Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiss

am inversat 2 poze    

❌ Crede_ma ca oricat o sa incerci sa le explici , unii nu vor intelege ....si atata timp cat clientul plateste , iar eu prestez o meserie e fix treaba mea ce fac cu acei bani ...❌ Nu a venit sa i

Posted Images

Am ajuns si eu intr -un final la Elena.sta la G 6 intr-o garsoniera destul de aranjata. Despre Elena vreau sa spun ca am ramas placut surprins de ea. Inalta ,sanii mari forme frumoase si chiar frumoasa la fata. Am decartat 70 de ron pentru un oral. Si aici surpriza. Un oral de nota 10. Chiar nu va mint gen sa zic asa studenta dar la Elena mai lent. Face aproape depp cu limbi pe la invecinatati nu am putut rezista decat 10 min. Aici un minus nu face finalizarea orala. Si acum notele:

Aspect 9

Oral 9

Normal nu am facut

Locatie 8

De revenit cu siguranta pentru oral

O zi frumoasa si daca mai faceti vreo descoperire cum am facut eu e bine sa ne-o spuneti si noua. De trecut la testate pentru ca merita.

• Like 3

Salut

Ieri am sunat și eu pentru anunțul damezei îmi comunica locația preturile ii spun că ajung repede 5minute 10 că eram aproape de zona cupricina!

Ajuns la locație sun odată de doua ori de trei ori până la urmă răspunde și-a cerut scuze că era ocupată , detali neimportante!

Ajuns in USA deschide o daneză cu vârsta cuprinsă între 27-30 ,frumușică la fața , câteva kg în plus dar na e buna și așa !

Optat pentru un combinat , oralul ok bun puțin tenta de Deep , neatentă la zonele adiacente după 5 minute mă întreabă dacă punem prezervativul spun ok , se pune peste mine sincer aici chiar nu mi-a plăcut mă așteptam la o pasă mai strâmtă este puțin mai mult lărguță aici îi dau un -.

Note

Locație 9 ușor de găsit la G-uri curat (-fara papuci și podeaua cam murdarica)

Corp- 7 ( sâni puțin lăsați )

Oral 8( nu se ocupa de zonele adiacente)

Normal 7( puțin larguta)

Amenda 90

De devenit Daca nu am ceva mai bun da altfel pas

• Like 1

Salut

Ieri am sunat și eu pentru anunțul damezei îmi comunica locația preturile ii spun că ajung repede 5minute 10 că eram aproape de zona cupricina!

Ajuns la locație sun odată de doua ori de trei ori până la urmă răspunde și-a cerut scuze că era ocupată , detali neimportante!

Ajuns in USA deschide o daneză cu vârsta cuprinsă între 27-30 ,frumușică la fața , câteva kg în plus dar na e buna și așa !

Optat pentru un combinat , oralul ok bun puțin tenta de Deep , neatentă la zonele adiacente după 5 minute mă întreabă dacă punem prezervativul spun ok , se pune peste mine sincer aici chiar nu mi-a plăcut mă așteptam la o pasă mai strâmtă este puțin mai mult lărguță aici îi dau un -.

Note

Locație 9 ușor de găsit la G-uri curat (-fara papuci și podeaua cam murdarica)

Corp- 7 ( sâni puțin lăsați )

Oral 8( nu se ocupa de zonele adiacente)

Normal 7( puțin larguta)

Amenda 90

De devenit Daca nu am ceva mai bun da altfel pas

Scuzați greșelile ma grăbeam să ajung la job

Am ajuns si eu intr -un final la Elena.sta la G 6 intr-o garsoniera destul de aranjata. Despre Elena vreau sa spun ca am ramas placut surprins de ea. Inalta ,sanii mari forme frumoase si chiar frumoasa la fata. Am decartat 70 de ron pentru un oral. Si aici surpriza. Un oral de nota 10. Chiar nu va mint gen sa zic asa studenta dar la Elena mai lent. Face aproape depp cu limbi pe la invecinatati nu am putut rezista decat 10 min. Aici un minus nu face finalizarea orala. Si acum notele:

Aspect 9

Oral 9

Normal nu am facut

Locatie 8

De revenit cu siguranta pentru oral

O zi frumoasa si daca mai faceti vreo descoperire cum am facut eu e bine sa ne-o spuneti si noua. De trecut la testate pentru ca merita.

Dupa cele spuse de colegul nostru parca as fi trecut si eu pe la elena dar ma mai gandesc din simplu fapt ca daca face ON ar fi fost bine sa faca si CIM. Mai astepram si daca nu gasim altceva poate ii fac o vizita.

• pisicuts changed the title to Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454