Sari la conținut

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030


Postări Recomandate

Știți eu prefer mai bine să  fac programările  pe whatsapp... De ce să  spun că fac telefonic și să nu răspund  și după  să  aud discuții.  Mai era o variantă pe PM dar asta nu fac PENTRU că nu vreau să  aflu identitatea voastră de pe forum e mai bine să  nu știu. 

Mâine voi fi disponibilă de la 11 la 20. O seară frumoasă tuturor! Pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu

Astăzi am vizitat-o pe frumoasa crăciuniță Diana! Vreau să menționez faptul că am fost foarte mulțumit de ea, de atitudinea ei! Recomand 100% ... eu voi reveni la ea cu siguranță! Te pup, Diana! Sunt tipul care nu eram hotărat dacă să fac sau nu o recenzie! Dar am considerat că o părere de bine merită împrăștiată! Te pup!😘😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Salutari tuturor. De astăzi am început sa închei anul, sa fac spargerea de an. Și cum Diana era ultima  zi în oraș, am vizitat o. Ce sa spun decât ca totul a fost fenomenal. DIANA e un fenomen al naturii. A fost și rămâne nr 1, de top. Urmează alte fete din top, iar pe tine Diana te aștept sa deschidem noul an!! Pupici

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Am vizita-o si eu pe frumoasa craciunita, duminica. Pentru inceput pot spune ca am ramas impresionat de atitudinea ei. Este o fire politico asa si stie sa se faca placuta, nu se grabeste si accepta orice pozitie. Va rog sa o tratati frumos pentru ca nu vrem sa o pierdem. 

Atitudine:10

Oral:10

Gfe:10

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 20.12.2020 la 22:22, eueueue a spus:

Astăzi am vizitat-o pe frumoasa crăciuniță Diana! Vreau să menționez faptul că am fost foarte mulțumit de ea, de atitudinea ei! Recomand 100% ... eu voi reveni la ea cu siguranță! Te pup, Diana! Sunt tipul care nu eram hotărat dacă să fac sau nu o recenzie! Dar am considerat că o părere de bine merită împrăștiată! Te pup!😘😘

Mulțumesc frumos pentru vizită! Te pup

Link spre comentariu
Acum 18 ore, john71 a spus:

Salutari tuturor. De astăzi am început sa închei anul, sa fac spargerea de an. Și cum Diana era ultima  zi în oraș, am vizitat o. Ce sa spun decât ca totul a fost fenomenal. DIANA e un fenomen al naturii. A fost și rămâne nr 1, de top. Urmează alte fete din top, iar pe tine Diana te aștept sa deschidem noul an!! Pupici

Mulțumesc frumos pentru vizită!  Pentru mine nu contează dacă sunt sau voi fi top contează atitudinea voastră față de mine. Și tot ce am făcut până acum a fost ca toți să fie mulțumiți de mine si știu că nu se poate mereu asta. Te pup

Link spre comentariu
Acum 6 ore, phenobuster a spus:

Am vizita-o si eu pe frumoasa craciunita, duminica. Pentru inceput pot spune ca am ramas impresionat de atitudinea ei. Este o fire politico asa si stie sa se faca placuta, nu se grabeste si accepta orice pozitie. Va rog sa o tratati frumos pentru ca nu vrem sa o pierdem. 

Atitudine:10

Oral:10

Gfe:10

 

Mulțumesc pentru vizită! Te pup!

Link spre comentariu
Acum 11 minute, john71 a spus:

A trecut perioada aceea!!! Acum Diana e în Ploiești!! Te asteptam la deschiderea de an în TGV 

A trecut da, Diana va fi la fel ca la început. Nu știu când voi reveni în Târgoviște, dar cu siguranță voi anunța. Vă îmbrățișează Diana! Vă urez un an nou plin de realizări  și  multă liniște și pace! Pupici!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 1 oră, dianalux24 a spus:

Buna, băieți! Voi  reveni și   în Târgoviște dar trebuie sa mai aveți răbdare, voi asculta niște  sfaturi date și după  ce voi fi pregătită voi reveni cu siguranță. Un weekend minunat tuturor! 

Noi doi anul ăsta trebuie să ne întâlnim... Să ne contopim. La mulți ani Dia! Pe anul ăsta. 

Link spre comentariu
La 16.01.2021 la 15:14, vasileblej a spus:

Noi doi anul ăsta trebuie să ne întâlnim... Să ne contopim. La mulți ani Dia! Pe anul ăsta. 

Bună, Vasileblej! Scuze de întârzierea răspunsului... mulțumesc.  LA MULTI ANI SI TIE! Sa sperăm k anul acesta este cu noroc.  Te pup!

 

Cat de curând voi reveni în Târgoviște! Pupici!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...