Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Ma voi gândi mereu!Pupici!

Diana, fa alte poze, tu esti mai frumoasa in realitate, clar, ca te cunosc!

Deci...incearca sa te promovezi mai bn!

Te pup si sa nu uiti sa scrii cand revii, cw esti de revizitat, clar...

Seara buna!

Multumesc pentru sfat! Pupici!
Link spre comentariu

Diana, fa alte poze, tu esti mai frumoasa in realitate, clar, ca te cunosc!

Deci...incearca sa te promovezi mai bn!

Te pup si sa nu uiti sa scrii cand revii, cw esti de revizitat, clar...

Seara buna!

Daca ma cunosti ..ma bucur...dar trebuia sa scri si tu o recenzie fie ia de rau sau bine

O sa ascult de sfatul tau !

Link spre comentariu
Vizitator shantic
Reputație: 0

Nu am apucat sa te cunosc. Regret. Sper sa te întorci. Inteligenta mutare, daca stăteai mai mult, te ponoseai. Faptul ca ai plecat... acum vedem ce pierdem. Sper sa revii. La fel. De altfel, fără să te vad/cunosc, nota 10. Sigur iti dau 11 daca vei reveni.

 

Sincer, esti singura care ai facut(sper sa faci din nou) Furori!

Baftă!

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Vizitat cred in primele zile ale Dianei in Targoviste.

Eram putin sceptic sa o vizitez pentru simplul motiv ca in Targoviste, in prezent nu e nimic ok, in afara de o fata...deci, m am dus la plesneala mai mult.

Am mai fost la fete si din toate fetele vizitate, chiar dc nu le am facut recenzii la toate, prea putine m.au dat pe spate.

 

Diana e o fata ok, m?a asteptat zambitoare si cu chef de ...

Atitudine de nota 10, fizic e cam de 8,9 pt ca nu are sani, fata ok, nu e fotomodel, dar e cu mult peste multe fete.

Actiune de nota 9, se fute bine si suge pula chiar bine.

Am stat o ora 250 lei.

Ca puncte, hai sa spunem, negative, vroiam sa ma astepte pe tocuri, intr.un dres, etc...deci, intr o tinuta sexy.

Diana, pe unii barbati, ii excita extrordinar ceea ce ti am scris, sper ca data viitoare sa ti cont de astea.

 

Astept de la tine sa scrii aici cand revii in Targoviste si daca ai in meniu footfetish si alte fantezii de genul.

 

Multumesc!

Link spre comentariu

Nu am apucat sa te cunosc. Regret. Sper sa te întorci. Inteligenta mutare, daca stăteai mai mult, te ponoseai. Faptul ca ai plecat... acum vedem ce pierdem. Sper sa revii. La fel. De altfel, fără să te vad/cunosc, nota 10. Sigur iti dau 11 daca vei reveni.

Sincer, esti singura care ai facut(sper sa faci din nou) Furori!

Baftă!

Multumesc pentru cuvinte! Voi reveni....pupici
Link spre comentariu
Vizitat cred in primele zile ale Dianei in Targoviste.

Eram putin sceptic sa o vizitez pentru simplul motiv ca in Targoviste, in prezent nu e nimic ok, in afara de o fata...deci, m am dus la plesneala mai mult.

Am mai fost la fete si din toate fetele vizitate, chiar dc nu le am facut recenzii la toate, prea putine m.au dat pe spate.

Diana e o fata ok, m?a asteptat zambitoare si cu chef de ...

Atitudine de nota 10, fizic e cam de 8,9 pt ca nu are sani, fata ok, nu e fotomodel, dar e cu mult peste multe fete.

Actiune de nota 9, se fute bine si suge pula chiar bine.

Am stat o ora 250 lei.

Ca puncte, hai sa spunem, negative, vroiam sa ma astepte pe tocuri, intr.un dres, etc...deci, intr o tinuta sexy.

Diana, pe unii barbati, ii excita extrordinar ceea ce ti am scris, sper ca data viitoare sa ti cont de astea.

Astept de la tine sa scrii aici cand revii in Targoviste si daca ai in meniu footfetish si alte fantezii de genul.

Multumesc![/quote

 

 

Multumesc frumos pentru recenzie! Si pentru sfat... pupici

Link spre comentariu

Buna! Eu voi reveni la începutul lunii februarie... dar nu stiu inca data sigur... Iar despre ce ai zis in ultimul rand sa iti spun, fiecare in parte vorbiti cu mine si imi spuneti ce va place si stabilim împreună... Eu ma pliez ce dorește fiecare și care să mi placă și mie... Nu am o fantezie anume... O seara frumoasa!pupici

Link spre comentariu

 

Buna! Eu voi reveni la începutul lunii februarie... dar nu stiu inca data sigur... Iar despre ce ai zis in ultimul rand sa iti spun, fiecare in parte vorbiti cu mine si imi spuneti ce va place si stabilim împreună... Eu ma pliez ce dorește fiecare și care să mi placă și mie... Nu am o fantezie anume... O seara frumoasa!pupici[/quote

Te astept cu drag sa facem nebunii 😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Buna! Eu voi reveni la începutul lunii februarie... dar nu stiu inca data sigur... Iar despre ce ai zis in ultimul rand sa iti spun, fiecare in parte vorbiti cu mine si imi spuneti ce va place si stabilim împreună... Eu ma pliez ce dorește fiecare și care să mi placă și mie... Nu am o fantezie anume... O seara frumoasa!pupici

Multumim Diana si sper ca pe viitor sa ramai aceiasi fata cu bun simt!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...