normal ,100 combinat.150 oră .oral în funcție de igiena finalizare corporala, normal obligatoriu protejat.ora cu 2 finalizări. O finalizare durează 15 20 de min  .150 ,30 ,60 min .va aștept cu drag 

150 ora, dupa care vii cu 150, 30, 60 min. Cu alte cuvinte, tu reinventezi timpul. La tine ora are de fapt 30 de minute. Omul ti-a pus niste intrebari de bun simt. De ce nu pui si tariful variabil? Sa fie 120-150 RON, daca tot e targuiala doar din directia ta? O finalizare de 50 de minute cu 150 de lei, merge? Sau mai bine 3 de cate 10 minute? Parca ti-ar fi necaz de orgasmele omului pe banii lui?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
6 minutes ago, giorgia said:

La altele care au 2 milioane ora voi faceți 3 sau 2  ducetiva la alea de va scoate afara și dati și ogroaza de bani cred ca sunt singura cu preturi mici  

Dar nu e nevoie sa iti versi frustrarile pe noi. Ti-ai stabilit singura pretul de 150 de lei pentru ca probabil de atat consideri ca esti. Fizic/atitudine/servicii, etc... Nici Loganul nu poate avea pret de Mercedes, ca na, desi masini sunt amandoua. 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 10 minute, robi29 a spus:

 

150 ora, dupa care vii cu 150, 30, 60 min. Cu alte cuvinte, tu reinventezi timpul. La tine ora are de fapt 30 de minute. Omul ti-a pus niste intrebari de bun simt. De ce nu pui si tariful variabil? Sa fie 120-150 RON, daca tot e targuiala doar din directia ta? O finalizare de 50 de minute cu 150 de lei, merge? Sau mai bine 3 de cate 10 minute? Parca ti-ar fi necaz de orgasmele omului pe banii lui?

Ce trece peste 30 de min e 150 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 5 minute, robi29 a spus:

Dar nu e nevoie sa iti versi frustrarile pe noi. Ti-ai stabilit singura pretul de 150 de lei pentru ca probabil de atat consideri ca esti. Fizic/atitudine/servicii, etc... Nici Loganul nu poate avea pret de Mercedes, ca na, desi masini sunt amandoua. 

Da dar scrie clar 150 ora cu 2 fin 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 6 minute, robi29 a spus:

Dar nu e nevoie sa iti versi frustrarile pe noi. Ti-ai stabilit singura pretul de 150 de lei pentru ca probabil de atat consideri ca esti. Fizic/atitudine/servicii, etc... Nici Loganul nu poate avea pret de Mercedes, ca na, desi masini sunt amandoua. 

Ai fost tu la mine și ai văzut tu ca sunt cum ai zis mai sus citiți recenziile și vb după 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 5 ore, giorgia a spus:

La altele care au 2 milioane ora voi faceți 3 sau 2  ducetiva la alea de va scoate afara și dati și ogroaza de bani cred ca sunt singura cu preturi mici  

Aici ai dreptate esti printre putinele cu 150 h nu am ce comenta insa nu doar pretul face diferenta ci si multumirea clientului.La tine nu am fost inca si nu pot da cu parerea

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 1 oră, tufanici a spus:

Aici ai dreptate esti printre putinele cu 150 h nu am ce comenta insa nu doar pretul face diferenta ci si multumirea clientului.La tine nu am fost inca si nu pot da cu parerea

Ok dacă o sa vi o sa vezi ca am bun simt . As ruga pe cei care au fost sa confirme 

Link spre comentariu
  • Oras:La subsol
  • Oras:La subsol
1 hour ago, giorgia said:

Ok dacă o sa vi o sa vezi ca am bun simt . As ruga pe cei care au fost sa confirme 

Bunul simt ca bunul simt dar importante sunt serviciile dacă sunt satisfăcătoare pt prețul oferit și  da ești printre putinele care au prețul de 150 lei ora , preț decent pt zilele in care trăim , o sa te vizitez și eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 3 minute, Theboringguy a spus:

Bunul simt ca bunul simt dar importante sunt serviciile dacă sunt satisfăcătoare pt prețul oferit și  da ești printre putinele care au prețul de 150 lei ora , preț decent pt zilele in care trăim , o sa te vizitez și eu 

Ok mersi .mai am și confirmările clienților  acum eu ce sa mai zic 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
2 hours ago, giorgia said:

Ok dacă o sa vi o sa vezi ca am bun simt . As ruga pe cei care au fost sa confirme 

Confirm cele spuse, Elena e o femeie cu mult bun simț și merită vizitată din plin. Mă gândesc să revin la ea cât de curând. 👍

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Acum 17 ore, giorgia a spus:

Draga mam saturat sa răspund mereu la aceiași întrebare nu vezi ca nu fac dute la altele care fac o sa scrie în anunț la mine scrie clar ca nu fac 

SI CE PULA MEA RASPUNZI ASA IN FIGURILE ASETA ? DATE-N MORTII TAI CE BASINI AI IN CAP , MAI AI PRETENTII SA VINA CLINETII LA TINE ? PISAM-AS PE FATA TA DE CURVA PROASTA !  CA DEJA M-AI ENERVAT FUTUNTI MORTII IN GURA DE MUISTA JEGOASA SI WC PUBLIC CE ESTI !  

ITA CURVA CUM VORBESTE ! BAGAMI-AS PULA IN MA-TA SI IN MORTII TAI DE JEGOASA COCLITA !

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...