Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

A fost in oras acum două săptămâni dar din pacate nu am reusit sa ajung la ea pentru ca nu imi dădea siguranța ca poate onora programarea asa ca am evitat să imi dau programul peste cap fiind foarte pe fuga

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
La 12.07.2021 la 15:23, alexandru2019 a spus:

Numai lucreaza domnișoara,am dat eu de ea.

Ce convingator esti, eu am dat de ea in ultima zi cand a fost in targoviste, mai exact pe 20 iunie.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
La 12.07.2021 la 23:38, alexandru2019 a spus:

Nu știu nu mi a spus motivul...

 

Explica-ne si noua, ai fost la ea si ti-a zis asta? Sau te-ai intalnit pe strada, te-a recunoscut si te-a facut un mesager? Incerc sa nu fiu ironic dar arunci niste afirmatii fara o baza concreta. Lumineaza-ne.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 8 ore, ginxy a spus:

Explica-ne si noua, ai fost la ea si ti-a zis asta? Sau te-ai intalnit pe strada, te-a recunoscut si te-a facut un mesager? Incerc sa nu fiu ironic dar arunci niste afirmatii fara o baza concreta. Lumineaza-ne.

Am vb cu ea,fiind un client fidel mi a spus că numai lucrează că are alte planuri mai importante și atât.Nu vreau sa vorbesc mai multe că este urât.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

O intreb ieri pe blonda cat mainsta in tgv, mi-a zis ca doar o zi, pe urma o intreb in ce oras pleaca, ca nu ma rezum doar la Tgv, mai ales cand e vorba de ceva bun  dar se pare ca e top secret si nu vrea sa spuna. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, phenobuster a spus:

O intreb ieri pe blonda cat mainsta in tgv, mi-a zis ca doar o zi, pe urma o intreb in ce oras pleaca, ca nu ma rezum doar la Tgv, mai ales cand e vorba de ceva bun  dar se pare ca e top secret si nu vrea sa spuna. 

🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
On 8/16/2021 at 1:05 PM, dianalux24 said:

Sigur ai veni oriunde????😉

Draga mea, avand in vedere ca de vreo saptamana sunt si eu la mare, cred ca te-as fi vizitat si la Constanta, deci nu inteleg de ce ti secret cand esti intrebate unde lucrezi, cand dupa o mica analiza a profilului de aici se afla.. si da, as veni oriunde. Romania este micuta, nu imi este greu sa urc in masina pentru ceea ce imi place. Cand ne permitem, ne permitem zic. I like travelling if you know what I mean. Te-am pupat!

Link spre comentariu

La 21.08.2021 la 2:09, phenobuster a spus:

Draga mea, avand in vedere ca de vreo saptamana sunt si eu la mare, cred ca te-as fi vizitat si la Constanta, deci nu inteleg de ce ti secret cand esti intrebate unde lucrezi, cand dupa o mica analiza a profilului de aici se afla.. si da, as veni oriunde. Romania este micuta, nu imi este greu sa urc in masina pentru ceea ce imi place. Cand ne permitem, ne permitem zic. I like travelling if you know what I mean. Te-am pupat!

Uite... de invit te mâine la o cafea...😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...