Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Bună seara,sa încep prin a spune,domnișoarelor ținând cont ca este 1martie  la mulți ani și o primăvara frumoasa !

Vizitat și eu pe Diana,acum cv timp în urma,de aici și întârzierea mea intenționată da a lasa un comentariu.Sunat domnișoara  f amabila mi.a dat locația micro 4,urcat la ea .. tinuta din poze..locație f ok ,curat ...m.a invitat la dus după care în camera m.a aștepta goală,după care  a început cu sărutări ,atingeri și trecut la un oral neprotejat,executat chiar f bn(chiar mi.a plăcut,deep,sărutări...deloc pe graba),pus balonul și trecut pe la spate,vreau sa spun ca.mi veneau niște mirosuri de era gata sa adoarmă soldatul ,noroc cu oralul ca a fost mai lung și eram pe final ca nu reușeam sa finalizez. 150 finalizarea,oral neprotejat 8.5 ,aspect 8(înaltă subtirica exact ca în poza ,sâni lăsați) as reveni doar ptr oral în concluzie

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 20 ore, dianalux24 a spus:

MULȚUMESC PENTRU CĂ TI-AI LUAT DIN TIMPUL TĂU SĂ-ȚI FACI CONT SPECIAL PENTRU A- MI SCRIE O RECENZIE...

Există o vorbă adevărată....

Vulpea când nu ajunge la struguri zice că sunt acri....🤦‍♂️

Hai sa incercam sa-l intelegem si pe nebun....ups am spus-o. Cand iti bate andropauza la usa si ti-e frica sa raspunzi si sa accepti adevarul.....iesi dracului pe geam.....si sper sa stai la 10, ca de sase vad ca stai. 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
La 01.03.2022 la 23:25, Concorde85 a spus:

Bună seara,sa încep prin a spune,domnișoarelor ținând cont ca este 1martie  la mulți ani și o primăvara frumoasa !

Vizitat și eu pe Diana,acum cv timp în urma,de aici și întârzierea mea intenționată da a lasa un comentariu.Sunat domnișoara  f amabila mi.a dat locația micro 4,urcat la ea .. tinuta din poze..locație f ok ,curat ...m.a invitat la dus după care în camera m.a aștepta goală,după care  a început cu sărutări ,atingeri și trecut la un oral neprotejat,executat chiar f bn(chiar mi.a plăcut,deep,sărutări...deloc pe graba),pus balonul și trecut pe la spate,vreau sa spun ca.mi veneau niște mirosuri de era gata sa adoarmă soldatul ,noroc cu oralul ca a fost mai lung și eram pe final ca nu reușeam sa finalizez. 150 finalizarea,oral neprotejat 8.5 ,aspect 8(înaltă subtirica exact ca în poza ,sâni lăsați) as reveni doar ptr oral în concluzie

Vezi mirosurile acelea sa nu fi fost de la tine,că de câte ori am fost la Diana niciodată nu am simțit mirosuri suspecte!!

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 9 minute, alexandru2019 a spus:

Vezi mirosurile acelea sa nu fi fost de la tine,că de câte ori am fost la Diana niciodată nu am simțit mirosuri suspecte!!

Asa este. Intodeauna un peste (Concorde85comenteaza aiurea de parca nu-i simtim mirosul. O alta vorba romaneasca: PESTELE DE LA CAP SE-MPUTE. Autorul a uitat sa specifice care CAP. 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 35 minute, flirtwhitme a spus:

Asa este. Intodeauna un peste (Concorde85comenteaza aiurea de parca nu-i simtim mirosul. O alta vorba romaneasca: PESTELE DE LA CAP SE-MPUTE. Autorul a uitat sa specifice care CAP. 

Din cauza lui nu a mai stat Diana din păcate....

Link spre comentariu
Acum 4 minute, flirtwhitme a spus:

o sa opresc acesta polemica cu pensionarul maryo85, urandu-i: SANATATE . Are multa  nevoie de ea. O sa fac si o donatie, daca e cazul: 2 TRANDAFIRI .....DE PLASTIC 

Vai de capul tau....esti om simplu dar ai cap sec. Sa ti dea Dumnezau ce mi doresti tu mie. Si pensioner ca mine sa ajungi te ai pupa in cur singur, dar mai bine ma pupi pe mine!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 1 minut, maryo85 a spus:

Vai de capul tau....esti om simplu dar ai cap sec. Sa ti dea Dumnezau ce mi doresti tu mie. Si pensioner ca mine sa ajungi te ai pupa in cur singur, dar mai bine ma pupi pe mine!! 

Vai cate cuvinte frumoase.......Vezi ca mai pun astia 0.5% la pensie sa ai si tu de ...scobitori.😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...