Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

revin cu o recenzie completa

 

 

DIANA :    inaltuta, supla, pe tocuri e o imagine superba..........fundulet super, talie subtire, sani potriviti, numai buni de alintat.........

 

ATITUDINE    excelenta, cu sarut,   preludiu,    iti simte    starea, se pliaza la ce vrei, m a asteptat " craciunita " ........

 

ORAL /NORMAL     cum iti doresti , asa sta, o ral neprotejat f bun,  deepthroat................normal    cum iti place sau .daca vrei, cum ii place......eu asa am vrut.....Cunilingus   REACTONEAZA, II P LACE, SE EXCITA, 

 

PER TOTAL   vreau s-o revad, sa ne facem de cap.........   un 10   fara   ezitari

  • Like 1
Link spre comentariu

Am auzit ca in targoviste te futi si fara bani🤭👅 diana

Tu ai fost la mine Si stii cum sunt... de ce sa arunci cu vorbe fără rost... pentru ce???

Stii gura lumii nu o poti astupă nici cu....

Te rog fără vorbe aiurea la mb pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

O pot slobozii si pe tanti mata si nevastata in gurita maryo85 ❤ sa nu se supere si ele

 

 

Ai 1 warn pentru limbaj, iti reamintesc ca topicul nu e despre neveste si mame ci despre Diana asa ca te rog sa ii lasi postul in pace si sa fii civilizat!

Seara faina!

Bitchy

  • Like 3
Link spre comentariu

Momentan nu lucrez! Posibil sa fiu in weekend in Târgoviște, dar încă nu stiu sigur, stiu sigur k pe 24 ianuarie e zi liberă petru mine si voi fi ori in Târgoviște ori Ploiesti acum sa vad unde gasesc locație! Pupici

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...