Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Here and There
  • Oras:Here and There

In caz ca nu v-ati dat seama: djshow=kyntaroyala=dyawolo=idiotul forumului. Ma intreb oare de ce nu este banat acest dement (m-am saturat de cate ori am raportat comentariile nesimtite pe care le face)? De ce au mai fost inchise topicele de Fazan si altele, daca in continuare nebunul asta posteaza comentarii puerile si retardate pe orice topic doar ca sa se coloreze? 🤮

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 21 minute, djshow a spus:

incerci sa joci pshihologie inversa acum dar nu iti iasa ,deja incepi sa puti a peste stricat 

Stii care e faza nu ti mai continui discutiile ca nu ma cobor la nivelul tau,si asa am umplut topicul la fata asta,cu discutii prostesti..mergi si canta la alta masa!

Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA
7 minutes ago, djslaw said:

In caz ca nu v-ati dat seama: djshow=kyntaroyala=dyawolo=idiotul forumului. Ma intreb oare de ce nu este banat acest dement (m-am saturat de cate ori am raportat comentariile nesimtite pe care le face)? De ce au mai fost inchise topicele de Fazan si altele, daca in continuare nebunul asta posteaza comentarii puerile si retardate pe orice topic doar ca sa se coloreze? 🤮

in caz ca nu v ati dati seama tu sa ne sugi pula la toti copia mea ! ca esti hay futut in cur cu pula de cal 😂🤣 

nu inteleg de ce tu nu esti banat ca vad ca esti troll ! pisicuts dai de rog frumos ban la acest cretin care nu are ce face cu viata lui, si o sa fie liniste pe forum ca e bolnav mintal fanu meu vad , dai ban la troll !  Hai sa va spun eu cine e acest cretin e nemernicu cu 10000 de conturi fake si dinoz tot el e si nu le mai tin minte numele la cate a avut si acum sa se scoata arunca pe altii, moartea sa te ia ba gayule ! 

  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 5 minute, djshow a spus:

deja va dadurati de gol curva tie iti da like si mie uc minus deci e clara treaba 😂  lemne si pietre dupa voi panarame ce sunteti nici nu stiti sa va ascundeti macar ! 🤣:)

Asa este te ai prins ! Ti au mancat pestii mintea,peste tot vezi numai pesti,du te de aici ca sunt satul de prostiile astea de le spui,apropo fa curva pe altcineva nu pe ea ca nu accept !

Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA
6 minutes ago, tufanici said:

Asa este te ai prins ! Ti au mancat pestii mintea,peste tot vezi numai pesti,du te de aici ca sunt satul de prostiile astea de le spui,apropo fa curva pe altcineva nu pe ea ca nu accept !

uuuu peste mic si prostut ce esti tu nu accepti sa o fac curva? pai daca nu esti pestele ei si esti un oarecare un nimeni ,de ce nu accepti ca o fac ceea ce este adica CURVA in adevaratul sens , ca prostituata nu pot sa o fac ca prostituate sunt alea de lux care stau numai pe camera nu si cele dupa centura ca CURVA ta ! Ce nu mai vin clientii si muriti de foame ? 😂😂😂

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 37 minute, giorgia a spus:

Bună dimineața dragilor. Referitor la cel cu nr privat draca ce vrei nu spui nici nu vorbești și suni aiurea am blocat nr privat și poți sa suni cât vrei acu dar dacă ai nevoie de

Ai ne de ceva spui aici sa vadă tota lume ce vrei ca la tl nu vorbești dai 50 de apeluri și nu răspunzi 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...