Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 6 ore, KyntaRoyala a spus:

SI CE PULA MEA RASPUNZI ASA IN FIGURILE ASETA ? DATE-N MORTII TAI CE BASINI AI IN CAP , MAI AI PRETENTII SA VINA CLINETII LA TINE ? PISAM-AS PE FATA TA DE CURVA PROASTA !  CA DEJA M-AI ENERVAT FUTUNTI MORTII IN GURA DE MUISTA JEGOASA SI WC PUBLIC CE ESTI !  

ITA CURVA CUM VORBESTE ! BAGAMI-AS PULA IN MA-TA SI IN MORTII TAI DE JEGOASA COCLITA !

Ba nesimțitule vezi cum vb .pescuiau iești după cum vb 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 6 ore, KyntaRoyala a spus:

SI CE PULA MEA RASPUNZI ASA IN FIGURILE ASETA ? DATE-N MORTII TAI CE BASINI AI IN CAP , MAI AI PRETENTII SA VINA CLINETII LA TINE ? PISAM-AS PE FATA TA DE CURVA PROASTA !  CA DEJA M-AI ENERVAT FUTUNTI MORTII IN GURA DE MUISTA JEGOASA SI WC PUBLIC CE ESTI !  

ITA CURVA CUM VORBESTE ! BAGAMI-AS PULA IN MA-TA SI IN MORTII TAI DE JEGOASA COCLITA !

Hei pastreaza un limbaj decent,nu cred ca ti a vorbit nimeni asa,sa folosesti acest limbaj.Nu ti convine lasa na tata.

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 48 minute, tufanici a spus:

Hei pastreaza un limbaj decent,nu cred ca ti a vorbit nimeni asa,sa folosesti acest limbaj.Nu ti convine lasa na tata.

Lasă-l asa știe sa vb cei 7 ani lipsesc  crede ca e jmecher când vb asa adevărul e ca înainte sa jignești o femeie trebuie sa te gândești la la mama și ea este femeie 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 13 minute, giorgia a spus:

Lasă-l asa știe sa vb cei 7 ani lipsesc  crede ca e jmecher când vb asa adevărul e ca înainte sa jignești o femeie trebuie sa te gândești la la mama și ea este femeie 

Nu ma intereseaza daca se crede sau nu smecher,problema e ca nu se face asa,nu i convine la tine ceva,are nemultumiri du te frate la altele care ti accepta figurile

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 4 minute, tufanici a spus:

Nu ma intereseaza daca se crede sau nu smecher,problema e ca nu se face asa,nu i convine la tine ceva,are nemultumiri du te frate la altele care ti accepta figurile

Nu e normal sa te injure toti "jmecherii asa zisi"A ca te considera josnica pt ceea ce faci, ba esti nemultumit de pret de servicii de cum ti se raspunde ai dreptul sa alegi sa cauti altceva,nu sa vii aici si sa injuri ca la usa cortului,asta daca ai ceva in cap

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, tufanici said:

Nu e normal sa te injure toti "jmecherii asa zisi"A ca te considera josnica pt ceea ce faci, ba esti nemultumit de pret de servicii de cum ti se raspunde ai dreptul sa alegi sa cauti altceva,nu sa vii aici si sa injuri ca la usa cortului,asta daca ai ceva in cap

N-are ✌️

  • Like 3
  • Minus 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, tufanici a spus:

Arati ff bine,felicitari,multumim pentru foto!

Fata asta este de la mine din Târgu Jiu vara face traseul și iarna pe camera ultima oara când am vizitat-o în Craiova avea niște figuri plus are și un peștișor ce plimba câinele în fața blocului și ma urmarea și la venire și la plecare eu unul nu mai merg de atunci las pe alți 

Link spre comentariu

Fata asta este de la mine din Târgu Jiu vara face traseul și iarna sta pe camera ultima oara am fost la ea în Craiova avea niște figuri plus are și un peștișor ce plimba câinele în fața blocului si ma urmarea și la venire și la plecare eu unul nu mai merg de atunci las pe alti

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 27 minute, Maine a spus:

Fata asta este de la mine din Târgu Jiu vara face traseul și iarna sta pe camera ultima oara am fost la ea în Craiova avea niște figuri plus are și un peștișor ce plimba câinele în fața blocului si ma urmarea și la venire și la plecare eu unul nu mai merg de atunci las pe alti

Nici nu i vezi fata in poze pe aici si ai catalogat o deja ca o cunosti..Asa este Elena ?

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Acum 7 ore, giorgia a spus:

Da știu dar probabil este peste de face asa  .😘😘😘😘

sunt ma-ta aia prasta ca si tine de a facut o curva si o muista ! pai date-n mortii tai de latura , ce pula mea vorbesti la misto si ai dreptul sa iti vorbesc frumos ? te iau si ma ster cu tine la cur pt ca asta esti ! O CURVA PROSTA ! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 7 minute, KyntaRoyala a spus:

sunt ma-ta aia prasta ca si tine de a facut o curva si o muista ! pai date-n mortii tai de latura , ce pula mea vorbesti la misto si ai dreptul sa iti vorbesc frumos ? te iau si ma ster cu tine la cur pt ca asta esti ! O CURVA PROSTA ! 

