Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sincer de a lungul carierei mele am deranjat multă lume in oraș (peștii , șmecheri etc ) , au fost postate pe topicul meu multe mizerii care nu își aveau niciun rost !  Am ajuns in punctul in Care n

Bifat astăzi și pe la Elena. Sunat, programat, ajuns la locație și îmi deschide ușa o brunetă drăguța, înaltă și cu niște forme foarte plăcute la vedere. Și-a adus aminte de mine deoarece mai trecusem

Inseamna ca au venit acei clienti care doar se folosesc de recenziile altora, dar nu contribuie si benefic pentru forum. Cat despre jignit, ma indoiesc ;). Succes!!

Posted Images

Bine ai venit in Craiova sa ii faci fericiți pe băieți de pe site ca merită 🤗Sper sa nu ai incidente ca mai avem si uscaturi dar puține comparativ cu oameni buni .

Succes

Adica la ce te referi ada?

Adica la ce te referi ada?

Bună,ma refeream la atenția sporită.

Eu am fost atacată cu cuțitul pentru

a fi jefuită de către un client cunoscut la început . Stiu sigur 3 persoane care obisnuiau sa faca probleme dar dacă ești atenta sa nu lucrezi la ore tarzi si esti o companie plăcută atunci atragi oameni plăcuti si asa totul devine simplu si confortabil .😊ðŸ¤

• Like 3

a fi jefuită de către un client cunoscut la început . Stiu sigur 3 persoane care obisnuiau sa faca probleme dar dacă ești atenta sa nu lucrezi la ore tarzi si esti o companie plăcută atunci atragi oameni plăcuti si asa totul devine simplu si confortabil .😊ðŸ¤

Sunt tot felul de oameni,care nu mai stiu din ce sa faca bani.

Da asa este fata lucreaza la strada acum, e de ceva timp in domeniu si prefera strada in detrimentul locatiei.
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Guest breakingbad

Am vazut-o eu la popasul ala pe dreapta pana in Qfort.

Elena mai mult ca sigur produce mai multi bani pentru peste,la strada,unde nici macar chirie nu plateste.
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Nu cred ca fac parte din excortele cu figuri eu spun ce fac de la început am fost sinceră și am fost luată de proasta asa se intampla

Nu e o rusine ca ai fost la strada nu cred ca esti singura doar ca tu pe perioada ierni ai locatie vara iesi iar la strada.
  • Like 1

Ofer oral si normal .oral se face in functie de igienă finalizare corporală. Normal protejat. Oral sau normal 70 ron .combinat 100 .ora 200 cu 2 finalizari intre finalizari fumam o țigare si bem un pahar de suc totul se face cu calm și fara graba

• Like 1
  • pisicuts changed the title to Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454