Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Acum 5 ore, alexandru2019 a spus:

Buna,când mai vi la Târgoviște?

Îți spun un secret?!  Eu sunt  în Târgoviște  doar sâmbăta și  asta nu mereu... pe forum scriu doar dacă stau mai multe zile. O seară frumoasă! 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
1 oră în urmă, dianalux24 a spus:

Îți spun un secret?!  Eu sunt  în Târgoviște  doar sâmbăta și  asta nu mereu... pe forum scriu doar dacă stau mai multe zile. O seară frumoasă! 

Scuze că nu am știut că ești doar sâmbăta că nu am avut de unde să știu..eu am crezut că anunți pe forum de aia am întrebat..Și să înțeleg că ți ai format o clientela anume, sau poate veni oricine cum era la un moment dat

Link spre comentariu
Acum 40 minute, alexandru2019 a spus:

Scuze că nu am știut că ești doar sâmbăta că nu am avut de unde să știu..eu am crezut că anunți pe forum de aia am întrebat..Și să înțeleg că ți ai format o clientela anume, sau poate veni oricine cum era la un moment dat

Este  bine k m-ai întrebat.... cine dorești și  are plăcerea poate sa vină la mine 😉

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 1 oră, ion goican a spus:

Am vizitat-o astazi pe Diana. Aproape nesperat. Am sunat-o si in mai putin de jumatate de ora eram la ea. Servicii de top asa cum ne-a obisnuit. Mai putin FK. Un minus. Dar per total foarte multumit. Multumesc Diana.

Mulțumesc! Ai avut mare noroc că m-ai întâlnit... Știu că  FK este unul dintre serviciile mele bune, dar prefer să mă feresc o perioadă O fac pt mine si ceilalți din jurul meu. Dacă ai sănătate ai de toate!

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
1 oră în urmă, dianalux24 a spus:

Mulțumesc! Ai avut mare noroc că m-ai întâlnit... Știu că  FK este unul dintre serviciile mele bune, dar prefer să mă feresc o perioadă O fac pt mine si ceilalți din jurul meu. Dacă ai sănătate ai de toate!

 

Sper ca data viitoare sa te întâlnesc și poate anunți și aici pe forum..O seara frumoasă îți doresc

Link spre comentariu
Acum 17 ore, ion goican a spus:

Am vizitat-o astazi pe Diana. Aproape nesperat. Am sunat-o si in mai putin de jumatate de ora eram la ea. Servicii de top asa cum ne-a obisnuit. Mai putin FK. Un minus. Dar per total foarte multumit. Multumesc Diana.

Pe vremerile astea mai vroiai mult FK😂🤣🤣🥳

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...