Sari la conținut

Bruneta sexy noua in Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

ar fi dragut sa ne spui si ce oferi. Uite, poti lua exemplul Alinei. Ea si-a descris serviciile in "semnatura". O poti face si tu. Altfel, cei care vor veni si vor dori anumite servicii cu care tu nu esti de acord, se vor simti inselati...

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna futaciosilor va astept cu drag in refugiul meu de pe str simion barnutiu am un refugiu distcret. Serviciile mele sunt oral protejat sau neprotejat in functie de igiena clientului la 150 lei finalizarea sau 200 lei ora. Va astept cu drag 🥰

Link spre comentariu

Buna futaciosilor va astept cu drag in refugiul meu de pe str simion barnutiu am un refugiu distcret. Serviciile mele sunt oral protejat sau neprotejat in functie de igiena clientului la 150 lei finalizarea sau 200 lei ora. Pozele sunt reale.Va astept cu drag 🥰

Link spre comentariu

Buna futaciosilor va astept cu drag in refugiul meu de pe str simion barnutiu am un refugiu distcret. Serviciile mele sunt oral protejat sau neprotejat in functie de igiena clientului la 150 lei finalizarea sau 200 lei ora. Pozele sunt reale.Va astept cu drag 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Strada. Sau încerci pe la baruri la fete de liceu

  

Buna futaciosilor va astept cu drag in refugiul meu de pe str simion barnutiu am un refugiu distcret. Serviciile mele sunt oral protejat sau neprotejat in functie de igiena clientului la 150 lei finalizarea sau 200 lei ora. Pozele sunt reale.Va astept cu drag

  

Eu nu am zis ca doar oral, sex normal și oral

Si eu am crezut ca nu faci oral, ma gândeam ca esti virgină..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...