Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Buna! Ce credeți că eu nu m-am gândit cu siguranță m-am gândit și o să aplic această metodă, dar va exista probleme... Dar voi vedea eu cum să fac să fie bn.

Știți vorba aceea până nu riști nu câștigi!

Eu voi fi foarte precauta în ceea ce voi face și nimic nu o sa mă doboare.

Acum să vă spun cum voi proceda programările numai pe whatsapp și între programări pauză de 15- 30 min...

Voi fi disponibilă dupa ora 2 până la 20.

Va urez o zi frumoasă! Pupici!

  • Like 3
Link spre comentariu

Asta ar insemna sa ai clienți care or sa vina 100 % dar ce te faci daca patesti ca atunci cand am venit eu si nu se prezentase la programăre 2 insi ? Cand eu Ti am cerut o prelungire a orei cu încă 30 de minute si nu ai vrut pe motiv că ai alta programare iar acela nu s a prezentat si tu ai pierdut...

Link spre comentariu

În primul rând eu respect programările si cat timp le respect asta doresc din partea tuturor si știu că sunt persoane care nu le respectă si vor fi pe lista neagră a doua oră nu o sa mai dea de mine. În al doilea rand eu nu insit la nimeni cine dorește vine... Si al treilea rând acesta este riscul meserie trebuie sa mai și pierzi ca sa stii sa apreciezi persoanele care chiar merită...

Ar fi multe de spus, dar Nu are rost sa le spun aici. Odată ce stabilesc un lucru asa rămâne la mine... Te pup!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

În primul rând eu respect programările si cat timp le respect asta doresc din partea tuturor si știu că sunt persoane care nu le respectă si vor fi pe lista neagră a doua oră nu o sa mai dea de mine. În al doilea rand eu nu insit la nimeni cine dorește vine... Si al treilea rând acesta este riscul meserie trebuie sa mai și pierzi ca sa stii sa apreciezi persoanele care chiar merită...

Ar fi multe de spus, dar Nu are rost sa le spun aici. Odată ce stabilesc un lucru asa rămâne la mine... Te pup!

Fii rea , fii dură Diana . Dar nu uita . Ce dai acea primești și viceversa. Totuși, nu mi-ai răspuns la întrebarea mea sau sunt probleme ? Cu pandemia ? :)
Link spre comentariu

Fii rea , fii dură Diana . Dar nu uita . Ce dai acea primești și viceversa. Totuși, nu mi-ai răspuns la întrebarea mea sau sunt probleme ? Cu pandemia ? :)

Pot fi și rea și bună.... Știu asta și îmi asuma acest lucru. Corect nu ti am răspuns... păi acum nu știu ce răspuns sa ti dau las timpul să decidă... Odată Si ODATĂ tot ne vom întâlni și sper sa fie o poveste de sfârșit frumoasă. Te pup!
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720869292
  • Oras:Targoviste
  • Telefon: 0720869292
  • Oras:Targoviste

In seara aceasta am zis sa o revad pe domnisoara, o stiam de pana sa aiba anunturi... programat, trimite locatia... ajung la locatia trimisa constat ca este gresita, imi trimite o alta locatie si reusesc sa ajung.

Stiam ca mereu este singura in locatie, dar tura asta surpriza imparte locatia cu o alta fata, intrat salutat doar ne stiam de mult timp...

Dupa ce ma dezbrac imi spune, am uitat sa iti spun dar nu pot decat 30 de minute, am trecut si peste asta in ideea ca nici eu nu am precizat la telefon cat vreau.

Surpriza a venit in momentul in care a inceput actiunea, a inceput oralul jumatate dezbracata si era surprinsa ca ii cer sa isi dea sutienul jos.

Singurul avantaj pe care il avea era comportamentul ei, dar dupa intamplarea asta in mod clar a trecut pe lista cu celelate.

Nu mai are rost sa o numim top in conditiile in care imparte locatia si are atitudinea asta.

Si sa fie treaba treaba a facut si colega ei o programare in paralel.

D-soara a fost ultima mea vizita la tine, exceptional nu arati singurul tau atu era atitudinea pe care o aveai si ca aveai locatie singura.

In seara asta am futut ca in studentie.

Ciocane tari!!

  • Like 1
Link spre comentariu

In seara aceasta am zis sa o revad pe domnisoara, o stiam de pana sa aiba anunturi... programat, trimite locatia... ajung la locatia trimisa constat ca este gresita, imi trimite o alta locatie si reusesc sa ajung.

Stiam ca mereu este singura in locatie, dar tura asta surpriza imparte locatia cu o alta fata, intrat salutat doar ne stiam de mult timp...

