Sari la conținut

Bruneta sexy noua in Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ynna , tu arati bine , in mod normal ar fi de venit la tine dar vezi ca e plin de nasparlite cu poze false sau servicii tzeparoide.

Asa ca desi esti atractiva chiar si pe mine ma misca pozele tale spre o vizita , lipsa totala a unei recenzii credibile face sa pluteasca in jurul tau un mare risc. Ai mai activat pe undeva , poti da vreun link la o recenzie ?

Poate ar fi bine sa faci  o poza cu numarul tau scris pe foaie sa se vada ca esti chiar tu in poza .

Scrie si tu daca oferi FK ( sarut ) 69  sa se stie ce gen esti cu GFE ridicat sau mai sec

Succes , eu urmaresc cu interes si as vrea sa se arate ca esti ok 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ynna , tu arati bine , in mod normal ar fi de venit la tine dar vezi ca e plin de nasparlite cu poze false sau servicii tzeparoide.

Asa ca desi esti atractiva chiar si pe mine ma misca pozele tale spre o vizita , lipsa totala a unei recenzii credibile face sa pluteasca in jurul tau un mare risc. Ai mai activat pe undeva , poti da vreun link la o recenzie ?

Poate ar fi bine sa faci  o poza cu numarul tau scris pe foaie sa se vada ca esti chiar tu in poza .

Scrie si tu daca oferi FK ( sarut ) 69  sa se stie ce gen esti cu GFE ridicat sau mai sec

Succes , eu urmaresc cu interes si as vrea sa se arate ca esti ok 

Și poze din față (nu cu fața), că zice "fund bombat,tate mari". Cu fundul m-a convins, dar cu țâțele nu ;) Or fi într-adevăr mari? Și naturale?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pozele sunt reale precum și eu sunt reala. Nu știu sa dau recenzii dar dacă vi la mine sa ma ajuți ți-aș fi recunoscătoare, sunt la început

Poate imi fac ceva timp si ma risc sa sparg gheata , sper sa nu regret

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut, am fost azi la domnisoara si am fost placut surprins. Mam gandit sa ma duc la ea sa sparg gheata doar pentru faptul ca stau aproape de ea. Locatia e in zona modern un bloc situat central usor de gasit un apartament cu o camera la parter. Apartament curat aranjat simplu dar nu lipseste nimic. Baie veche dar curata cu tot ce trebe geluri de dus prosoape curate de toate numa buna sa-ti faci treaba. Camera curata un pat decent lumanarele frumos mirositoare. Fata ma primit foarte frumos ma servit si cu o apa f amabila tipa si aranjata par lung bruneta fata e cea din poze. Cur mare de brazilianca nota 10 sani potriviti nu lasati nota 9 fata aranjata machiata nota 9 picioare lungi in ansamblu arata bine recomand clientilor care le plac fetele bine facute cu cur de brazilianca . Am puso capra si am dat in ea de cateva ori pana mam terminat instant fara sa vreau....poate data viitoare o pun in mai multe pozitii ca din pacate de data asta atat a fost...data viitoare imi fac revansa imi plac fetele cu carne tare tate tari si fund bombat exact ca domnisoara Ynna. Am decartat 150 lei pe o finalizare oralul mia facut protejat la cererea mea am sa revin cu siguranta mai ales ca stau aproape de ea. Recomand

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...