Sari la conținut

Elena ,bruneta drăguța si cu bun simt 0729442454


Postări Recomandate

  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă

Preturi.  80 oral sau normal 100 combinat 150 ora oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Ora cu mai multe finalizării este 200 .Nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazdă
  • Oras:Brazdă
Acum 4 minute, giorgia a spus:

Preturi.  80 oral sau normal 100 combinat 150 ora oral in functie de igienă finalizare corporala normal obligatoriu protejat ora cu 2 finalizării pauza intre ele de o țigară și suc. Ora cu mai multe finalizării este 200 .Nu accept oamenii in stare de ebrietate nu răspund la nr private 😘😘😘😘

0729442454

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare tuturor. Acum 2 zile am fost si eu la Elena. Am sunat-o, am stabilit cand pot sa o vad si dus am fost spre cartierul Brazda. Ajung in zona, o sun si imi comunica etajul. Fac cunostiinta cu ea, imi cer voie daca pot sa fumez, imi ofera o cana cu suc si stam putin de vorba la o tigara. Ii imanez dupa 150 lei pentru o ora si incepem sa ne dezbracam. Fata cu carnita pe ea, sanii sunt mari si putini lasati . Incepe sa faca un oral neprotejat , cu multe limbi pe capul puli ( foarte placut ) dupa care ma apuc sa-i cercetez zona de ''scandal'' . Epilata, fara mirosuri suspecte. Ii cer sa puna prezervativul si sa se urce pe mine. Se misca bine, da contre, se face placuta in timpul actului sexual. Dupa care finalizez glorios in prezervativ. Mai fumam o tigara, mai vorbim ( foarte comunicativa) si mergem sa continuam. Incepe cu acelasi oral neprotejat dupa care ii spun : pe la spate. Are un cur numai bun de dat in el. Si dau , si dau, si dau pana finalizez. Acum notele: 

Locatie : 9 Locatie curata, usor de ajuns si locuri destule unde sa-ti parchezi masina. 

Oral : 7,5 mi-a placut tehnica ei cu limbiile pe capul puli dar parca mai mergea si alte scheme ;) 

Normal : 8 ( se misca frumos, da contre) 

Preturi : 150 lei pentru o ora 

Concluzia: Da , merita sa te reintorci la ea . Va doresc ciocane tari si recenzii cat mai multe.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mersi  frumos Elena pentru programarea făcută de azi la 17:30.  Am venit la tn.  Că am citit  recenziile.... Dar sa   îmi faci programarea și după să mă lași în scara blocului 30 min. Și să-ți închizi și tlf. Urat din partea ta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...