Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Sa va zic si experienta mea. Facut programare pe SMS, cand am ajuns in zona si am cerut detalii imi zice sa ii cumpar un pachet de tigari de la magazinul de vis-a-vis (chiar pe colt cu McDonald). Ajung sus si pentru ca nu aveau numar sun si dupa o ceva vreme se deschide una din usi. Intru intr-un fel de hol care mai da spre alte trei usi, lucru pe care l-am observat abia la plecare si din discutia cu ea am inteles ca peretii sunt subtiri si se aude totul prin ei asa ca am tras concluzia ca de fapt era un apartament mai mare compartimentat astfel incat sa faca trei mai mici probabil gandite special pentru astfel de actiuni, mai ales ca nu am vazut sa aibe bucatarie.

Intru in garsoniera mica, intuneric pentru ca nu-i mergeau becurile in hol si ma asez la discutii cu ea. Chiar ai ce vorbi iar ea pare foarte deschisa chiar si legat de viata personala asa ca dupa 15-20 min o opresc si ii cer un prosop, intru in baie si incerc sa ma spal cu unul dintre cele trei sampoane existente pe cada pentru ca nu era nici un fel de gel de dus. Ajung inapoi, imi zice serviciile oferite din care lipsea analul, imi cere banii inainte si apoi dispare si ea in baie pentru 5 minute timp in care nu am auzit apa. Se intoarce ne punem in pat si incepem sa ne sarutam. Trec la un oral care pare ca-i face placere. Ii propun sa faca un sex oral ca sa avem pe ce pune prezervativul si dupa ce se chinuie o vreme sa-l monteze renunta si o ia in gura fara protectie. Realizez ca nu mai am mult timp la dispozitie si decid sa finalizez asa si desi ii dau de inteles ca imi dau drumul il tine in gura pana termin dupa care pur si simplu inghite spre surprinderea mea pentru ca nu precizase fa face si CIM.

Legat de fata, e draguta la fata, genul pustoaica de liceu, sanii mici numarul 1 putin tuguiati, corpul e slim fara solduri. Garsoniera e mica, camera in care se desfasoara actiunea este putin mai mare decat patul, baia pare ok dar nu am vazut mai mult de doua prosoape si cum am precizat si mai sus lipsesc cu desavarsire gelurile de dus. 

 

Daca ar fi sa dau note:

Look: Draguta cu ochelarii la ochi, genul de fata pe care il vezi in metrou citind o carte: 9

OP: A trebuit sa ma ajut eu cu mana ca altfel trecea timpul si nu ma alegeam nici cu o finalizare: 7

NP: N-a mai fost timp

GFE: Ceva FK si mangaieri, ai ce sa discuti cu ea dar cam aici se termina totul: 6

Cost: Nu-mi aduc aminte cu exactitate dar cred ca a fost 250 RON.

 

Concluzia mea e ca nici ea nu prea are serviciile si tarifele bine definite si le ajusteaza in functie de persoana.

ai platit o ora sau cum de nu ai mai avut timp sa faci normalul?
Link spre comentariu
  • Oras:Muntele Olymp
  • Oras:Muntele Olymp

man, fata spune de la inceput chiar si la telefon ca face doar oral protejat. Tie cum ti-a facut neprotejat cu finalizare orala si swallow? Ai platit in plus sau cum?

 

Bro, locatia e langa mec cismigiu, daca vreifici atent tipa accepta si normal neprotejat, verifica mai bn. Recenziile mele nu sunt fake, ele reprezinta exact ce gasesti acolo! Am intrebat daca se poate fin orala, a zis da, cand am terminat a inghitit tot si parea ca mai vroia!

Igiena e zero, poate chiar sub!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Bro, locatia e langa mec cismigiu, daca vreifici atent tipa accepta si normal neprotejat, verifica mai bn. Recenziile mele nu sunt fake, ele reprezinta exact ce gasesti acolo! Am intrebat daca se poate fin orala, a zis da, cand am terminat a inghitit tot si parea ca mai vroia!

Igiena e zero, poate chiar sub!

Materialul are proteine, cunosc femei care inghiteau special pentru asta
  • Like 2
Link spre comentariu

Rav3er mai postează odată recenzia ca nu o mai văd. Am citit-o acum o zi pe alt thread.

Când am fost la ea avea tampoane folosite, probabil ciclul sa fie cauza mirosului.

 

N-am avut probleme cu igiena ei dar deși i-am zis sa se ducă la dus (și a stat 5 min) s-a întors la fel de uscată :)

  • Like 2
Link spre comentariu

salutare, scriu si eu cateva vorbe aici, tipa a schimbat cateva numere de telefon pana acum. la prima vizita cu locatia pe victoriei nu prea mi-a placut de ea..:dar dupa aia am mai vizitat-o de 2 ori la locatia de pe unirii si dupa aia am mai mers la ea la cismigiu,locatia de langa mec. mereu am stat o finalizare si oralul a fost doar cu prezervativ. ma surprinde sa aud de cim si inghitit....tipa e slabuta, stramta jos cand nu avea lubrifiant. fumeaza mult si iesi cu miros de tzighi din camera....nu am facut cu ea fk, in rest umeri craci la greu si ea desupra. cu 50 lei de ex poti da un oral protejat doar. sau 100 o finalizare. nu e super cine stie ce dar merge de un fast fuck. programari la fel pe whtzp, pozele alea mi le-a trimis si mie. salut

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...