Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Dragă nu am fost atentă vroiam sa scriu dragilor. Nu te mai da tu in spectacol aici comentează în altă parte .clienti care au fost stiu cum sunt .Si daca te uitai mai sus domnu iti dadeai seama si acolo unde am gresit se poate înțelege. Ba, ba are mai multe înțelesuri daca înțelegi

  • Like 1
Link spre comentariu

Ți-am dat doar un sfat util , nu ți se pare că te aprinzi cam repede? Din câteva am văzut nu prea ești activa pe acest forum , și posibil nici să nu te prea intereseze ,rugămintea mea este sa ți cont de sfaturile și părerile noastre !

Când ai stat la g6 te-am vizitat de 3 ori și ultima data am avut o întâmplare ciudată sper că pe viitor sa nu se mai repete !

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu sunt activa pt ca nu stiu sa imi incarc contul si nu ma aprind explicam cum puteai sa întrebi si tu frumos nu sa dai explicati

Sa sti ca nu esti singura care nu are contul platit si totusi sunt active pe forum. Daca nu ai cont platit nu trebuie sa te apelezi cu "ba". Daca nu iti atragea colegul atentia o lasai asa. Fara suparare dar respect-ne si noi te v-om respecta. Daca vb cu noi cu "ba" cum ar trebui sa vb cu tine?

Link spre comentariu

Sa sti ca nu esti singura care nu are contul platit si totusi sunt active pe forum. Daca nu ai cont platit nu trebuie sa te apelezi cu "ba". Daca nu iti atragea colegul atentia o lasai asa. Fara suparare dar respect-ne si noi te v-om respecta. Daca vb cu noi cu "ba" cum ar trebui sa vb cu tine?

Invata dracu sa scrii corect, papagalule.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sa sti ca nu esti singura care nu are contul platit si totusi sunt active pe forum. Daca nu ai cont platit nu trebuie sa te apelezi cu "ba". Daca nu iti atragea colegul atentia o lasai asa. Fara suparare dar respect-ne si noi te v-om respecta. Daca vb cu noi cu "ba" cum ar trebui sa vb cu tine?

Tind sa cred ca a fost o greșeală de exprimare, nu a fost cu intenție. Din postările anterioare putem observa ca nu limba română este punctul ei forte, se pricepe mai bine la alt fel de limbi, care cred ca pot compensa aceste greșeli de exprimare, doar nu mergem la ea pentru meditații la gramatica
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Bai andreicst ce sari asa? Cam lasi impresia ca esti ceea ce spui. Daca la replici care ar putea fi constructive pentru cozmina tu sari asa ca din apa ca pestele pe uscat. Baga capul inapoi la tine in acvariu si stai linistit. Cam are dreptate colegul. Pe multe topice tu nu sti decat sa denigrezi si acum ai sarit ca ars.

Scuze cozmina de off-topic dar e ceea ce zice pune-l la punct ca ai de pierdut mult.

Seara placuta si spor la futut (care mai si fut).

Link spre comentariu

Bai andreicst ce sari asa? Cam lasi impresia ca esti ceea ce spui. Daca la replici care ar putea fi constructive pentru cozmina tu sari asa ca din apa ca pestele pe uscat. Baga capul inapoi la tine in acvariu si stai linistit. Cam are dreptate colegul. Pe multe topice tu nu sti decat sa denigrezi si acum ai sarit ca ars.

Scuze cozmina de off-topic dar e ceea ce zice pune-l la punct ca ai de pierdut mult.

Seara placuta si spor la futut (care mai si fut).

Alt semi-analfabet....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Si daca te uiti mai bine ai vedea ce am vrut să scriu mai in spate ca nu e prima dată dar cum iti place sa comentezi asa la mine nu stiu la altele nu mai comentezi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

😘😘😘😘 astăzi ma găsiți până la 19:00 .Si maine de la 9:00 la 12:00 maine dupa masa o sa plec nu stiu cand ma întorc dar va anunț va pup

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda
  • Telefon: 0729442454
  • Oras:Brazda

Sa iti explice d-nul andreicst ca tot se lauda ca stie gramatica. De la noi nu poti sa intelegi (suntem analfabeti).

Nu înțelegi ca nu il cunosc si nu știu cum să blochez .asa sa intamplat si anul trecut au comentat aiurea si sau supărat clienti dar ce vina am eu poti sa imi spui
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...