Sari la conținut

DDY (Diana) 0727438826


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

Vizitator kenyn69
Reputație: 0

Are puţin faţă de târfă dinaia nesimţită dar eu unul aş risca, asta dacă nu cere mai mult de 200 pe ora (ceea ce nu cred).

Mai mult de 150 nu i-aş da pe finalizare pentru că se vede că e muncită fata, faţă familiară în industrie.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

sti sa citesti? cauta si tu pe forum sa vezi inainte de a scrie..

Nu prea stiu sa citesc doctore. Eu caut numarul de telefon inainte de a posta si nu am gasit nimic. M-am uitat si peste postari si nu am gasit nimic, poate mi-a scapat. Poate ti se face mila de muritorii de rand si ne dai un link sa ne lamurim si noi cum sta treaba cu fata asta.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Lucra cu una Criss... Apar niște poze în topicul domniței... În rest nimic...

Pai conform spuselor domnului avatar, ar fi ceva informatii...poate ne ajuta cu un link

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pai conform spuselor domnului avatar, ar fi ceva informatii...poate ne ajuta cu un link

Lucra împreună cu Criss , deasupra de Unicarm Confecții, arată mult mai bine în realitate decât în poze. De vizitat nu am vizitat-o, deci nu pot să îți dau mai multe detalii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Lucra împreună cu Criss , deasupra de Unicarm Confecții, arată mult mai bine în realitate decât în poze. De vizitat nu am vizitat-o, deci nu pot să îți dau mai multe detalii.

Mersi, dandavid! Poate o si vizitam :)

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Am fost eu! Pozele sunt reale. Ca locație este aproape de un market de pe strada Cocorilor în spate. Finalizare 150 RON. Sta să îi dai limbi etc. Eu zic că merită!

Super. Uita-te, te rog, cum se face o recenzie corecta si fa si tu una. Asa ajuti si pe altii, asa cum si recenziile altora te ajuta pe tine.

Link spre comentariu

Buna seara ,prima recenzie imi cer scuze dc nu ma decurc prea bine

Vizitat domnita anul trecut avea locatia pe la uta pe langa depoul de tamvaie apartament curatel cu baie cu prosoapele statea mai rau sau poate asa am nimerit eu este cea din poze ,probabil de etnie dar este destul de frumoasa, tariful nu il mai stiu exact dar cred ca in jur la 150 finalizarea jumate de ora accepta on-8 destul de uned dar fara atentii adiacente, np-9 nu comenteaza la poziti se implica , 69-ok fara mirosuri si ii si place asta ca o paranteza actiunea dor to dor vreo 30 si ceva de minute nu se uita la ceas dar mai suna tel de raspuns nu raspunde

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost ieri,e o tigancusa simpatica,nimic spectaculos,,oral nota 8,fara atentie la zone adiacente,np.nota 8,apartament in zona tiganeasca,deabia gasesti apartamentul,dar tinand cont ca si ea e de etnie,probabil e ok pt ea,pt mine nu,nu e de revenit.....daca ar sta in centru,ar mai comod pt multi doritori,oricum per ansamblu e de nota 8.E colega cu blonda plinuta din Nadlac.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Asa cum am promis, fac o recenzie.

Am fost de curand la ea, zona Confectii, tel din anunt, poze reale.

Contactata telefonic, cu toate ca are si Whatsapp.

Apartament curat, et 4, prosop curat.

DDY e cea din poze, tatuajele inconfundabile

Inaltuta, - cca1.70, sani medii, bine proportionata.

Piersicuta proaspat epilata, fara mirosuri.

 

ON ( functie de igiena) foarte bun, nota 9

NP - 9 . accepta pozitii, 69.

 

Eu am fost multumit, si cu siguranta o sa revin.

Fata este bronzata la solar, probabil de aia pare tigancusa.

Mai are o colega.

Tarif 150 un numar, nu suna tel, nu raspunde ( a sunat al meu in schimb :laugh2 )

 

Spor la futut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:londra
  • Oras:londra

am fost ieri,e o tigancusa simpatica,nimic spectaculos,,oral nota 8,fara atentie la zone adiacente,np.nota 8,apartament in zona tiganeasca,deabia gasesti apartamentul,dar tinand cont ca si ea e de etnie,probabil e ok pt ea,pt mine nu,nu e de revenit.....daca ar sta in centru,ar mai comod pt multi doritori,oricum per ansamblu e de nota 8.E colega cu blonda plinuta din Nadlac.

am fost ieri,e o tigancusa simpatica,nimic spectaculos,,oral nota 8,fara atentie la zone adiacente,np.nota 8,apartament in zona tiganeasca,deabia gasesti apartamentul,dar tinand cont ca si ea e de etnie,probabil e ok pt ea,pt mine nu,nu e de revenit.....daca ar sta in centru,ar mai comod pt multi doritori,oricum per ansamblu e de nota 8.E colega cu blonda plinuta din Nadlac.

Cine e colega ei?

Un link cu poze daca se poate. Ma refer la blonda plinuta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...