Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

Este ocupata sa se futa pe centura,are nevoie urgent de bani din ce mi-a zis si se fute cu totii nespalatii pe centura.Curva asta face parte din categoria celor de pe centura adica un wc public mizerabil. Am fututo eu ieri am luat-o cu masina si am merg sub podul ala. Imediat ce am futut-o a mers cu inca un tigan cu un X5 sa o futa nu a avut timp sa se spele. E larga in pizda oralul e acceptabil,am decartat 100 lei. Acum se muta la camera curva oricum este o jegoasa.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 9 ore, costycosty10 a spus:

Este ocupata sa se futa pe centura,are nevoie urgent de bani din ce mi-a zis si se fute cu totii nespalatii pe centura.Curva asta face parte din categoria celor de pe centura adica un wc public mizerabil. Am fututo eu ieri am luat-o cu masina si am merg sub podul ala. Imediat ce am futut-o a mers cu inca un tigan cu un X5 sa o futa nu a avut timp sa se spele. E larga in pizda oralul e acceptabil,am decartat 100 lei. Acum se muta la camera curva oricum este o jegoasa.

Esti tu sigur ca a fost ea?

Link spre comentariu
1 hour ago, tufanici said:

Esti tu sigur ca a fost ea?

Ea este da 100% .Garantez acum este pe centura sigur.Am fututo la Qfort sub un pod.Problema cea mai grava e ca vine aici și face pe doamna însă în realitate are probleme cu igiena am simntit mirosuri imediat ce a coborat de la mine a urcat la altul în mașină, nu a avut timp sa se spele doar cu servetele. Nu este ea proasta sa recunoasca ,acum va începe sa minta ca nu a fost ea însă mulți care au fututo la qfort pot confirma în special cei cu tiru.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
1 oră în urmă, tufanici a spus:

Esti tu sigur ca a fost ea?

Lăsai sa vb ce vor nu mai îmi prind mintea cu ei fiecare vb ce vre cum vrea va veni vremea când va da explicații cui trebuie cum vom da toți  la momentul potrivit 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 11 ore, costycosty10 a spus:

Este ocupata sa se futa pe centura,are nevoie urgent de bani din ce mi-a zis si se fute cu totii nespalatii pe centura.Curva asta face parte din categoria celor de pe centura adica un wc public mizerabil. Am fututo eu ieri am luat-o cu masina si am merg sub podul ala. Imediat ce am futut-o a mers cu inca un tigan cu un X5 sa o futa nu a avut timp sa se spele. E larga in pizda oralul e acceptabil,am decartat 100 lei. Acum se muta la camera curva oricum este o jegoasa.

Drag eu nu stau la pod 

Link spre comentariu
2 hours ago, giorgia said:

Drag eu nu stau la pod 

Ba stai nu mai minți. Acum incerci sa-te scoti curata din toata povestea, pentru ca te ai mutat pe camera sa te futi,dar stii bine ca am dreptate dar nu recunosti centurista mica și scarboasa  ce iti pute pizda. Data viitoare iti fac poze și le pun aci sa vadă lumea ca nu mint, frecventez des locul ala unde te futi tu cu toți tiristii. Nu exista nici o caramela mincinoaso ești tu aia.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 58 minute, costycosty10 a spus:

Ba stai nu mai minți. Acum incerci sa-te scoti curata din toata povestea, pentru ca te ai mutat pe camera sa te futi,dar stii bine ca am dreptate dar nu recunosti centurista mica și scarboasa  ce iti pute pizda. Data viitoare iti fac poze și le pun aci sa vadă lumea ca nu mint, frecventez des locul ala unde te futi tu cu toți tiristii. Nu exista nici o caramela mincinoaso ești tu aia.

Descriema

Link spre comentariu
3 hours ago, giorgia said:

Da eu am specificat ca lucrez și afara dar nu stau la pod mâine fac poza și pun sa vedeți cine sta la pod 

Este si culmea sa nu recunosti. Poi afara te-am futut si eu in masina,imediat ce ti-am tras-o ai urcat la inca un tigan intr-un X5 fara sa te speli chiar daca nu recunosti. O sa te prin eu cu minciuna si vin aici cu dovezi sa vezi atunci cine minte si cine nu. Ma deranjeaza ca faci pe doamna cand pe centura iti pute pizda a transpiratie te futi doar dimineata acolo, pe zi mergi pe camera si te speli ca acolo iti vin domni seriosi.Esti o zdreanta de femeie doar cand te vad imi provoci scarba.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
1 oră în urmă, costycosty10 a spus:

Este si culmea sa nu recunosti. Poi afara te-am futut si eu in masina,imediat ce ti-am tras-o ai urcat la inca un tigan intr-un X5 fara sa te speli chiar daca nu recunosti. O sa te prin eu cu minciuna si vin aici cu dovezi sa vezi atunci cine minte si cine nu. Ma deranjeaza ca faci pe doamna cand pe centura iti pute pizda a transpiratie te futi doar dimineata acolo, pe zi mergi pe camera si te speli ca acolo iti vin domni seriosi.Esti o zdreanta de femeie doar cand te vad imi provoci scarba.

