Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 3 ore, dianalux24 a spus:

La mulți ani! Vă urez un an mai bun ca cel care a trecut și  fie ca toate dorințele sa se îndeplinească... pupici 

La multi ani! Noul an să îți aducă numai bucurii și multă sănătate că asta e ce-a mai importantă... Te 😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 3 minute, john71 a spus:

Bunaaa. Trece ma pe lista pentru mâine. Te pup Dya. Câte zile stai ca vreau cel puțin 3 zile odată pe zi

Nu voi sta atât... eu zic să profiți cât timp sunt mâine, după nu se știe când mă voi mai întoarce.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, alexandru2019 a spus:

Buna,numai ai WhatsApp?

Are. Dar s a șmecherit. Nu mai e Diana cea dinainte.  O sa revin cu tăvălugul  peste ea, ca s-a saturat de când e numărul 1 și tot o lăudăm.  Daia nu mai are recenzii ca roagă futacii sa nu facă recenzie..  

  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 8 ore, john71 a spus:

Are. Dar s a șmecherit. Nu mai e Diana cea dinainte.  O sa revin cu tăvălugul  peste ea, ca s-a saturat de când e numărul 1 și tot o lăudăm.  Daia nu mai are recenzii ca roagă futacii sa nu facă recenzie..  

Am o presimțire că nu o sa mai fie numărul 1 mult timp,daca va continua așa..Am văzut că are WhatsApp,am avut eu probleme cu WhatsApp,sincer îmi pare rău de ea că a fost top înainte..

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună, băieți din Târgoviște ! Pentru voi am următoarele citate care reprezintă ceea ce vreau sa vă transmit și ultimele mele cuvinte la adresa voastră...Chiar imi doresc din SUFLET sa fie un top in Târgoviște în  afară de mine... Dar cine a fost DIANA va rămâne DIANA PENTRU totdeauna și  nimeni și nimic nu va schimba asta....

Am ajuns la  un punct  în viață,  unde nu mai simt nevoia sa impresionez pe nimeni. Cine mă place asa cum SUNT, bine și  dacă nu, tot bine...

NU E TOTUL PIERDUT CÂND TE PRĂBUȘEȘTI. VIAȚA ARE JOCUL EI, ÎNSĂ EU AM REGULILE MELE.

E MAI BINE SĂ  TE RETRAGI ȘI SĂ DEVII O FRUMOASĂ AMINTIRE, DECÂT SĂ INSIŞTI ȘI SĂ DEVII UN DERANJ!

VORBEȘTE daca ai cuvinte frumoase, dacă nu ai, atunci păstrează tăcerea!  

TACI pentru că de cele mai multe ori tăcerea are mai multe răspunsuri decât pot avea cuvintele!

Toate cele bune vă doresc!

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 12 minute, dianalux24 a spus:

Bună, băieți din Târgoviște ! Pentru voi am următoarele citate care reprezintă ceea ce vreau sa vă transmit și ultimele mele cuvinte la adresa voastră...Chiar imi doresc din SUFLET sa fie un top in Târgoviște în  afară de mine... Dar cine a fost DIANA va rămâne DIANA PENTRU totdeauna și  nimeni și nimic nu va schimba asta....

Am ajuns la  un punct  în viață,  unde nu mai simt nevoia sa impresionez pe nimeni. Cine mă place asa cum SUNT, bine și  dacă nu, tot bine...

NU E TOTUL PIERDUT CÂND TE PRĂBUȘEȘTI. VIAȚA ARE JOCUL EI, ÎNSĂ EU AM REGULILE MELE.

E MAI BINE SĂ  TE RETRAGI ȘI SĂ DEVII O FRUMOASĂ AMINTIRE, DECÂT SĂ INSIŞTI ȘI SĂ DEVII UN DERANJ!

VORBEȘTE daca ai cuvinte frumoase, dacă nu ai, atunci păstrează tăcerea!  

TACI pentru că de cele mai multe ori tăcerea are mai multe răspunsuri decât pot avea cuvintele!

Toate cele bune vă doresc!

Deci sa înțelegem că te ai retras?

Link spre comentariu
Acum 1 minut, alexandru2019 a spus:

Deci sa înțelegem că te ai retras?

Nu m-am retras.... Nu scăpați așa REPEDE  de mine... Doar că prefer să stau în umbră fără să  văd nici un comentariu la adresa mea sau sa mai scriu ceva aici.... 

Și că o mică glumă.....

Femeia are patru buze:

CU două te ceartă,

CU două te împăca!💋

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 12 minute, dianalux24 a spus:

Nu m-am retras.... Nu scăpați așa REPEDE  de mine... Doar că prefer să stau în umbră fără să  văd nici un comentariu la adresa mea sau sa mai scriu ceva aici.... 

