Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Bună dragilor in primul rand la multi anii tuturor românilor. Preturi 80 oral sau normal 100 combinat 150 ora oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Buna dragilor ma găsiți astăzi până la ora 19 și mâine până la 14 .si dupa de luni ca astept cu drag. Preturi 80 sau normal 100 combinat 150 ora. Oral in functie de igienă finalizare corporala. Normal obligatoriu protejat.ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. ÃŽn legătură cu ce v-am spus acum câteva zile cu domnul care suna tot timpul si nu vine este vorba de papură vodă. După ce ca am stat cu el aproape o oră pe 100 de lei mai si suna in fiecare zi și întrebă același lucru și nu vine .in 2 ani a venit 1 singura data. 😘😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bolintin
  • Oras:bolintin

Salut! Am vizitat-o în cele din urma pe Elena, nefiind mare amator am zis sa încerc și bine am făcut. Am stabilit la tel. ora și locația. Foarte punctuală, am urcat și mi-a deschis o dameză pe gustul meu, frumoasa la față,cu forme, sâni mari,cur mișto numai bun de pompat, inaltuță. Am achitat o ora și am început acțiunea cu un on destul de bun, cu încercări de deep și apoi schimbat 2 poziții ea deasupra și finalizat repede în preze.Am fumat o țigară și am trecut la nr.2 la fel cu on și apoi vreo 2-3pozitii doggy și din picioare avand o priveliște minunată Acum imi pare rău că nu am mai încercat și nr.3 deși mai era timp și fata nu m-a grăbit deloc dar o sa ma revanșez data viitoare.Si acum notele:locatie 9 curat, aspect 9 pe gustul meu, oral 8 mi-ar fi plăcut mai cu suctiune deși a încercat la recomandarea mea, normal 8 nu comentează nicio poziție,gfe 10 foarte comunicativa, decartat 150 De revenit, eu cu siguranță DAAA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Trebuie sa fac cateva precizari:

1) Ne-am intalnit la inceputul lui martie 2020,intalnire reusita in urma careia ti-am scris si o recenzie favorabila pt ca am fost multumit de serviciile tale.

De atunci pana azi nu au trecut 2 ani ci vreo 8-9 luni din care cred ca 4-5 ai fost in pauza.

2)Te-am sunat ca ai un program inconstant si dezordonat,exceptand ultima perioada si te rog sa nu fii ingrijorata ca nu m-am indragostit de tine.

Am alte preferinte:Alina,Clara,Studenta,etc.

Inteleg sa te fi suparat daca faceam programare si nu o respectam dar tu nu faci programari ci mergi ca odinioara-primul venit,primul servit.

3)Te plangi ca ti-am dat ba 8o,ba 100 de ron pe aproape o ora.

Pai draga mea nu suntem pe centura la foc automat.Tu ai pus si dusul si conversatia,nu numai futaiul in sine.

Daca am ramas dator spune-mi cu cat si o sa te despagubesc.Eu stiu ca am tras un numar si am achitat 100 de ron plus o mica atentie.

Acestea fiind spuse pentru lamurirea deplina a lucrurilor eu iti urez succes in activitate si mai multa diplomatie ca nu strica.

Apropos de seriozitate iti lansez o oferta de "impacare"-sapt viitoare intre marti si sambata sunt dispus sa ne intalnim la ce ora si zi vrei tu ca sa stingem micile animozitati si sa mergem mai departe.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna dragilor ma găsiți astăzi până la ora 19 și mâine până la 14 .si dupa de luni ca astept cu drag. Preturi 80 sau normal 100 combinat 150 ora. Oral in functie de igienă finalizare corporala. Normal obligatoriu protejat.ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. ÃŽn legătură cu ce v-am spus acum câteva zile cu domnul care suna tot timpul si nu vine este vorba de papură vodă. După ce ca am stat cu el aproape o oră pe 100 de lei mai si suna in fiecare zi și întrebă același lucru și nu vine .in 2 ani a venit 1 singura data. 😘😘😘😘😘

Pai sa zici merci ca a venit!!!

El de obicei scrie povesti din recenziile altora. 🤣🤣🤣🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

80 oral sau normal 100 combinat 150 ora .oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat. Ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc 😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da e posibil nu stiu.e alegerea mea nu vreau sa ma mai sune si atat

Eu sunt mort de curiozitate sa stiu de ce te ai suparat mai ales ca eu ma port decent cu doamnele,am achitat pretul corect pt un combinat si ti-am mai facut si singura recenzie pozitiva in atata amar de vreme.

Ca te-am sunat e adevarat draga dar lumea mai si socializeaza,mai schimba o vorba etc.

Astept sa-ti revii si sa ingropam securea razboiului inainte de sarbatori!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Am rugămintea de a nu mai scrie și a nu ma mai suna nu tem pus eu sa imi lasi recenzie daca nu imi dădeai sms ca ești papură vodă nici nu stiam ca esti tu .nu ma fa marti cand incarc contul sa postez si sms ce le-ai trimis. Ma faci tu pe mine curvă și cum mai facut ca nu-ti răspund la tel daca m-ai am sms o sa le pun si .

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Dragoste cu de-a sila nu se poate.

Am inteles ca ești supărată și închei orice dialog și colaborare cu tine.

Sa fii sănătoasă și să ai noroc si succes in continuare.

Ai probleme , man .......

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...