Sa vezi cât platesti tu pt denigrarile astea în primu rand pt ca nu am vrut sa îți las la preț faci figuri dinastia aiurea hai sa vezi când o sa te contacteze politia și vin și cu analizele la zi sa vedem cui ii pute pizda 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Chiar acum, giorgia a spus:

Sa vezi cât platesti tu pt denigrarile astea în primu rand pt ca nu am vrut sa îți las la preț faci figuri dinastia aiurea hai sa vezi când o sa te contacteze politia și vin și cu analizele la zi sa vedem cui ii pute pizda 

Tiai făcut cont de 20 de ore și rupi pula nu ii mai merge la femea ta vezi tu 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
1 oră în urmă, costycosty10 a spus:

Este si culmea sa nu recunosti. Poi afara te-am futut si eu in masina,imediat ce ti-am tras-o ai urcat la inca un tigan intr-un X5 fara sa te speli chiar daca nu recunosti. O sa te prin eu cu minciuna si vin aici cu dovezi sa vezi atunci cine minte si cine nu. Ma deranjeaza ca faci pe doamna cand pe centura iti pute pizda a transpiratie te futi doar dimineata acolo, pe zi mergi pe camera si te speli ca acolo iti vin domni seriosi.Esti o zdreanta de femeie doar cand te vad imi provoci scarba.

Nu ma fa sa stau pana la 5 Sara sa nu mai facă chiar Nic ori cum ne vedem la poliție  nu are rost să-mi umplu contul cu prosti clienți ma știu și puți ma doare de ce spui tu

Link spre comentariu
1 hour ago, giorgia said:

Nu ma fa sa stau pana la 5 Sara sa nu mai facă chiar Nic ori cum ne vedem la poliție  nu are rost să-mi umplu contul cu prosti clienți ma știu și puți ma doare de ce spui tu

Chiar te rog, sa mergi sa-mi faci reclamație. Vor rade cei de la politie cu gura pana la ureche😄😄😄. Nici nu te baga în seama, am impresia ca tu nu realizezi cat esti de penibila, ce le zici celor de la politie: "domnilor politisti exista un client care m-a futut în masina  si care s- plans de igiena mea, imi mirosea pizda a transpiratie, și după m-am urcat în masina altui client si am facut sex și cu cel din seria x5". Exista camere prin zona aia și se poate demonstra și după sa vezi ce probleme o sa ai tu cu politia și ce amenzi vei lua. Singura, singurica mi-ai zis de nimfomane, mi-ai zis ca ai nevoie urgent de bani și deaia te futi și pe centura.O întrebare am ? Ai invatat sa scrii corect romananeste?  Se pare ca ești analfabeta cu acte în regula și nu esti capabila sa scrii o propoziție completa cu subiect și predicat in limba ta materna.Sunt curios cum vei scrie reclamația aia ? Vei chema un client sa te ajute.Abia aștept sa primesc reclamația ta de la politie, sa vezi tu după ce amenzi vei primi de la politie singura te lasi de futut. Iti zic frumos sa stai potolita nu cauta probleme cu legea ca tu singura ți le faci, nu ma poti acuza de nimic doar de faptul ca am fost nemulțumit de igiena ta. Dacă cauți probleme vei avea probleme.Hai sa nu te mai retin de la treaba.Pa Pa Pa

 

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 13 ore, Mariuscraiov a spus:

Deci tu vrei sa negi ca nu lucrezi pe centură? Hmmmm te știu și te-am văzut acolo la pod mereu!

Nu neg dar stu la carspid nu la pod și eu la pod ni am întrat niciodată  am și specificat ca vara lucrez și afara am clienți selectați nu merg cu cine nu cunosc și eu am fost plecata de vineri  și mam întors ieri de dimineața. Ori cum cine vrea vine cine nu ni eu nu oblig pe nimeni 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...