Dupa ce ma dezbrac imi spune, am uitat sa iti spun dar nu pot decat 30 de minute, am trecut si peste asta in ideea ca nici eu nu am precizat la telefon cat vreau.

Surpriza a venit in momentul in care a inceput actiunea, a inceput oralul jumatate dezbracata si era surprinsa ca ii cer sa isi dea sutienul jos.

Singurul avantaj pe care il avea era comportamentul ei, dar dupa intamplarea asta in mod clar a trecut pe lista cu celelate.

Nu mai are rost sa o numim top in conditiile in care imparte locatia si are atitudinea asta.

Si sa fie treaba treaba a facut si colega ei o programare in paralel.

D-soara a fost ultima mea vizita la tine, exceptional nu arati singurul tau atu era atitudinea pe care o aveai si ca aveai locatie singura.

In seara asta am futut ca in studentie.

Ciocane tari!!

Buna seara! Știu că nu am anunțat venirea mea... atitudinea mea este mereu la fel chiar dacă colega sau nuuu... Nu stiu ce deranjat la mn, dar eu consider că fost cu tine ok... Da nu Mi ai zis cât stai de la început și eu ti am zis cand ai venit ca pot sta o jumătate de oră cred k acest lucru te deranjat... și fie faza cu sutienul eu te am intrebat daca vrei sa-ti l dau jos si nu am fost deloc suprinza... Nu are rost sa ma scuz daca tu asta gândești despre mine e parerea ta si o respect.

Faza cu fizicul am zis mereu ca fiecare e liber sa aleagă ce doresti...

In primul suntem oameni si avem defecte. Pt mine cu contează că sunt top acest titlu pt mn nu contează...

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Diana Diana dupa cate vad eu si e a doua oara cand faci acest lucru cel puțin din ce am observat eu ,ai inceput sa nu anunti cand vi in Targoviste si sa te bazezi doar pe whatsapp...abea dupa ce vezi ca nu ai suficiente programării anunți...in fine faci ce vrei tu esti libera sa iti alegi clienții...mie unu nu îmi place cum ai inceput sa procedezi, te am inteles cu lista neagra s a m d dar daca ai inceput sa schimbi strategia, pt mine o sa rămâi cu strategia ca nu o sa mai vin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Diana Diana dupa cate vad eu si e a doua oara cand faci acest lucru cel puțin din ce am observat eu ,ai inceput sa nu anunti cand vi in Targoviste si sa te bazezi doar pe whatsapp...abea dupa ce vezi ca nu ai suficiente programării anunți...in fine faci ce vrei tu esti libera sa iti alegi clienții...mie unu nu îmi place cum ai inceput sa procedezi, te am inteles cu lista neagra s a m d dar daca ai inceput sa schimbi strategia, pt mine o sa rămâi cu strategia ca nu o sa mai vin.

Eu nu eram hotărâtă să vin în acest weekend, cand m-am hotărât eu sa vin si am avut sa intru nu mai mergea forumul.

Si abia pe seară am văzut că și a revenit forumul...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:NEW YORK
  • Oras:NEW YORK

Normal ca sa schimbat...si nu din cauza pandemiei si a stresului care.l traim ,ea sa schimbat cam din februarie cu putin inainte de regulile pandemiei,degeaba o amenintati ca nu o mai vizitati ea momentan are o anumita clientela pe care se bazeaza si cand nu face planul mai primeste extra..e isteata si cam simte omul de aici si plierea pe fiecare cu o anumita atitudine ,te simtea cam ce.ti place ..asta cu topul e trecatoare ..eu zic ca sa cam dus perioada ei..zice ca nu.i pasa dar va spun ca daca luam atitudine mai multi o sa.i pese ,ea isi hranea psihicul sa mai uite ca e curva cu acest vedetism..daca nu o sa mai fie apreciata si laudata atat (unii din noi am stricat.o ca am laudata de parca era printesa pulii)o sa.si revina.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Da ai dreptate , sa ramana cu clientii fideli de pe whatsapp(Da se pare ca nu completează programul cu ce are in whatsapp) ideea e ca nu ma asteptam din partea ei sa procedeze asa, a ajuns unde a ajuns datorită laudelor clienților pt ca si a meritat laudele , ca acum a ales sa isi fidelizeze o anumită clientela e treaba ei, doar ca nu e corect fata de restul , vede ca nu completează programul si pune si ea anunt pe publi24 ...nu eram hotărâtă daca sa vin sau nu...vrajeala.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Nu o sa comentez modul ei de a face programari...

