Sari la conținut

Relaxare..Tel.0756-230486


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Bopu.. La párt úri vin femei dornice de sex. Nu e prestare. Contribui pt mancare bautura apa calda prosop curat dar elé nu sunt escorze. Nu stiu la cate partiuri ai fost dar múlté vin cu sőt. Sau sí sotii considerati Pesti pana la urma? Interesant. Imi cer scuze pt greseli ortografice dar EU stau in ungaria de 30 ani doar cu afacere mai vin :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutari.

 

Am vizitat-o recent pe Marcela. Sunat la nr: 0756230486, peste 10 minute am ajuns la locatie pe Str. Ady Endre.

M-a indrumat unde sa ajung mai exact telefonic, iar la usa am fost intampinat de o femeie in jur de 40 de ani ( Mature ). Era imbracata in halat si tocuri, dupa care am fost condus inauntru. E amabila, te serveste cu bautura ( apa / suc ), iar dupa in camera de joaca.

 

ON: 9/10 - Cum am intrat in camera ma dezbracat, si a inceput cu un oral deep, umed, si placut. O ia toata in gura, nu se grabeste, atenta la oo.

 

NP: 9,5/10 - Dupa 4-5 minute de oral executat cum trebuie, montat capison, s-a pus pe burta si eu peste. Nu am rezistat mult, si m-am terminat in capison, dar nu te grabeste, chiar mai vroia sa stau asa un pic.

 

GFE: Se implica, ii place ce face, acceapta saruturi. Arata bine la corp, nu e grasa, nici slaba. Sani ok, fund ok.

 

Locatie: 6/10. E un apartament mai vechi, nu e cel mai curat, si nici cel mai lux, e in curte comuna. La intrare sau iesire pot sa te intalnesti cu vecinii. Insa a avut un bichon dragut :) si un + ca exista locuri de parcare si e usor de gasit.

 

Pret: 100 RON / Finalizare. Aprox 20 de minute Door to door.

 

De recomandat?: Doar cui ii plac femeile mature.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 28 minute, wyky28 a spus:

Oare mai activează doamna ?

mai vad ca isi actualizeaza anuntu din cand in cand pe publi... dar de cate ori incerc sa o sun nu raspunde.. poate am eu ghinion!

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

a reusit cineva sa mai ajunga la ea!? eu tot mai incerc din cand in cand, foarte rar raspunde, si atunci imi zice ca lucreaza doar mai tarziu, sa revin cu un telefon... evident dupa nu mai raspunde!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...