Jump to content

TOP :Ma Auto Recomand Diana 1.80,60kg 0733529030

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Numele meu este Dianaâ¤, sunt pentru putin timp in Targoviste, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aiciðŸ˜,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea int

Bună, băieți! Voi fi disponibilă mâine și poimâine în Târgoviște după ora 14.00! Pupici de la Dia!

Diana va rămâne mereu DIANA si cu defecte si cu calități! Pupici de la Dia!

Posted Images

Acum 12 minute, elonmusk a spus:

A mai reușit cineva să intre în legătură cu dra? Nu răspunde nici la telefon nici pe whatsapp...

La fel si in cazul meu. Poate doar vreun mare noroc sa ai. Probabil cercul este aproape inchis.

A fost in oras acum două săptămâni dar din pacate nu am reusit sa ajung la ea pentru ca nu imi dădea siguranța ca poate onora programarea asa ca am evitat să imi dau programul peste cap fiind foarte pe fuga

Acum 9 ore, adrian1912 a spus:

A rămas gravidă? 

Ști tu ceva??? 😂😂😂🤔🤔🤔

Diana e deșteaptă, știe!!! Ea practica meseria asta în timpul liber. 

La 12.07.2021 la 15:23, alexandru2019 a spus:

Numai lucreaza domnișoara,am dat eu de ea.

Ce convingator esti, eu am dat de ea in ultima zi cand a fost in targoviste, mai exact pe 20 iunie.

La 12.07.2021 la 23:38, alexandru2019 a spus:

Nu știu nu mi a spus motivul...

Explica-ne si noua, ai fost la ea si ti-a zis asta? Sau te-ai intalnit pe strada, te-a recunoscut si te-a facut un mesager? Incerc sa nu fiu ironic dar arunci niste afirmatii fara o baza concreta. Lumineaza-ne.

Acum 8 ore, ginxy a spus:

Explica-ne si noua, ai fost la ea si ti-a zis asta? Sau te-ai intalnit pe strada, te-a recunoscut si te-a facut un mesager? Incerc sa nu fiu ironic dar arunci niste afirmatii fara o baza concreta. Lumineaza-ne.

Am vb cu ea,fiind un client fidel mi a spus că numai lucrează că are alte planuri mai importante și atât.Nu vreau sa vorbesc mai multe că este urât.