Și că o mică glumă.....

Femeia are patru buze:

CU două te ceartă,

CU două te împăca!💋

Pai nu vrem sa scăpăm de tine doamne ferește dar nu răspunzi pe WhatsApp

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 25 minute, dianalux24 a spus:

Nu m-am retras.... Nu scăpați așa REPEDE  de mine... Doar că prefer să stau în umbră fără să  văd nici un comentariu la adresa mea sau sa mai scriu ceva aici.... 

Și că o mică glumă.....

Femeia are patru buze:

CU două te ceartă,

CU două te împăca!💋

S-au te poate iubi cu toate patru 😉 Pentru mine rămâi una dintre cele mai minunate fete pe care le-am cunoscut și nu mă refer la sex și la felul tău de a fii ♥️ ești o bomboana de fata... Te pup și îți doresc numai bine 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, dianalux24 a spus:

Bună, băieți din Târgoviște ! Pentru voi am următoarele citate care reprezintă ceea ce vreau sa vă transmit și ultimele mele cuvinte la adresa voastră......

1.Chiar imi doresc din SUFLET sa fie un top in Târgoviște în  afară de mine...

2 Dar cine a fost DIANA va rămâne DIANA PENTRU totdeauna și  nimeni și nimic nu va schimba asta....

3. Am ajuns la  un punct  în viață,  unde nu mai simt nevoia sa impresionez pe nimeni. Cine mă place asa cum SUNT, bine și  dacă nu, tot bine...

 

Dya după cum vezi comentariul tău l am împărțit în puncte ca să pot sa te fac sa înțelegi.

1. Daca nu ți place ca datorita ție noi te am plasat în top chiar nr 1 atunci în anunțul de pe publi de ce te autointitulezi..top...vip.??? Ca tu pe Târgoviște ai fost top. 

2. DIANA de acum nu este DIANA LUX care făcea furori prin servicii, igiena, punctualitate. .Diana de acum în perioada _vârful pandemiei era grijulie. Pauze între clienți, igienizare, dezinfecție.  Din toamna Diana ai început la foc automat, nu Mariei timp nici sa respiri. STI BINE cum s a întâmplat la ultima noastră întâlnire . Nu ma provoca sa dau detalii. De aceea încearcă sa ți revii.

3. Vezi ca te lauzi, ca ai ajuns în vârf și nu mai vrei sa impresionezi. Sa nu cada scara. 

Sa speram ca e numai părerea mea dar a trecut mult timp de când nu ți a mai lăsat nimeni o recenzie bună. NU UITA. CAND TE LAUDAM ERAI OK, ACUM TE CRITIC CA MERITI.

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 55 minute, john71 a spus:

Dya după cum vezi comentariul tău l am împărțit în puncte ca să pot sa te fac sa înțelegi.

1. Daca nu ți place ca datorita ție noi te am plasat în top chiar nr 1 atunci în anunțul de pe publi de ce te autointitulezi..top...vip.??? Ca tu pe Târgoviște ai fost top. 

2. DIANA de acum nu este DIANA LUX care făcea furori prin servicii, igiena, punctualitate. .Diana de acum în perioada _vârful pandemiei era grijulie. Pauze între clienți, igienizare, dezinfecție.  Din toamna Diana ai început la foc automat, nu Mariei timp nici sa respiri. STI BINE cum s a întâmplat la ultima noastră întâlnire . Nu ma provoca sa dau detalii. De aceea încearcă sa ți revii.

3. Vezi ca te lauzi, ca ai ajuns în vârf și nu mai vrei sa impresionezi. Sa nu cada scara. 

Sa speram ca e numai părerea mea dar a trecut mult timp de când nu ți a mai lăsat nimeni o recenzie bună. NU UITA. CAND TE LAUDAM ERAI OK, ACUM TE CRITIC CA MERITI.

Mulțumesc pentru critică și cuvinte.... sper sa mai avem ocazia sa ne întâlnim  și chiar să  scrii o recenzie.💋

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, aurelxxx a spus:

S-au te poate iubi cu toate patru 😉 Pentru mine rămâi una dintre cele mai minunate fete pe care le-am cunoscut și nu mă refer la sex și la felul tău de a fii ♥️ ești o bomboana de fata... Te pup și îți doresc numai bine 😘😘😘😘

Mulțumesc pentru cuvinte!💋

Link spre comentariu

DE MÂINE VOI FI PREZENTĂ... DUPĂ ORA 15 PÂNĂ LA ORA 21

ȘI SÂMBĂTĂ DE LA ORA 11 PÂNĂ LA ORA 20

( am scris ca să nu fiu criticată k nu mă dau disponibilă...😁🤦‍♂️).

O seară frumoasă tuturor!💋

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...