Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

In legătură cu clientul de ieri care  a făcut programare la ora 1:00 .draga tu când faci o programare și spui ca vi la 1 fix eu îmi fac programul după în funcție de programare tu ieri la 1 ma suni și îmi spui ca team făcut sa vi degia ca ai găsit alta excorta bravo nimic de zis dar tu ai venit de la 12:30 dacă programarea a fost la 1 eu la  12:55 am fost libera pt ca ți-am respectat programarea dar vad ca ți nu mersi 

Link spre comentariu
Vizitator Rud11
Reputație: 0
Acum 1 minut, cataxxx18 a spus:

Ha,ha, ha.. Ce penibil esti !!

Tu esti penibil coaie cu postarile tale de cacat ...dezbracarea fetelor ca nu ne intereseasa hainele voastre bine ca nu ti ai pus si gluga in cap

Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
2 minutes ago, Rud11 said:

Tu esti penibil coaie cu postarile tale de cacat ...dezbracarea fetelor ca nu ne intereseasa hainele voastre bine ca nu ti ai pus si gluga in cap

Bai rasule... Tu nu vezi ce penal esti ? din 32 de postari ai -21. Vai de steaua ta.. Tu ca si altii de pe aici sunteti doar sa faceti figuratie aiurea pe forum. Chiar sunteti multi in plus pe aici care latrati aiurea. MARS !!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Rud11
Reputație: 0
Chiar acum, cataxxx18 a spus:

Bai rasule... Tu nu vezi ce penal esti ? din 32 de postari ai -21. Vai de steaua ta.. Tu ca si altii de pe aici sunteti doar sa faceti figuratie aiurea pe forum. Chiar sunteti multi in plus pe aici care latrati aiurea. MARS !!

Mars ma cu punctele tale de reputatie strange 1000 si baga ti le in cur sa vezi ce bine te simti dute n pm 

Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
3 minutes ago, Rud11 said:

Mars ma cu punctele tale de reputatie strange 1000 si baga ti le in cur sa vezi ce bine te simti dute n pm 

Bai mizerie de om ce esti.. Tu este o laba trista ca multi altii de cersiti si vreti poze dezbracata ca sa aveti material de laba, ca bani de dus sa le vedeti in realitate ioc.. Daca te scutur nu cade din tine de o bere si o tigara. Fomistule....

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Rud11
Reputație: 0
Acum 4 minute, cataxxx18 a spus:

Bai rasule... Tu nu vezi ce penal esti ? din 32 de postari ai -21. Vai de steaua ta.. Tu ca si altii de pe aici sunteti doar sa faceti figuratie aiurea pe forum. Chiar sunteti multi in plus pe aici care latrati aiurea. MARS !!

Esti tu avocatu pulii mele ce plm te bagi in seama aiurea?pe fiecare topic trebuie sa spui tu cate ceva nu i asa ca vrei reputatie nu e de ajuns galbenu ala de pisat?mars ca imi e scarba de cei ca tine,ce a ajuns forumu asta ...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 minute, cataxxx18 a spus:

Bai rasule... Tu nu vezi ce penal esti ? din 32 de postari ai -21. Vai de steaua ta.. Tu ca si altii de pe aici sunteti doar sa faceti figuratie aiurea pe forum. Chiar sunteti multi in plus pe aici care latrati aiurea. MARS !!

Mai penibil si mai frustrat ca tine nu este nimeni.... 

De fapt au mai fost si altii dar s-a facut caratenie 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
6 minutes ago, sini2017 said:

Asta este bine pt tine. Dar nu inteleg de ce sar altii sa latre.

Pentru ca jigniti  in mod gratuit. Gata daca nu va mai aratat fata poze cu bucile, tatele sau pizda  i e rusine  de corp a ? Cum dracu va trece  voua prin cap sa debitati asemenea tampenii. Asta este o oarecare jignire mai mascata asa, in care tu zici ca  nu arata bine la corp si sta imbracata. Poate sa se infofoleasca si cu paltonul care e problema? Nu va convina, cautati alte topice unde vedeti poze numai cu pizda si aveti material de laba. Chiar daca este"naspa" nu ai nici un drept sa-i spui asta sa o jignesti. Nu iti convine nu te uita, treci mai departe la alte topice.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii

Am fost in aceasta dimineata la Elena pentru doua ore. Locatia buna, curata, usor de ajuns. Am cerut un dus fiind la prima ora ca nu facusem acasa. Am primit prosop, baia acceptabila, lipsa para de dus, te speli direct cu furtunul :P Patul cam scartaie, dar nu astea conteaza. Atitudinea fetei buna, dar e loc si de mai bine cred. Pe parcursul sederii, a tot sunat telefonul, si cand  nu eram in actiune mai si raspundea. Mi se parea normal sa il dea pe silentios cand este ocupata dar nu sa intamplat. I-am atras atentia, dar a zis ca mai raspunde daca nu este in miezul problemei. :P  Legat de sex pot sa spun ca face oral bun, incet dar umed, atenta si la locurile adiacente, cu tente de deep pana la pragul inecarii :P Normalul a constat in cateva pozitii schimbate, cu putina implicare si din partea ei, dar fara sa simta ceva, semn ca a si recunoscut ca ea nu are orgasm. Oral nu prea primeste decat asa superficial, pe semn ca are probleme cu pasarica, si se infecteaza de la saliva, deci nu pea te lasa sa faci mare lucru pe motiv ca sa nu-i bagi saliva la pasarica, sau mai baga cate un servetel umed pentru o asa zisa protectie. Fata este foasrte simpatica, fata de nota 9 pentru mine, chiar foarte simpatica, sani maricei mai lasati dar si ei sensibili la sfarcuri, adica nu-i prea face mare placere daca insisti ceva mai tare. Per total are corp frumos, imi place, nota 8. Nu este o tragedie soldurile putin mai late. Pe partea de socializare foarte deschisa si cooperanta, am discutat o gramada de chestii foarte deschis, nota 10 aici. In final mi-a atras atentia ca au trecut cele doua ore, desi era 10:15 minute si eu venisem undeva la 8:15 sau si 20. practic pentru programare la 8:30 . Am si replicat asta, dar nu a mai zis nimic. Am decartat 300 de lei pentru cele 2 ore si 3 finalizari. De meritat se merita sa mai revi ocazional. Sper ca aceasta atitudine sa fi fost pe motivul orei prea matinale, dar partea cu telefonul nu pot sa zic ca mi-a placut, dar nici deranjat prea tare. Este strict problema ei cum isi trateaza clientii. Poate cu altii mai fideli are alta atitudine. La 150 ora cu doua finalizari rar gasesti, sau 3 la 200 de lei, cand toate au minim 200(rar) 250 de lei sau chiar 300 pe ora cu doua finalizari.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...