Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Acum 11 minute, grasutu111 a spus:

Doar marți ești în Targiviste sau stai mai mult?? Te pup😘😘😘

Sigur voi fi marți după ora 2 și după voi pune eu dacă voi fi disponibilă posibil ca miercuri sa nu fiu....   Voi scrie eu în fiecare zi când  voi fi disponibilă. Sper să fiu   pana la sfârșitul săptămânii în Targoviste.  Pupici.

Link spre comentariu
Acum 3 ore, dianalux24 a spus:

John poate tu ma consideri nr  1 și  alți nu... Eu am mai zis nu mă consider top si am mai spus fiecare dintre voi are un tipar de femei... Și cu referire de ce târgoviștenii  nu mai fac recenzii pe pagina mea am eu un răspuns...

Pentru că Diana e un cameleon... 

Apropo de mâine voi fi disponibilă  după ora 14 si după voi pune eu când voi fi disponibilă. 

DIANA LUX, e foarte bine ca tu nu te consideri nr 1, ca să nu ți se urce la cap😂😂😂, dar din punctul meu de vedere și al multora targovisteni și nu numai ești nr 1. Nr 1 nu se da pe tiparul femeii, ca nu te iau acasă, te consider nr 1 la servicii, igiena, locație și comportament. Ca unii vor fete mai plinuțe, cu buci mai mari cu guryta mai mica ca au auzit ca dacă au gura mica sunt strâmte în pizda le spun eu ca se păcălesc singuri. Bun revenit în Târgoviște. Pupici. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 14 ore, john71 a spus:

DIANA LUX, e foarte bine ca tu nu te consideri nr 1, ca să nu ți se urce la cap😂😂😂, dar din punctul meu de vedere și al multora targovisteni și nu numai ești nr 1. Nr 1 nu se da pe tiparul femeii, ca nu te iau acasă, te consider nr 1 la servicii, igiena, locație și comportament. Ca unii vor fete mai plinuțe, cu buci mai mari cu guryta mai mica ca au auzit ca dacă au gura mica sunt strâmte în pizda le spun eu ca se păcălesc singuri. Bun revenit în Târgoviște. Pupici. 

Mulțumesc pentru apreciere! Nimic din ceea ce fac nu o sa mi se urce la cap pentru că știu ca azi pot fi sus și mâine jos așa este viața plină de surprize. Și un alt lucru pe care pot să-l spun și e valabil în viata de zi cu zi a noastră este:  Dacă muncești doar pentru bani, nu vei reuși niciodată, însă  dacă îți place ceea ce faci și  pui mereu clientul pe primul loc, succesul ți- e garantat. Pupici! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.04.2021 la 10:51, dianalux24 a spus:

Mulțumesc pentru apreciere! Nimic din ceea ce fac nu o sa mi se urce la cap pentru că știu ca azi pot fi sus și mâine jos așa este viața plină de surprize. Și un alt lucru pe care pot să-l spun și e valabil în viata de zi cu zi a noastră este:  Dacă muncești doar pentru bani, nu vei reuși niciodată, însă  dacă îți place ceea ce faci și  pui mereu clientul pe primul loc, succesul ți- e garantat. Pupici! 

Eu totuși mai sper că vei veni și în București în viitorul apropiat... 😋🤗

  • Minus 1
Link spre comentariu

 Vreau să vă  urez următoarele cuvinte: Lumina și căldura Paștelui să ne încălzească sufletele, să ne lumineze mințile, să ne deschidă inimile spre iubire, credința și iertare. Să fim mai buni, să ne bucurăm din plin de frumusețea tuturor lucrurilor care ne înconjoară și să dăruim iubire celor dragi. Sărbători Fericite! Vă îmbrățișează cu drag Dia!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 12 minute, elonmusk a spus:

A mai reușit cineva să intre în legătură cu dra? Nu răspunde nici la telefon nici pe whatsapp...

La fel si in cazul meu. Poate doar vreun mare noroc sa ai. Probabil cercul este aproape inchis.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...