Jump to content

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030

Recommended Posts

Buna, băieți! Voi  reveni și   în Târgoviște dar trebuie sa mai aveți răbdare, voi asculta niște  sfaturi date și după  ce voi fi pregătită voi reveni cu siguranță. Un weekend minunat tuturor! 

• Like 1
  • Inimioara 2
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Numele meu este Dianaâ¤, sunt pentru putin timp in Targoviste, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aiciðŸ˜,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea int

Bună, băieți! Voi fi disponibilă mâine și poimâine în Târgoviște după ora 14.00! Pupici de la Dia!

Diana va rămâne mereu DIANA si cu defecte si cu calități! Pupici de la Dia!

Posted Images

• Membru Premium
Acum 1 oră, dianalux24 a spus:

Buna, băieți! Voi  reveni și   în Târgoviște dar trebuie sa mai aveți răbdare, voi asculta niște  sfaturi date și după  ce voi fi pregătită voi reveni cu siguranță. Un weekend minunat tuturor! 

Noi doi anul ăsta trebuie să ne întâlnim... Să ne contopim. La mulți ani Dia! Pe anul ăsta. 

• Like 2
  • 2 weeks later...
La 16.01.2021 la 15:14, vasileblej a spus:

Noi doi anul ăsta trebuie să ne întâlnim... Să ne contopim. La mulți ani Dia! Pe anul ăsta. 

Bună, Vasileblej! Scuze de întârzierea răspunsului... mulțumesc.  LA MULTI ANI SI TIE! Sa sperăm k anul acesta este cu noroc.  Te pup!

Cat de curând voi reveni în Târgoviște! Pupici!

• Like 2

Bună, băieți! După cum am zis o sa revin in Târgoviște azi după ora 4.30 voi fi disponibilă.  Voi avea aceleași servicii si prețuri.  Sunt o femeie care stie ce vrea.... multi mă  cunoașteți cum sunt... Programări voi lua numai pe whatsapp cu confirmare înainte cu 30 minute. Pupici 

• Like 3
  • Membru Premium
1 oră în urmă, dianalux24 a spus:

Bună, băieți! După cum am zis o sa revin in Târgoviște azi după ora 4.30 voi fi disponibilă.  Voi avea aceleași servicii si prețuri.  Sunt o femeie care stie ce vrea.... multi mă  cunoașteți cum sunt... Programări voi lua numai pe whatsapp cu confirmare înainte cu 30 minute. Pupici 

Dia! Îmi e dor de o poză cu tine. 

• Like 1
Acum 10 ore, kristal a spus:

Buna,

mai esti in Targoviste?

Bună! Nu mai sunt de mult... Va dura ceva timp până voi reveni din nou. O seara frumoasă și baftă la fete asa cum le doriți! Pupici!

• Trist 1
  • Inimioara 1
  • 3 weeks later...

" Primăvara e doar ceea ce simțim adulmecând văzduhul  colorat în   nuanțele  sufletului. Luminând.  Înflorind in interiorul nostru  pentru a corecta amintirile ce renasc. Primavara e timpul tuturor, pentru ca fiecare clipă e un nou început." 

O primăvară frumoasă tuturor! 

Când voi reveni voi anunța! O seara frumoasă!

TRĂIEȘTE CLIPA! PUPICI

• Like 2
  • Inimioara 2
  • 2 weeks later...
La 15.03.2021 la 21:17, ionutz18b a spus:

Diana!! Nu mai dai niciun semn de viața pt noi ? 

Bună seara, băieți! Să știți că  nu v- am uitat... doar k am avut o perioadă foarte aglomerată.    Nici pe whatsapp nu am răspuns la nici un sms din păcate... zic doar sa vă pregătiți pentru revenire.... O noapte frumoasă și o săptămână plină de realizări! O îmbrățișare de la Dia!

• Inimioara 4

Așa cum a spus și Mario de mâine  voi fi în Târgoviște începând cu ora 10 până la ora 20 voi fi disponibilă. Aceeași DIANA pe care mulți o cunosc sau nu... același caracter și atitudine. 

O seară frumoasă! Pupici de la Dia.

Acum 10 ore, maryo85 a spus:

Salut. Am vorbit cu Diana lux pe watshap. De maine vine in Targoviste sa ne rasfete. Nu se poate conecta pe ninfomane. . Este de la 11 la 20, aceleasi servicii si preturi!!

👍👍👍