Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

dianalux24, on 26 Feb 2020 - 9:10 PM, said:

 

Mulțumesc! Pupi de la Dia! O seară minunată iti doresc!

Doar o poză? Atât și ai ieșit? Deja eram pregătit sa te vrajesc, să te descoper.

Fantezia femeii poate fi și o armă bună a bărbatului. :)

Facem o combinație perfectă.

 

 

dianalux24, on 26 Feb 2020 - 9:10 PM, said:

La Târgoviște ieri si azi frumos, de maine zice Busu ca se raceste, dar el nu stie ca vineri daca Diana apare soarele rasare. Sa vezi ce l injura lumea ca o sa se imbrace gros🤣🤣🤣 pupici Diana

 

Hainele nu sunt o problemă. O să scăpăm de ele.

Link spre comentariu

Doar o poză? Atât și ai ieșit? Deja eram pregătit sa te vrajesc, să te descoper.

Fantezia femeii poate fi și o armă bună a bărbatului. :)

Facem o combinație perfectă.

 

 

 

 

Hainele nu sunt o problemă. O să scăpăm de ele.

Buna! Am iesit si acum am văzut ce ai scris, o sa ma descoperi in particular... Dar te vrăjit e mai greu...

Eu cred k o femeie e mult mai misterioasa cu hainele pe ea asa te las pe tine sa ma descoperi! Pupi de la Dia!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Buna! Am iesit si acum am văzut ce ai scris, o sa ma descoperi in particular... Dar te vrăjit e mai greu...

Eu cred k o femeie e mult mai misterioasa cu hainele pe ea asa te las pe tine sa ma descoperi! Pupi de la Dia!

 

   Corect! Tocmai de asta am ales să intru și în discuție (și) pe topicul tău. Mi-a atras atenția poza îmbrăcată. Mie îmi place să trăiesc momentul ca atunci când primesc un cadou, apoi îl desfac nerăbdător să aflu ce e în el.

    Cu riscul să mă repet Hainele nu sunt o problemă. O să scăpăm de ele. :) 

Link spre comentariu

Corect! Tocmai de asta am ales să intru și în discuție (și) pe topicul tău. Mi-a atras atenția poza îmbrăcată. Mie îmi place să trăiesc momentul ca atunci când primesc un cadou, apoi îl desfac nerăbdător să aflu ce e în el.

    Cu riscul să mă repet Hainele nu sunt o problemă. O să scăpăm de ele. :) 

Tot ce spui e frumos si plăcut având în vedere că mulți bărbați preferă o poza dezbrăcată.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Tot ce spui e frumos si plăcut având în vedere că mulți bărbați preferă o poza dezbrăcată.

Feminitatea unei femei nu se vede într-o poză dezbrăcată, se descoperă . Fiecare suntem diferiți în felul nostru. Te las! O să te mai vrăjeasc eu. :)

Link spre comentariu

Feminitatea unei femei nu se vede într-o poză dezbrăcată, se descoperă . Fiecare suntem diferiți în felul nostru. Te las! O să te mai vrăjeasc eu. :)

Corect! Hmmm! Acum dispari tuuu!? Te pup! O noapte frumoasă iti doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Corect! Hmmm! Acum dispari tuuu!? Te pup! O noapte frumoasă iti doresc!

 

   Nu dispar. Aș vrea sa te vrajesc (și) în privat. Doar noi doi, într-o cameră, goală.  :) Noapte bună.

Link spre comentariu
Vizitator bebitza85
Reputație: 0

Da asa e primăvara incepe cu o floare, dar acum depinde ce fel de floare e. Pupi de la Dia!

Hmmm , e o floare frumoasa , Diana o cheamă 😘😘😘 , asa ca ... primăvara începe cu tine ...
Link spre comentariu
Vizitator bebitza85
Reputație: 0

 

Hmmm , e o floare frumoasa , pe care iti vine sa o mananci , nu doar sa o mirosi , asa ca ... te-aș "uda" de "n" ori pe zi , numai ca sa nu te ofilesti . Te pup "urato"

Link spre comentariu

Hmmm , e o floare frumoasa , Diana o cheamă , asa ca ... primăvara începe cu tine ...

Asa e primăvară incepe cu mine in orașul Târgoviște... de mâine voi fi disponibilă de la ora 10. Cei care sunt interesați să mă cunoască sunt invitați să mă contacteze pe whatsapp la numărul din semnătură! Pupici de la Dia!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineața! Din pacate a intervenit ceva neașteptat și nu mai pot ajunge in acest weekend in Târgoviște! Mulțumesc pentru înțelegere! Un weekend minunat va doresc si sper ca planetele sa fie de partea mea in urmatorul weekend!

  • Like 1
Link spre comentariu

La fel și ție!

Poate ne vei face mai frumoasă primăvara cu o vizita la București... Ce zici?

Buna, Christiano_29! Mulțumesc! Primăvară va fi frumoasă in 3 orașe pe care le am mai vizitat, la București sper sa fiu pe la vară înainte de a fi acolo trebuie sa ma documentez foarte bine de locații. Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Huacachina
  • Oras:Huacachina

Buna, Christiano_29! Mulțumesc! Primăvară va fi frumoasă in 3 orașe pe care le am mai vizitat, la București sper sa fiu pe la vară înainte de a fi acolo trebuie sa ma documentez foarte bine de locații. Te pup!

te asteptam la Bucuresti, iti recomand sector 1 sau sector 3 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...