Las-o în pace are peste și poate îți faci plobleme are niște figuri în ultima vreme a uitat centura Târgu Jiului este diva pe cameră 

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Chiar acum, Maine a spus:

Las-o în pace are peste și poate îți faci plobleme are niște figuri în ultima vreme a uitat centura Târgu Jiului este diva pe cameră 

pai asta zic frate au ajuns toate gunoaiele societatii sa vorbeasca numai in flegme cu noi , eu am intrebat frumos civilizat , si  raspunde de parca cine stie ce as fi intrebat-o ! Gunoiu dracu ca e un gunoi , isi merita soarta pe centura carpa asta ca acolo ii e locul ! la gunou asta infect ! Si daca are peste ce poate sa imi faca ? ca daca ma enerveaza ma duc la ea cu niste tovarasi si ma pis pe ea in adevaratul sens si pe pestele ei ! Ca mie nu mi-e frica de niste CURVE PROASTE ,care in fata noastra sunt niste wc publice unde ne facem nevoile ! paltim si plecam ! 

Deci nu stiu de unde atata tupeu cand stii bine ca esti ultima speta de om sa mai si comenteze , moartea sa te ia CURVO ma auzi ? sa scriem aici toti RIP !  

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Rud11
Reputație: 0

Da am fost si eu la ea are peste da sa vezi ce frumos e colorat si o coada lunga am crezut ca e mort ca nu prea se misca in acvariu cu greu am reusit sa ma termin ma simteam privit de pestisorul ei:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 14 ore, Maine a spus:

Fata asta este de la mine din Târgu Jiu vara face traseul și iarna sta pe camera ultima oara am fost la ea în Craiova avea niște figuri plus are și un peștișor ce plimba câinele în fața blocului si ma urmarea și la venire și la plecare eu unul nu mai merg de atunci las pe alti

Gresesti nu sunt din tsrgu Jiu 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 10 ore, Rud11 a spus:

Da am fost si eu la ea are peste da sa vezi ce frumos e colorat si o coada lunga am crezut ca e mort ca nu prea se misca in acvariu cu greu am reusit sa ma termin ma simteam privit de pestisorul ei:)))

Peste cred ca esti tu eu nu am

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 14 ore, Maine a spus:

Fata asta este de la mine din Târgu Jiu vara face traseul și iarna sta pe camera ultima oara am fost la ea în Craiova avea niște figuri plus are și un peștișor ce plimba câinele în fața blocului si ma urmarea și la venire și la plecare eu unul nu mai merg de atunci las pe alti

Cred ca ma confunzi 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 13 ore, KyntaRoyala a spus:

pai asta zic frate au ajuns toate gunoaiele societatii sa vorbeasca numai in flegme cu noi , eu am intrebat frumos civilizat , si  raspunde de parca cine stie ce as fi intrebat-o ! Gunoiu dracu ca e un gunoi , isi merita soarta pe centura carpa asta ca acolo ii e locul ! la gunou asta infect ! Si daca are peste ce poate sa imi faca ? ca daca ma enerveaza ma duc la ea cu niste tovarasi si ma pis pe ea in adevaratul sens si pe pestele ei ! Ca mie nu mi-e frica de niste CURVE PROASTE ,care in fata noastra sunt niste wc publice unde ne facem nevoile ! paltim si plecam ! 

Deci nu stiu de unde atata tupeu cand stii bine ca esti ultima speta de om sa mai si comenteze , moartea sa te ia CURVO ma auzi ? sa scriem aici toti RIP !  

Sa dea Dumnezeu  după cele spuse mie sa te judece și sa îți dea parte de ce miai zis țu mie  

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 13 ore, Maine a spus:

Las-o în pace are peste și poate îți faci plobleme are niște figuri în ultima vreme a uitat centura Târgu Jiului este diva pe cameră 

Frate daca nu esti sigur de ce afirmatii faci mai bine nu le mai fa,decat te bagi in seama si dupa nu mai ai punct de vedere

Link spre comentariu

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 13 ore, KyntaRoyala a spus:

sunt ma-ta aia prasta ca si tine de a facut o curva si o muista ! pai date-n mortii tai de latura , ce pula mea vorbesti la misto si ai dreptul sa iti vorbesc frumos ? te iau si ma ster cu tine la cur pt ca asta esti ! O CURVA PROSTA ! 

Ma dacă în pun mintea cu tine sar putea sa plătești  pentru jignirile aduse dar suntem în post nu pot sa fac asta dar dacă mi vad o jignire te duc la politie să-mi confirmi ceea ce ai scris 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...