Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Azi am vizitat o iar pe Diana LUX. Iti ofera calitate in conditii de lux. Sincer va spun ca se merita. Sa spui ca te duci la iubita e putin spus. E mai mult. Locatie Lux, servicii Lux, tarife bune, note nu exista. Felicitari DIANA LUX si sa mai revii pe la noi. Cine vrea ceva adevarat sa nu rateze ocazia. Mie unul daca cineva imi face o recomandare verific. Te pup Diana

Link spre comentariu

O sa scriu din nou serviciile mele:

Sex oral deep - neprotejat in functie de igienă

Sex normal-protejat in diferite pozitii 69, Fk, masaj de relaxare.

Cadoul fiind de 150 lei timp de 30

(1 fin) si 250 lei ora (2 fin).

Te voi astepta mereu într-o ținută sexy

Si voi face ca intalnirea dintre noi sa fie una de neuitat, sunt o fire open mind si mereu cu zâmbetul pe buze.

Nr meu de contact este cel de pe topicul meu 0721871785.

Pupici!

Link spre comentariu

In sfarsit am reusit sa o intalnesc  si eu pe pe Diana, devenita celebra prin postarile foarte favorabile...Am sunat-o la nr. 0721871785, a raspuns repede si in cca 15 min eram la ea. M-a asteptat  in chilotei si un mic tricou, un fel de bustiera ce-i acoperea pieptul...O tipa destul de draguta, foarte joviala, primitoare. Am ascuns dezamagirea datorata faptului ca nu prea era conforma descrierilor anterioare(dar repet, este o fata placuta, destul de atragatoare, fara a fi vreo mare frumusete).      

Nu are mai mult de 1,70m si nici mai mult de 45kg.  Sanii foarte mici, moi si  lasati. In niciun caz nu poate fi”voluptoasa”. Este slabuta, fund mic. Fotografiile au fost facute in pozitii avantajoase, de efect. Si cred ca pozele 2,3 si 4 din prima postare nu o redau pe ea. Am stabilit serviciile am trecut pe la baie si apoi la treaba. Un pat bun, intr-un dormitor aranjat, ca dealtfel tot apartamentul.

Este foarte lipicioasa, mieroasa, te saruta inclusiv frantuzesc... Este incitanta si...excitanta, mai ales prin atitudinea ff buna. Am inceput cu un oral neprotejat, executat bine, dar nu mai bine ca Adelina. Trecut la normal protejat, prin toate pozitiile. Placut caci este foarte stramta cum mai remarca altcineva. Face tot ce-i sta in putinta pentru a te multumi, si acesta este un mare plus.

Notele:

Oral 9,5

Normal 9,5

Atitudine 10

Locatie 10

In concluzie ar fi de revenit pentru calitatea serviciilor si locatie, dar, dupa gusturile mele reprezinta a doua sau a treia optiune.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

O sa scriu din nou serviciile mele:

Sex oral deep - neprotejat in functie de igienă

Sex normal-protejat in diferite pozitii 69, Fk, masaj de relaxare.

Cadoul fiind de 150 lei timp de 30

(1 fin) si 250 lei ora (2 fin).

Te voi astepta mereu într-o ținută sexy

Si voi face ca intalnirea dintre noi sa fie una de neuitat, sunt o fire open mind si mereu cu zâmbetul pe buze.

Nr meu de contact este cel de pe topicul meu 0721871785.

Pupici!

Unul din colegi a spus ca nu ai mai mult de 1.70 și 45 de kg. ÃŽn anunțul tău scria de vreo 60. Deci pana la urma cât ai fără tocuri și greutate. Poate pt unii contează. 🤔
Link spre comentariu

Unul din colegi a spus ca nu ai mai mult de 1.70 și 45 de kg. ÃŽn anunțul tău scria de vreo 60. Deci pana la urma cât ai fără tocuri și greutate. Poate pt unii contează. 🤔

😂😂😂nu am cantarit o dar inaltime are la 1,75 e putin mai inalta ca mine si sa aibe numai 45 kg ar trebui sa fie schelet dar mai are si piele si buci. Dar tu nu ai vizitat o? Pierzi asa ceva?
Link spre comentariu

Eu am 1.70 si 60 de kg... Sunt înaltă și greutatea mea corespunde cu inaltimea mea. Nu sunt slaba moartă.... sunt super bine... După cu am mai spus gusturile nu se discută.....

Pupici! Seara frumoasa va doresc!

DA, DA. asa e. Sa sti ca esti binevenita oricand. Pupici. Seara frumoasa plina de iubire

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...