Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
La 02.01.2019 la 14:58, motanel_2018 a spus:

Bine ai venit pa forum...😘😘😘😘😘😘

 

Pune poze cu tine..

 

1. Sa nu pui poze cu fata sau cu pasarika sunt destui cretini pa aci...

2.In ce zona din brazda activezi...Ai grija sa nu spui blocul..ca na unii au alte treburi pa qci..

Am încărcat contul si tot nu imi merge sa pun poze

20201209_170838.jpg

20201209_170912.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 57 minute, blackhellboy a spus:

Frumos...te pup 😘😘😘

😘😘

La 02.01.2019 la 14:58, motanel_2018 a spus:

Bine ai venit pa forum...😘😘😘😘😘😘

 

Pune poze cu tine..

 

1. Sa nu pui poze cu fata sau cu pasarika sunt destui cretini pa aci...

2.In ce zona din brazda activezi...Ai grija sa nu spui blocul..ca na unii au alte treburi pa qci..

Am încărcat contul si tot nu imi merge sa pun poze

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Nu stiu unde ar trebui să scriu de omul asta de a venit  acum 5 minute ii spui ce faci si cand ajungie aici încearcă să te oblige sa faci ceea ce nu vrei eu m-am facut ca sun si i-am spus sa plece ca nu fac ce imi zice el atenție se vede pe fatata lui ca vine pt altceva este dubios și foarte înalt nr lui 0769270302 .acum sta in fata blocului si vb la tel am ales sa scriu pentru alte fete sa se ferească 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Preturi 80 oral sau normal. 100 combinat.150  ora cu 2 finalizării oral în funcție de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Ora cu mai multe finalizării este 200 nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 6 minute, giorgia a spus:

Nu stiu unde ar trebui să scriu de omul asta de a venit  acum 5 minute ii spui ce faci si cand ajungie aici încearcă să te oblige sa faci ceea 

Acum 1 minut, giorgia a spus:

Preturi 80 oral sau normal. 100 combinat.150  ora cu 2 finalizării oral în funcție de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Ora cu mai multe finalizării este 200 nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private .0729442454

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 21 ore, giorgia a spus:

Preturi 80 oral sau normal. 100 combinat.150  ora cu 2 finalizării oral în funcție de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Ora cu mai multe finalizării este 200 nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private 

Buna.deci 2 finalizari 150 ? Mai multe ce inseamna presupun ca max 3 la 200 lei ? Sau..multumesc frumos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...