Pot doar sa adaug si eu ca ceva s-a schimbat in atitudine si chiar in servicii...La ultima mea vizita (acum aprox 2-3 sapt) sexul Normal a fost ceva mai putin pasional fata de cum obisnuia (drept urmare nici nu am reusit finalizarea la normal) iar la Oral am simtit dintii aproape tot timpul, lucru surprinzator si dezamagitor pentru ca stiu ca inainte facea un oral ca la carte 😔. Poate a fost o zi mai nefasta, nu stiu ce sa cred...dar m-a lasat cam in dubii daca sa o mai vizitez in perioada urmatoare.

Anecdotic, toate locatiile in care am vizitat-o, inclusiv ultima, aratau senzational, cu mult peste orice locatie din Ploiesti, si peste multe din Bucuresti chiar, ca sa dau exemplu doua orase apropiate. Din punctul asta de vedere, nota 10 😁

  • Trist 1
Link spre comentariu

Bună băieți! Nu vreau să  mă scuz față de voi și nu voi face... Știu că am fost un an greu pentru toți în  special pentru mine și asta s-a obsevat.... Las timupul să  decidă care va fi viitorul.... Eu apreciez atât comentariile pro și contra si asta mă  face să fii mai încrezătoare în mine... Fiecare dintre voi va decide dacă mă va vizita sau nuuu...  Atât am avut de spus si vă doresc pace în suflet. Vă îmbrățișez!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 05.12.2020 la 22:58, qwerty1233211 a spus:

In seara aceasta am zis sa o revad pe domnisoara, o stiam de pana sa aiba anunturi... programat, trimite locatia... ajung la locatia trimisa constat ca este gresita, imi trimite o alta locatie si reusesc sa ajung.

Stiam ca mereu este singura in locatie, dar tura asta surpriza imparte locatia cu o alta fata, intrat salutat doar ne stiam de mult timp...

Dupa ce ma dezbrac imi spune, am uitat sa iti spun dar nu pot decat 30 de minute, am trecut si peste asta in ideea ca nici eu nu am precizat la telefon cat vreau.

Surpriza a venit in momentul in care a inceput actiunea, a inceput oralul jumatate dezbracata si era surprinsa ca ii cer sa isi dea sutienul jos.

Singurul avantaj pe care il avea era comportamentul ei, dar dupa intamplarea asta in mod clar a trecut pe lista cu celelate.

Nu mai are rost sa o numim top in conditiile in care imparte locatia si are atitudinea asta.

Si sa fie treaba treaba a facut si colega ei o programare in paralel.

D-soara a fost ultima mea vizita la tine, exceptional nu arati singurul tau atu era atitudinea pe care o aveai si ca aveai locatie singura.

In seara asta am futut ca in studentie.

Ciocane tari!!

Colegu, referitor la locatie poate nu ai urmarit dar noi I am cerut sa faca un duet cu Delia,  sa se obisnuiasca si ele intre ele, urmand ca dupa cine doreste sa intre cu amandoua,  ca erau multe solicitari de genul....

In alta ordine de iei, pe Diana eu o dezbrac cand incep actiunea, nu mi place sa o vad in pat ca pe o Papusa.  Acum fiecare cum simte. Dar prin serviciile oferite ea a ajuns top, nu m a platit pe mine sau pe altul sa faca recenzii bune. A fost meritul ei. Si cu fk acum pe pandemia asta normal ca trebuia sa fie mai atenta.  EU am mai fost si pe pandemie la ea si nu mi s a parut ca s a schimbat in rau. Diana a fost si o sa fie de top.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Bună  seara, băieți! Vreau  să  vă  anunț că de mâine voi fi disponibilă începând cu ora 11 până la ora 20.  Programările le voi face pe whatsapp si voi avea tot aceleași  servicii și la același preț. O seară frumoasă tuturor!

Link spre comentariu
Acum 31 minute, dianalux24 a spus:

Bună  seara, băieți! Vreau  să  vă  anunț că de mâine voi fi disponibilă începând cu ora 11 până la ora 20.  Programările le voi face pe whatsapp si voi avea tot aceleași  servicii și la același preț. O seară frumoasă tuturor!

Nu te supăra, Diana, eu sunt fanul tău, chiar am vrut să te vizitez, însă nu mi-ai răspuns la tel, eu wapp nu folosesc! Consider că e bine ca progrămările să se facă și telefonic și să răspunzi! Te pup, Diana! Si chiar mi aș dori să discut cu tine despre o intâlnire! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

curios dar de ce nu folosesti wapp? imi pare o optiune mai buna, nu doar ca mesajele nu se sterg deci nu exista "am zis ca vin la 2, ba am zis la 3" dar nici nu suna telefonul incontinuu sa deranjeze, cand e timp se verifica mesajele si aia e.

Poate te descurci cu sms-ul in cazul tau, dar recomand wapp-ul.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...