Jump to content

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Numele meu este Dianaâ¤, sunt pentru putin timp in Targoviste, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aiciðŸ˜,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea int

Bună, băieți! Voi fi disponibilă mâine și poimâine în Târgoviște după ora 14.00! Pupici de la Dia!

Diana va rămâne mereu DIANA si cu defecte si cu calități! Pupici de la Dia!

Posted Images

Bună  seara, băieți! Vreau  să  vă  anunț că de mâine voi fi disponibilă începând cu ora 11 până la ora 20.  Programările le voi face pe whatsapp si voi avea tot aceleași  servicii și la același preț. O seară frumoasă tuturor!

Acum 31 minute, dianalux24 a spus:

Bună  seara, băieți! Vreau  să  vă  anunț că de mâine voi fi disponibilă începând cu ora 11 până la ora 20.  Programările le voi face pe whatsapp si voi avea tot aceleași  servicii și la același preț. O seară frumoasă tuturor!

Nu te supăra, Diana, eu sunt fanul tău, chiar am vrut să te vizitez, însă nu mi-ai răspuns la tel, eu wapp nu folosesc! Consider că e bine ca progrămările să se facă și telefonic și să răspunzi! Te pup, Diana! Si chiar mi aș dori să discut cu tine despre o intâlnire! 😘😘😘

curios dar de ce nu folosesti wapp? imi pare o optiune mai buna, nu doar ca mesajele nu se sterg deci nu exista "am zis ca vin la 2, ba am zis la 3" dar nici nu suna telefonul incontinuu sa deranjeze, cand e timp se verifica mesajele si aia e.

Poate te descurci cu sms-ul in cazul tau, dar recomand wapp-ul.

• Mersi 1

Știți eu prefer mai bine să  fac programările  pe whatsapp... De ce să  spun că fac telefonic și să nu răspund  și după  să  aud discuții.  Mai era o variantă pe PM dar asta nu fac PENTRU că nu vreau să  aflu identitatea voastră de pe forum e mai bine să  nu știu. 

Mâine voi fi disponibilă de la 11 la 20. O seară frumoasă tuturor! Pupici!

• Like 2

Astăzi am vizitat-o pe frumoasa crăciuniță Diana! Vreau să menționez faptul că am fost foarte mulțumit de ea, de atitudinea ei! Recomand 100% ... eu voi reveni la ea cu siguranță! Te pup, Diana! Sunt tipul care nu eram hotărat dacă să fac sau nu o recenzie! Dar am considerat că o părere de bine merită împrăștiată! Te pup!😘😘

• Mersi 1

Salutari tuturor. De astăzi am început sa închei anul, sa fac spargerea de an. Și cum Diana era ultima  zi în oraș, am vizitat o. Ce sa spun decât ca totul a fost fenomenal. DIANA e un fenomen al naturii. A fost și rămâne nr 1, de top. Urmează alte fete din top, iar pe tine Diana te aștept sa deschidem noul an!! Pupici

• Mersi 1

Am vizita-o si eu pe frumoasa craciunita, duminica. Pentru inceput pot spune ca am ramas impresionat de atitudinea ei. Este o fire politico asa si stie sa se faca placuta, nu se grabeste si accepta orice pozitie. Va rog sa o tratati frumos pentru ca nu vrem sa o pierdem. 

Atitudine:10

Oral:10

Gfe:10

• Mersi 1
La 20.12.2020 la 22:22, eueueue a spus:

Astăzi am vizitat-o pe frumoasa crăciuniță Diana! Vreau să menționez faptul că am fost foarte mulțumit de ea, de atitudinea ei! Recomand 100% ... eu voi reveni la ea cu siguranță! Te pup, Diana! Sunt tipul care nu eram hotărat dacă să fac sau nu o recenzie! Dar am considerat că o părere de bine merită împrăștiată! Te pup!😘😘

Mulțumesc frumos pentru vizită! Te pup

Acum 18 ore, john71 a spus:

Salutari tuturor. De astăzi am început sa închei anul, sa fac spargerea de an. Și cum Diana era ultima  zi în oraș, am vizitat o. Ce sa spun decât ca totul a fost fenomenal. DIANA e un fenomen al naturii. A fost și rămâne nr 1, de top. Urmează alte fete din top, iar pe tine Diana te aștept sa deschidem noul an!! Pupici

Mulțumesc frumos pentru vizită!  Pentru mine nu contează dacă sunt sau voi fi top contează atitudinea voastră față de mine. Și tot ce am făcut până acum a fost ca toți să fie mulțumiți de mine si știu că nu se poate mereu asta. Te pup

Acum 6 ore, phenobuster a spus:

Am vizita-o si eu pe frumoasa craciunita, duminica. Pentru inceput pot spune ca am ramas impresionat de atitudinea ei. Este o fire politico asa si stie sa se faca placuta, nu se grabeste si accepta orice pozitie. Va rog sa o tratati frumos pentru ca nu vrem sa o pierdem. 

Atitudine:10

Oral:10

Gfe:10

Mulțumesc pentru vizită! Te pup!

Acum 11 minute, john71 a spus:

A trecut perioada aceea!!! Acum Diana e în Ploiești!! Te asteptam la deschiderea de an în TGV 

A trecut da, Diana va fi la fel ca la început. Nu știu când voi reveni în Târgoviște, dar cu siguranță voi anunța. Vă îmbrățișează Diana! Vă urez un an nou plin de realizări  și  multă liniște și pace! Pupici!

• Inimioara 1
  • 2 weeks later...