Sari la conținut

Raissa 0749640968


tyctac

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Raissa 0749640968

Eu am fost la ea acum 2 ani, mi-a placut, sociabila, putin plinuta (mie personal imi place), curata, activa pe buzaului, acum tot incerc sa dau de ea si niciodata nu raspunde, vad ca anuntul e activ, stie cineva ceva? A mai fost pe la ea? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br

mai activeaza ca am fost eu anul trecut la ea are servicii foarte bune si anul trecut avea locatia la dinamo langa itp in obor

 

Link spre comentariu
  • Oras:Prajiturica
  • Oras:Prajiturica

Daca asta are servicii bune ne am dus pe pl...

Vorbeste mult, prost si fara rost. Pauze in timp ce suge, sa mai zica 3 prostii sau sa se stearga cu servetelul la gura. Fizic praf, servicii praf. 

Link spre comentariu
La 05.05.2023 la 18:02, Lick88 a spus:

Daca asta are servicii bune ne am dus pe pl...

Vorbeste mult, prost si fara rost. Pauze in timp ce suge, sa mai zica 3 prostii sau sa se stearga cu servetelul la gura. Fizic praf, servicii praf. 

Asta e aia care se lauda acu vreo 2 ani ca a trăit cu un arab și ca l ar fi ușurat de 1 milion de euro! Cică avea puțde petrol în curte! 🙄😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Raisa ,e de 2,3 ani e p la noi.eu cand am cunoscuto,credeam ca am venit sa ma insor.🤣.vorbea de nu puteam sa o mai opresc .se stricase si centrala ,cu greu am intrat in actiune   ...era cam plinuta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitata din nou, acum fiecare cu pretentiile lui legate de aspect. Sunt si persoane care prefera fete putin mai rotunjoare,  

Pentru mine, cel putin e ok fata. Am luat un numar cu o.n. si n.p. taxat cu 100 ron, nu 150 cum a scris cineva aici. Oral placut cu atentie la sateliti, care se termina cand vrei tu (nu te grabeste) dupa care schimbat doua pozitii la normal, finalizat in balonas, putina socializare atat inainte cat si dupa partida si plecat. 

Pentru mine cel putin este de revenit si o recomand macar pentru palmares. 

P.S. Daca ar introduce si F.K. la servicii ar fi ,..........mult mai bine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Revizitat de curiozitate,dar lasa de dorit totul,alea câteva kg în plus,sunt cam multe,igiena este precara,tot cu șervețele, miros ciudat la poziția caprita,iar oralul lasa de dorit,doar un dute vino în zona capului,în rest nimic doar sta ca o morsa,de revizitat niciodată mai ales din cauza igienei.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...