Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Bună, băieți! După cum am zis o sa revin in Târgoviște azi după ora 4.30 voi fi disponibilă.  Voi avea aceleași servicii si prețuri.  Sunt o femeie care stie ce vrea.... multi mă  cunoașteți cum sunt... Programări voi lua numai pe whatsapp cu confirmare înainte cu 30 minute. Pupici 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
1 oră în urmă, dianalux24 a spus:

Bună, băieți! După cum am zis o sa revin in Târgoviște azi după ora 4.30 voi fi disponibilă.  Voi avea aceleași servicii si prețuri.  Sunt o femeie care stie ce vrea.... multi mă  cunoașteți cum sunt... Programări voi lua numai pe whatsapp cu confirmare înainte cu 30 minute. Pupici 

Dia! Îmi e dor de o poză cu tine. 

Link spre comentariu

" Primăvara e doar ceea ce simțim adulmecând văzduhul  colorat în   nuanțele  sufletului. Luminând.  Înflorind in interiorul nostru  pentru a corecta amintirile ce renasc. Primavara e timpul tuturor, pentru ca fiecare clipă e un nou început." 

O primăvară frumoasă tuturor! 

Când voi reveni voi anunța! O seara frumoasă!

TRĂIEȘTE CLIPA! PUPICI

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 15.03.2021 la 21:17, ionutz18b a spus:

Diana!! Nu mai dai niciun semn de viața pt noi ? 

Bună seara, băieți! Să știți că  nu v- am uitat... doar k am avut o perioadă foarte aglomerată.    Nici pe whatsapp nu am răspuns la nici un sms din păcate... zic doar sa vă pregătiți pentru revenire.... O noapte frumoasă și o săptămână plină de realizări! O îmbrățișare de la Dia!

  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Așa cum a spus și Mario de mâine  voi fi în Târgoviște începând cu ora 10 până la ora 20 voi fi disponibilă. Aceeași DIANA pe care mulți o cunosc sau nu... același caracter și atitudine. 

O seară frumoasă! Pupici de la Dia.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 10 ore, maryo85 a spus:

Salut. Am vorbit cu Diana lux pe watshap. De maine vine in Targoviste sa ne rasfete. Nu se poate conecta pe ninfomane. . Este de la 11 la 20, aceleasi servicii si preturi!!

👍👍👍

Link spre comentariu
Acum 14 ore, sil_v70 a spus:

Nu a mai fost nimeni la Diana?

Te asteptam la Ploiești. 

Stai liniștit ca are agenda plina de când anunță venirea, dar Târgoviștenii nu mai fac recenzii. Oricum Diana nu mai are nevoie de recenzii fiind nr 1. 

Link spre comentariu
La 09.04.2021 la 22:56, john71 a spus:

Stai liniștit ca are agenda plina de când anunță venirea, dar Târgoviștenii nu mai fac recenzii. Oricum Diana nu mai are nevoie de recenzii fiind nr 1. 

John poate tu ma consideri nr  1 și  alți nu... Eu am mai zis nu mă consider top si am mai spus fiecare dintre voi are un tipar de femei... Și cu referire de ce târgoviștenii  nu mai fac recenzii pe pagina mea am eu un răspuns...

Pentru că Diana e un cameleon... 

Apropo de mâine voi fi disponibilă  după ora 14 si după voi pune eu când voi fi disponibilă. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...